AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

1143
AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

De Belgische clubs zijn nu al bezig met de wintermercato, maar ook met de zomermercato. Zo speuren onder meer Royal Antwerp FC en AA Gent naar de nodige versterking en de twee clubs uit de G6 hebben hun oog laten vallen op een speler van KRC Genk. Die doet het momenteel op huurbasis goed bij Lommel SK.

Amine Khammas is sinds dit seizoen op huurbasis werkzaam bij Lommel SK en daar doet hij het onder Peter Maes, de man die hem ook in zijn periode in Genk speelkansen gaf, goed. De 20-jarige linkerflankspeler stond er 10 wedstrijden in de basis en AA Gent, Antwerp en ook PSV volgen volgens onze bronnen zijn prestaties. Khammas is in de zomer einde contract bij Genk. Bij AA Gent is er op zijn positie met Nana Asare en Milad Mohammadi de nodige concurrentie, bij Antwerp staan er momenteel met Simen Juklerod (einde contract) en Ritchie De Laet twee ervaren spelers klaar. Antwerp haalde dit seizoen al Zinho Gano (huurbasis) en Manuel Benson weg uit Limburg.

Nederland

Mogelijk zal Genk nog gaan praten met de speler, want op links heeft het een probleem. Jere Uronen is geblesseerd en Neto Borges en Casper De Norre (een rechtspoot) kunnen er voorlopig niet voldoen. Khammas kende in zijn eerste periode in Genk de nodige problemen, er waren wat problemen met zijn mentaliteit, maar hij heeft zich goed herpakt. Vorig jaar werd hij ook al uitgeleend aan de Nederlandse tweedeklasser FC Den Bosch en daar was hij 27 wedstrijden een basispion.

Het is dan ook geen toeval dat PSV hem op het oog heeft. De Eindhovenaren zoeken ook versterking voor Jong PSV, waar sinds dit seizoen ook Cyril Ngonge (gehuurd van Club Brugge) speelt. De club uit Eindhoven haalt jonge talenten en geeft hen speelkansen in de Nederlandse tweede klasse om hen zo klaar te stomen voor het eerste elftal. Ngonge is een basispion bij Jong PSV en mogelijk volgt Khammas zijn spoor. Wordt vervolgd.

Claudio Reulens

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Waar zal Khammas volgend jaar spelen?

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

2
2
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

10
10
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

66
66
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

7
7
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

38
38
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

183
183
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

75
75
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

65
65
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

153
153
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

35
35
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

115
115
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

60
60
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

49
49
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

217
217

Meer sportnieuws