AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

1143 stemmen
AA Gent en Antwerp lonken naar speler van KRC Genk

De Belgische clubs zijn nu al bezig met de wintermercato, maar ook met de zomermercato. Zo speuren onder meer Royal Antwerp FC en AA Gent naar de nodige versterking en de twee clubs uit de G6 hebben hun oog laten vallen op een speler van KRC Genk. Die doet het momenteel op huurbasis goed bij Lommel SK.

Amine Khammas is sinds dit seizoen op huurbasis werkzaam bij Lommel SK en daar doet hij het onder Peter Maes, de man die hem ook in zijn periode in Genk speelkansen gaf, goed. De 20-jarige linkerflankspeler stond er 10 wedstrijden in de basis en AA Gent, Antwerp en ook PSV volgen volgens onze bronnen zijn prestaties. Khammas is in de zomer einde contract bij Genk. Bij AA Gent is er op zijn positie met Nana Asare en Milad Mohammadi de nodige concurrentie, bij Antwerp staan er momenteel met Simen Juklerod (einde contract) en Ritchie De Laet twee ervaren spelers klaar. Antwerp haalde dit seizoen al Zinho Gano (huurbasis) en Manuel Benson weg uit Limburg.

Nederland

Mogelijk zal Genk nog gaan praten met de speler, want op links heeft het een probleem. Jere Uronen is geblesseerd en Neto Borges en Casper De Norre (een rechtspoot) kunnen er voorlopig niet voldoen. Khammas kende in zijn eerste periode in Genk de nodige problemen, er waren wat problemen met zijn mentaliteit, maar hij heeft zich goed herpakt. Vorig jaar werd hij ook al uitgeleend aan de Nederlandse tweedeklasser FC Den Bosch en daar was hij 27 wedstrijden een basispion.

Het is dan ook geen toeval dat PSV hem op het oog heeft. De Eindhovenaren zoeken ook versterking voor Jong PSV, waar sinds dit seizoen ook Cyril Ngonge (gehuurd van Club Brugge) speelt. De club uit Eindhoven haalt jonge talenten en geeft hen speelkansen in de Nederlandse tweede klasse om hen zo klaar te stomen voor het eerste elftal. Ngonge is een basispion bij Jong PSV en mogelijk volgt Khammas zijn spoor. Wordt vervolgd.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Waar zal Khammas volgend jaar spelen?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

7
7
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

56
56
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

16
16
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

221
221
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

311
311
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

99
99
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

70
70
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

321
321
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

350
350
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

625
625
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

77
77
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

139
139
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

267
267
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

302
302
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

292
292
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

304
304
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

120
120
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

490
490
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws