'Carrasco op voorpagina's: terugkeer naar La Liga nabij'

663
'Carrasco op voorpagina's: terugkeer naar La Liga nabij'

Marouane Fellaini laat China weldra mogelijk voor wat het is, wie weet volgt er zelfs een terugkeer bij de Rode Duivels. Daar behoudt Yannick Carrasco voorlopig nog zijn stek, al lijkt ook de winger de Chinese Super League te moeten verlaten wil hij aanspraak maken op een basisplaats op het komende EK.


Een boodschap die Carrasco in zijn oren geknoopt lijkt te hebben, want volgens lokale media is de 41-voudig international met Spaanse roots nu al zo goed als rond met een deal die hem terug naar La Liga brengt. Zo zou Real Betis concreet in de markt zijn voor de flankspeler. Deportes Cuatro weet namelijk dat onze landgenoot bereid is om flink in te leveren op zijn riante salaris om zijn huidige club in China, Dalian Yifang, in te ruilen voor het ambitieuze nummer elf in de Spaanse stand.

UPDATE 14/12
De terugkeer van Carrasco naar de Spaanse Primera Division krijgt steeds meer vorm. De Andalusische sportkrant Estadio Deportivo zet de Rode Duivel zaterdagochtend zelfs op de voorpagina. De krant wijst er onder meer op dat Carrasco kan terugkeren naar zijn roots, zijn oma is immers afkomstig uit Sevilla. Bovendien zou de speler vooral om sportieve redenen weer in Europa aan de slag gaan.

Er moet op clubniveau wel nog een akkoord gevonden worden over de transfersom. Gezien de winger al een tijdje hengelt achter een rentree naar de Europese velden, zou Dalian bereid zijn water bij de wijn te doen. Naar verluidt zou Betis een slag kunnen slaan met om en bij de 20 miljoen euro. De prioriteit van de tweede club uit Sevilla is wel een nieuwe middenvelder, mogelijk wordt eerst dat dossier afgerond.

LEES OOK: 'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Carrasco heeft zijn carrière voor een deel vergooid door naar China te trekken ...

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

28
28
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

51
51
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

129
129
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

41
41
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

301
301
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

280
280
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

151
151
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

117
117
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

108
108
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

182
182
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

182
182
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1557
1557
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

369
369
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

296
296
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

315
315
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

91
91
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

224
224
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

243
243
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

136
136

Meer sportnieuws