OHL verliest bij Roeselare opnieuw dure punten in Proximus League

287 stemmen
OHL verliest bij Roeselare opnieuw dure punten in Proximus League

Na een partij met wisselende kansen hebben Roeselare en OHL de punten gedeeld in de Proximus League. De winnaar van de eerste periode nam vanavond tot twee maal toe de voorsprong op Schiervelde maar evenveel keer toonden de West-Vlamingen veerkracht.

OHL won overtuigend de eerste periode in de Proximus League maar hinkte voorlopig achterop in periode twee. Het moest vandaag op bezoek bij Roeselare, de West-Vlamingen deden het voorlopig uitstekend en konden zowaar de leidersplaats van Beerschot (voorlopig) afpakken vanavond. De bezoekers namen stevig het heft in handen tijdens de eerste helft en na dom balverlies van Nouri zorgde Henry op het kwartier voor de 0-1. OHL had de partij stevig in handen maar slikte op tien minuten van de rust toch de gelijkmaker toen Casagolda de 1-1 van buiten de zestien meter in doel draaide. Bij de rust was alles nog mogelijk op Schiervelde.
Na de rust was het de thuisploeg die het beste uit de kleedkamer kwam maar toch op achterstand werd geplaatst. Het was Sowah die na minder dan tien minuten in de tweede helft de 1-2 tegen de netten schoot. De Leuvenaren hadden vanavond moeite om een voorsprong vast te houden en slikten op twintig minuten van het einde opnieuw de gelijkmaker toen Nouri zijn foutje van tijdens de eerste helft goed maakte en de 2-2 voorbij Henkinet schoot. Uiteindelijk bleef het ook billijk bij een gelijkspel na een aangename partij op Schiervelde.
Scoreverloop:
0-1 (14') Henry, 1-1 (38') Casagolda, 1-2 (54') Sowah, 2-2 (70') Nouri

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Pakt OHL nog de tweede periodetitel?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

4
4
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

21
21
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

22
22
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

32
32
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

59
59
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

126
126
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

158
158
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

531
531
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

281
281
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

135
135
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

152
152
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

122
122
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

154
154
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

140
140
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

55
55
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

388
388
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

221
221
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

246
246
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

393
393
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

537
537
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

113
113
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

314
314
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

186
186

Meer sportnieuws