AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

1143
AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

De Belgische clubs zijn nu al bezig met de wintermercato, maar ook met de zomermercato. Zo speuren onder meer Royal Antwerp FC en AA Gent naar de nodige versterking en de twee clubs uit de G6 hebben hun oog laten vallen op een speler van KRC Genk. Die doet het momenteel op huurbasis goed bij Lommel SK.

Amine Khammas is sinds dit seizoen op huurbasis werkzaam bij Lommel SK en daar doet hij het onder Peter Maes, de man die hem ook in zijn periode in Genk speelkansen gaf, goed. De 20-jarige linkerflankspeler stond er 10 wedstrijden in de basis en AA Gent, Antwerp en ook PSV volgen volgens onze bronnen zijn prestaties. Khammas is in de zomer einde contract bij Genk. Bij AA Gent is er op zijn positie met Nana Asare en Milad Mohammadi de nodige concurrentie, bij Antwerp staan er momenteel met Simen Juklerod (einde contract) en Ritchie De Laet twee ervaren spelers klaar. Antwerp haalde dit seizoen al Zinho Gano (huurbasis) en Manuel Benson weg uit Limburg.

Nederland

Mogelijk zal Genk nog gaan praten met de speler, want op links heeft het een probleem. Jere Uronen is geblesseerd en Neto Borges en Casper De Norre (een rechtspoot) kunnen er voorlopig niet voldoen. Khammas kende in zijn eerste periode in Genk de nodige problemen, er waren wat problemen met zijn mentaliteit, maar hij heeft zich goed herpakt. Vorig jaar werd hij ook al uitgeleend aan de Nederlandse tweedeklasser FC Den Bosch en daar was hij 27 wedstrijden een basispion.

Het is dan ook geen toeval dat PSV hem op het oog heeft. De Eindhovenaren zoeken ook versterking voor Jong PSV, waar sinds dit seizoen ook Cyril Ngonge (gehuurd van Club Brugge) speelt. De club uit Eindhoven haalt jonge talenten en geeft hen speelkansen in de Nederlandse tweede klasse om hen zo klaar te stomen voor het eerste elftal. Ngonge is een basispion bij Jong PSV en mogelijk volgt Khammas zijn spoor. Wordt vervolgd.

Claudio Reulens

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Waar zal Khammas volgend jaar spelen?

Meest recent

Club Brugge woedend op ref: "Kwam om show te verkopen"

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

9
9
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

23
23
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

11
11
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

312
312
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

160
160
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

850
850
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

141
141
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

191
191
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

11
11
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

77
77
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

269
269
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

211
211
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

268
268
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

57
57
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

131
131
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

436
436
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

127
127
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

535
535
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

117
117
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129

Meer sportnieuws