TRANSFERUURTJE: 'Genk klopt aan bij Anderlecht, terugkeer Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk klopt aan bij Anderlecht, terugkeer Carrasco'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk heeft zich volgens Het Nieuwsblad bij RSC Anderlecht gemeld voor de transfer van Davy Roef. Naar verluidt heeft Racing al gepolst of het de 25-jarige kon huren, maar Paars-Wit is niet geneigd om daar aan mee te werken. Ten eerste is Genk een rechtstreekse concurrent voor PO I. Daarnaast zit Roef in de laatste maanden van zijn contract, waardoor RSCA mikt op een definitieve transfer om toch nog iets aan hem te verdienen.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en zou daarbij onder meer aan Igor De Camargo denken. Coach Wouter Vrancken sluit alvast niet uit dat hij in januari vertrekt bij KV Mechelen. "Of hij blijft? Geen idee, dat moet je aan hem vragen maar uiteraard hoop ik van wel", klonk het bij TVL Sportcafé. De Camargo beschikt over een aflopend contract.

Sander Berge wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een winters vertrek bij KRC Genk, maar voor de Noorse middenvelder is dat absoluut geen must. "Ik voel mij nu niet plots te goed voor Genk of de Jupiler Pro League, integendeel. Als de juiste club zich meldt en het juiste bedrag op tafel legt voor mij dan kunnen we praten, zo niet blijf ik gewoon tot het einde van dit seizoen bij Racing Genk", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Het lijkt erop dat Yannick Carrasco snel weer op de Europese velden te bewonderen zal zijn. Diverse Spaanse bronnen melden namelijk dat Real Betis erg concreet is voor de Rode Duivel. Gezien het feit dat Carrasco al langer aast op een terugkeer naar Europa, zou zijn Chinese club Dalian Yifang bereid zijn om water bij de wijn te doen. Zo meldt Estadio Deportivo dat een transfersom van om en bij de 20 miljoen euro moet voldoen.

Het is SSC Napoli menens voor Sofyan Amrabat en vandaag zaten beide partij volgens Calciomercato weer samen. Napels heeft zijn bod opgetrokken tot 15 miljoen euro (inclusief bonussen) en een deal is naar verluidt zo goed als rond. Hellas Verona vraagt wel 17 miljoen euro, maar het verschil is dus miniem. Pech voor Club Brugge: in de huurovereenkomst stond een afkoopclausule van 3.5 miljoen euro.

Oliver Giroud is op weg naar de Serie A. Volgens L'Équipe verruilt de ervaren Franse spits Chelsea deze winter voor Internazionale, waar hij de back-up zal worden voor Romelu Lukaku. Michy Batshuayi zal er bij Chelsea een concurrent minder hebben. Dit seizoen komt Giroud nauwelijks aan bod bij The Blues.

Volgens Daily Mail had Ole Gunnar Solskjaer vrijdag een onderhoud met Erling Braut Haaland, het toptalent van RB Salzburg. De Noor zou een winterdeal met Haaland besproken hebben. Haaland zou de voorbije dagen ook al onderhandeld hebben met Borussia Dortmund en RB Leipzig, maar dus ook met Manchester United.

LEES OOK: Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Is Berge klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

7
7
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

11
11
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

22
22
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

38
38
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

40
40
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

72
72
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

81
81
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

239
239
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

260
260
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

124
124
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

278
278
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws