Huurling terug naar Bosuil: "Antwerp is en blijft mijn thuis"

door
Huurling terug naar Bosuil:

In aanloop naar de bekerclash op Standard, moet Antwerp FC zaterdagavond ook nog in de competitie aan de bak. De Great Old krijgt dan het bezoek van KAS Eupen. Voor één speler wordt die wedstrijd extra speciaal, zo neemt Jonathan Bolingi het met de Panda's op tegen zijn moederclub.


De Congolese aanvaller kon op de Bosuil nooit echt doorbreken, daarom werd hij afgelopen zomer ook verhuurd. Maar het hoofdstuk Antwerp lijkt voor hem niet afgesloten. "Antwerp is en blijft mijn thuis. Ik heb veel respect voor Standard maar ik voel me meer verwant met Antwerp. Bovendien speelde ik er samen met mijn broer en mijn God", verwijst hij in Het Laatste Nieuws naar Didier Lamkel Zé en Dieumerci Mbokani.

Wie weet komt het na het huidige seizoen wel tot een nieuwe samenwerking, al moeten dan wel aan een aantal voorwaarden voldaan worden. Eén van de redenen voor zijn vertrek was bijvoorbeeld dat Bolingi te vaak op de flank werd uitgespeeld, terwijl hij zelf een centrale rol verkiest. "Ik ben ervan overtuigd dat ik complementair was met Mbokani. Al wil ik zeker geen slecht woord kwijt over meneer Bölöni."

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Bolingi heeft te weinig kansen gekregen bij Antwerp ...

Meest recent

Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

8
8
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

128
128
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

171
171
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

252
252
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

124
124
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

66
66
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

46
46
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

231
231
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

425
425
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

237
237
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

138
138
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

398
398
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

199
199
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

394
394
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

165
165
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

98
98
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

669
669
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

314
314
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

754
754
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

523
523
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

310
310
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

200
200
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

167
167
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

124
124

Meer sportnieuws