'Carrasco op voorpagina's: terugkeer naar La Liga nabij'

663 stemmen
'Carrasco op voorpagina's: terugkeer naar La Liga nabij'

Marouane Fellaini laat China weldra mogelijk voor wat het is, wie weet volgt er zelfs een terugkeer bij de Rode Duivels. Daar behoudt Yannick Carrasco voorlopig nog zijn stek, al lijkt ook de winger de Chinese Super League te moeten verlaten wil hij aanspraak maken op een basisplaats op het komende EK.


Een boodschap die Carrasco in zijn oren geknoopt lijkt te hebben, want volgens lokale media is de 41-voudig international met Spaanse roots nu al zo goed als rond met een deal die hem terug naar La Liga brengt. Zo zou Real Betis concreet in de markt zijn voor de flankspeler. Deportes Cuatro weet namelijk dat onze landgenoot bereid is om flink in te leveren op zijn riante salaris om zijn huidige club in China, Dalian Yifang, in te ruilen voor het ambitieuze nummer elf in de Spaanse stand.

UPDATE 14/12
De terugkeer van Carrasco naar de Spaanse Primera Division krijgt steeds meer vorm. De Andalusische sportkrant Estadio Deportivo zet de Rode Duivel zaterdagochtend zelfs op de voorpagina. De krant wijst er onder meer op dat Carrasco kan terugkeren naar zijn roots, zijn oma is immers afkomstig uit Sevilla. Bovendien zou de speler vooral om sportieve redenen weer in Europa aan de slag gaan.

Er moet op clubniveau wel nog een akkoord gevonden worden over de transfersom. Gezien de winger al een tijdje hengelt achter een rentree naar de Europese velden, zou Dalian bereid zijn water bij de wijn te doen. Naar verluidt zou Betis een slag kunnen slaan met om en bij de 20 miljoen euro. De prioriteit van de tweede club uit Sevilla is wel een nieuwe middenvelder, mogelijk wordt eerst dat dossier afgerond.

Carrasco heeft zijn carrière voor een deel vergooid door naar China te trekken ...

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

7
7
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

46
46
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

59
59
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

50
50
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

28
28
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

129
129
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

49
49
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

228
228
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

97
97
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

207
207
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

291
291
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

177
177
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

898
898
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1167
1167
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

396
396
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

189
189
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

209
209
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

62
62
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

168
168
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

95
95
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

193
193

Meer sportnieuws