'Man Utd maakt werk van sensationele dubbelslag'

door
'Man Utd maakt werk van sensationele dubbelslag'

Manchester United is de jongste weken aan een opmars bezig, maar de weg is nog lang voor Ole Gunnar Solskjaer en zijn troepen. In de Premier League staan ze momenteel vijfde, maar de kloof met de belangrijke vierde plaats - die recht geeft op deelname aan de Champions League - bedraagt nog steeds vier punten. In januari zal er dan ook ingegrepen worden.


Na de overwinning tegen AZ donderdagavond bevestigde Solskjaer nog eens dat United van plan is de transfermarkt op te trekken. "We zijn op veel posities nog op zoek naar versterking", verklaarde hij. "We zijn op de goede weg, maar we hebben nog twee of drie spelers nodig om aan voldoende spelers te komen."

United maakt daarvoor alvast werk van een zeer fraaie dubbelslag. Zo zouden ze volgens de Mirror op Old Trafford ervan overtuigd zijn dat ze de beste papieren hebben om Jadon Sancho bij Borussia Dortmund weg te plukken, ondanks de concurrentie van stadsrivaal City en Liverpool. De Daily Mail voegt eraan toe dat United daarnaast ook nog steeds Christian Eriksen bij Tottenham wil wegplukken. Aangezien de Deense spelmaker nog steeds einde contract is en bovendien sinds de komst van Jose Mourinho vooral op de bank zit, zouden de Spurs bereid zijn in januari mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel de voorkeur geven aan een transfer naar Spanje, omdat ze anders een directe concurrent zouden versterken.

LEES OOK: 'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Zou United met hen erbij weer kunnen meedingen naar de prijzen?

Meest recent

Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

7
7
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

20
20
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

29
29
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

38
38
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

192
192
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

157
157
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

46
46
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

115
115
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

233
233
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

309
309
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

117
117
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

126
126
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

181
181
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

329
329
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

75
75
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

416
416
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

302
302
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

405
405
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

505
505
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

406
406
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

124
124
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

526
526
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

275
275
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

800
800

Meer sportnieuws