AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

1143 stemmen
AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

De Belgische clubs zijn nu al bezig met de wintermercato, maar ook met de zomermercato. Zo speuren onder meer Royal Antwerp FC en AA Gent naar de nodige versterking en de twee clubs uit de G6 hebben hun oog laten vallen op een speler van KRC Genk. Die doet het momenteel op huurbasis goed bij Lommel SK.

Amine Khammas is sinds dit seizoen op huurbasis werkzaam bij Lommel SK en daar doet hij het onder Peter Maes, de man die hem ook in zijn periode in Genk speelkansen gaf, goed. De 20-jarige linkerflankspeler stond er 10 wedstrijden in de basis en AA Gent, Antwerp en ook PSV volgen volgens onze bronnen zijn prestaties. Khammas is in de zomer einde contract bij Genk. Bij AA Gent is er op zijn positie met Nana Asare en Milad Mohammadi de nodige concurrentie, bij Antwerp staan er momenteel met Simen Juklerod (einde contract) en Ritchie De Laet twee ervaren spelers klaar. Antwerp haalde dit seizoen al Zinho Gano (huurbasis) en Manuel Benson weg uit Limburg.

Nederland

Mogelijk zal Genk nog gaan praten met de speler, want op links heeft het een probleem. Jere Uronen is geblesseerd en Neto Borges en Casper De Norre (een rechtspoot) kunnen er voorlopig niet voldoen. Khammas kende in zijn eerste periode in Genk de nodige problemen, er waren wat problemen met zijn mentaliteit, maar hij heeft zich goed herpakt. Vorig jaar werd hij ook al uitgeleend aan de Nederlandse tweedeklasser FC Den Bosch en daar was hij 27 wedstrijden een basispion.

Het is dan ook geen toeval dat PSV hem op het oog heeft. De Eindhovenaren zoeken ook versterking voor Jong PSV, waar sinds dit seizoen ook Cyril Ngonge (gehuurd van Club Brugge) speelt. De club uit Eindhoven haalt jonge talenten en geeft hen speelkansen in de Nederlandse tweede klasse om hen zo klaar te stomen voor het eerste elftal. Ngonge is een basispion bij Jong PSV en mogelijk volgt Khammas zijn spoor. Wordt vervolgd.

Claudio Reulens

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Waar zal Khammas volgend jaar spelen?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

0
0
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

184
184
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

151
151
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

92
92
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

171
171
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

354
354
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

139
139
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

350
350
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

469
469
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1173
1173
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

126
126
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

459
459
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws