'Man Utd maakt werk van sensationele dubbelslag'

155 stemmen
'Man Utd maakt werk van sensationele dubbelslag'

Manchester United is de jongste weken aan een opmars bezig, maar de weg is nog lang voor Ole Gunnar Solskjaer en zijn troepen. In de Premier League staan ze momenteel vijfde, maar de kloof met de belangrijke vierde plaats - die recht geeft op deelname aan de Champions League - bedraagt nog steeds vier punten. In januari zal er dan ook ingegrepen worden.


Na de overwinning tegen AZ donderdagavond bevestigde Solskjaer nog eens dat United van plan is de transfermarkt op te trekken. "We zijn op veel posities nog op zoek naar versterking", verklaarde hij. "We zijn op de goede weg, maar we hebben nog twee of drie spelers nodig om aan voldoende spelers te komen."

United maakt daarvoor alvast werk van een zeer fraaie dubbelslag. Zo zouden ze volgens de Mirror op Old Trafford ervan overtuigd zijn dat ze de beste papieren hebben om Jadon Sancho bij Borussia Dortmund weg te plukken, ondanks de concurrentie van stadsrivaal City en Liverpool. De Daily Mail voegt eraan toe dat United daarnaast ook nog steeds Christian Eriksen bij Tottenham wil wegplukken. Aangezien de Deense spelmaker nog steeds einde contract is en bovendien sinds de komst van Jose Mourinho vooral op de bank zit, zouden de Spurs bereid zijn in januari mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel de voorkeur geven aan een transfer naar Spanje, omdat ze anders een directe concurrent zouden versterken.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

Zou United met hen erbij weer kunnen meedingen naar de prijzen?

Meest recent

Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

194
194
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

23
23
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

40
40
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

222
222
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

22
22
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

66
66
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

86
86
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

20
20
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

66
66
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

498
498
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

89
89
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

182
182
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

265
265
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

66
66
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

92
92
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

135
135
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

114
114
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

183
183
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

106
106
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

140
140
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

367
367
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

165
165
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

163
163

Meer sportnieuws