'Real-preses legt miljoenen klaar voor ongezien transferoffensief'

1798 stemmen
'Real-preses legt miljoenen klaar voor ongezien transferoffensief'

Real Madrid heeft zich herpakt na een tegenvallende start van het seizoen. De club draait vlot mee aan de top van La Liga en plaatste zich ook al voor de volgende ronde van de Champions League. Toch zou voorzitter Florentino Pérez van mening zijn dat het spelniveau nog een pak kan verbeteren en daar zou hij een smak geld voor over hebben.


Bovendien geraken bepaalde spelers stilaan aardig op leeftijd. Achterin bijvoorbeeld, wordt steunpilaar Sergio Ramos straks alweer 34 jaar. Pérez zou dan ook een nieuwe leider in de defensie willen aantrekken en daarvoor denkt hij volgens Caught Offside aan, letterlijk en figuurlijk, grote namen zoals Virgil van Dijk (Liverpool) en Kalidou Koulibaly (Napoli). Om een geschikte opvolger voor Ramos te vinden zou de preses zo'n 100 miljoen euro over hebben.

En ook het middenveld kan mogelijk nog wat mankracht gebruiken gezien ook Luka Modric steeds vaker last heeft van kwaaltjes en blessures. Coach Zinedine Zidane blijft dromen van zijn landgenoten Paul Pogba (Manchester United) en N'Golo Kanté (Chelsea). Tot slot zou Pérez nog een derde topaanvaller willen aantrekken om naast Eden Hazard en Karim Benzema post te vatten. Kylian Mbappé (PSG) blijft het topdoelwit, alternatieven zouden Sadio Mané (Liverpool) en Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) zijn.

In totaal zou Pérez dus een pak miljoenen willen spenderen, maar daar staat wel één grote voorwaarde tegenover. Real zal zelf ook een pak spelers moeten verkopen. Zo niet, dreigt de club in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Waar heeft Real het meeste nood aan?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

19
19
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

25
25
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

58
58
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

93
93
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

68
68
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

98
98
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

402
402
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

229
229
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

67
67
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

383
383
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

129
129
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

774
774
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

120
120
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

392
392
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

359
359
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

585
585
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

932
932
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1041
1041
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws