'Wolf hakt knoop door over basisplaats Vandevoordt'

door
'Wolf hakt knoop door over basisplaats Vandevoordt'

Maarten Vandevoordt beleefde de voorbije twee weken een emotionele rollercoaster. Als zeventienjarige kreeg hij zijn kans in doel bij KRC Genk en tegen Antwerp en Cercle Brugge leverde hij meteen veelbelovende prestaties af. Maar afgelopen dinsdag liep het helemaal fout voor de beloftevolle doelman.


Tegen SSC Napoli ging hij na enkele minuten aan het dribbelen in de kleine rechthoek en leidde hij zo een tegendoelpunt in. Een pijnlijke blunder, maar volgens Het Laatste Nieuws blijft die voorlopig zonder grote gevolgen. Zo meldt de krant dat coach Hannes Wolf voorlopig het vertrouwen behoudt in Vandevoordt en dat hij komende weekend gewoon in doel zal staan.

De landskampioen krijgt zaterdagavond het bezoek van Waasland-Beveren. Op papier een meer dan haalbare kaart, maar er moet wel gewonnen worden met oog op de strijd om Play-Off I. Afwachten of Vandevoordt dan zijn eerste clean-sheet in de Jupiler Pro League kan boeken.

LEES OOK: ‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

🔥 Populair bij onze lezers

'Flick heeft genoeg gezien: vijftal moet opzouten bij Barça'
'Flick heeft genoeg gezien: vijftal moet opzouten bij Barça'

Vandevoordt is gewoon een betere keeper dan Coucke ...

Meest recent

'Versterking Leko: Gent biedt op smaakmaker in eigen land'

AA Gent beleefde al een behoorlijk drukke zomermercato aan uitgaande zijde, maar aan de inkomende ...

40
40
Grote zorgen om Yamal: 'topcarrière in gevaar gebracht'

Lamine Yamal vierde afgelopen weekend nog maar zijn 18de verjaardag, maar geldt nu al als ...

24
24
Zwitsers waarschuwen Club voor 'recidivist' Jashari

De transfersoap rond Ardon Jashari bedaarde de voorbije weken de gemoederen bij Club Brugge. De ...

435
435
'Coosemans krijgt cruciaal transfernieuws bij Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een pak jonge aanwinsten in huis. Om hen te begeleiden rekent de ...

252
252
'Flick heeft genoeg gezien: vijftal moet opzouten bij Barça'

Een jaartje geleden werd Hansi Flick aangesteld als coach van FC Barcelona en dat bleek een enorm ...

214
214
Werk voor Leko: AA Gent gooit fanmatch te grabbel

Binnen anderhalve week begint AA Gent aan zijn nieuwe seizoen met een competitiematch op het veld ...

191
191
Union klaar voor supercup, KVM voorkomt oefenblamage

Nog anderhalve week te gaan en de Jupiler Pro League barst weer in alle hevigheid los. Momenteel ...

113
113
'Club Brugge blíj́ft cashen: monsterdeal van 30 miljoen'

Club Brugge KV heeft al een lucratieve zomermercato achter de rug tot dusver. Met de verkoop van ...

1323
1323
'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

203
203
'Antwerp pakt uit: JPL-uitblinker aan absolute spotprijs'

Antwerp FC beleefde een vrij moeizame mercato tot dusver. Het nam met tegenzin afscheid van enkele ...

587
587
Fans worden wild: De Bruyne heerst in nieuw Napoli-shirt

De Kevin De Bruyne-gekte in Napels begint opnieuw zijn kookpunt te naderen. De Rode Duivel meldde ...

383
383
Foket-bommetje ontploft bij Anderlecht

Thomas Foket belandt steeds dieper in de problemen bij Anderlecht. Waar hij vorig seizoen nog als ...

1102
1102
Bakayoko heeft transfer beet: opvallend rugnummer in Leipzig

De voorbije mercato's was Johan Bakayoko telkens een hot item. De Rode Duivel trok de belangstelling ...

76
76
Union neemt definitief afscheid van boegbeeld

Een nieuwe zomer, een nieuwe uittocht van sterkhouders bij Union. Die is na het behalen van de ...

141
141
Barça pakt uit met spetterend nieuws over Yamal

Er was de voorbije dagen heel wat te doen omtrent de achttiende verjaardag van Lamine Yamal, en dan ...

96
96
René Weiler heeft straffe nieuwe uitdaging beet

Anderlecht slaagde er vorig seizoen opnieuw niet in om een trofee te pakken, want het eindigde pas ...

53
53
KV Mechelen neemt alweer afscheid van floptransfer

KV Mechelen slaagde er vorig seizoen uiteindelijk niet in om zich te mengen in de strijd om de top ...

196
196
'Club Brugge bibbert: topdeal alsnog gekaapt?'

Club Brugge boekte in zijn laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding een ruime zege tegen ...

1113
1113
‘Transferbom: Real-duo flirt met overstap naar Barça’

Nu het WK voor clubs er eindelijk op zit, kan voor heel wat grootmachten de zomermercato weer ...

800
800
Beerschot komt met geweldig nieuws over clubicoon

Beerschot maakt zich op voor zijn terugkeer in de Challenger Pro League, nadat het verblijf in 1A ...

88
88
'Union heeft vervanger Machida gevonden'

Ook na het veroveren van de landstitel botst Union deze zomer weer op een ijzeren wet: na elk ...

80
80
'Kleedkamer Real ontploft na absurde eis Vinícius'

Real Madrid kende een belabberd seizoen. De Champions League, La Liga en WK voor clubs draaiden uit ...

656
656
Hayen hakt zéér belangrijke knoop door bij Club Brugge

De oefencampagne van Club Brugge ligt achter de rug. Blauw-Zwart won met 3-0  van Lokomotiv ...

1011
1011
Geheim uit kleedkamer Oranje Leeuwinnen komt aan het licht

Nederland kende een belabberd EK met de vrouwen. Er is héél veel kritiek op de ploeg ...

91
91
'Zulte Waregem en Westerlo vechten pittige transferstrijd uit'

Zulte Waregem en KVC Westerlo kunnen duidelijk nog versterking gebruiken. Beide ploegen zien wel ...

384
384

Meer sportnieuws