WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 19 in de Jupiler Pro League gaat van start met de streekderby tussen KV Kortrijk en Moeskroen. Met een schamele twee op 21 zijn de Kerels bij uitstek de zwakste ploeg van het moment, al wisten Les Hurles nu toch ook al meer dan een maand niet te winnen. Hoewel beide teams dus doorgaans op niet veel meer dan een gelijkspel mogen rekenen, weten ze zeker tegen de mindere tegenstanders wel vaak te scoren. Wij tippen dan ook op een gelijkspel met een goal langs elke kant, wat 4,60x onze inzet oplevert.



Op zaterdag trekt STVV weer op verplaatsing, en dus zijn alle ogen andermaal op Yohan Boli gericht. Gezien de vermeende interesse van naar verluidt zowel Anderlecht als Club Brugge, uiteraard, maar tevens omdat de spits de onvervalste koning van de uitdoelpunten is. Maar liefst zes wedstrijden op rij wist Boli al buiten Stayen te scoren, de laatste keer dat hij het kunstje niet kon flikken dateert nu al van bijna vier (!) maanden geleden. Indien het hem ook op bezoek bij Zulte Waregem lukt, vermenigvuldigen wij onze bet maal 2,50x.

In Genk gaat het momenteel dan weer vooral over de keeperskwestie, want na Gaëtan Coucke ging nu ook Maarten Vandevoordt stevig in de fout. In de competitie hielden de Limburgers dan ook nog maar drie keer de nul, sinds eind oktober thuis Cercle Brugge bleef die niet meer op het bord. Indien die andere degradatiekandidaat Waasland-Beveren wél de zoveelste ploeg wordt die weet te scoren in de Luminus Arena, maar daarbij zelf een zoveelste nederlaag niet kan vermijden, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.



Op zondag trappen we af met de Clasico tussen Standard en Anderlecht. Een altijd fel beladen topper, en dus zouden we uit kunnen gaan van een kaartenfestival op Sclessin. De laatste vijf onderlinge confrontaties in Luik leverden echter maar één keer meer dan vier gele kaarten op, de brave jonkies van Paars-Wit staan bovendien niet gekend als schenenschoppers. Zij werden tot dusver slechts 25 keer bestraft, de Rouches doen met amper 21 kartons zowaar nog beter. Een gokje op minder dan vijf stuks is 2,48x onze inzet waard.

Eindigen doen we in Jan Breydel, waar Club Brugge na Real Madrid nu het iets bescheidenere KV Mechelen ontvangt. Ondanks de trouwe steun van de felle fans in eigen huis is de promovendus vreemd genoeg een van de weinige teams die het beter doet op verplaatsing, iets wat we eveneens over Blauw-Zwart kunnen zeggen. De koploper vertoont stilaan ook de eerste barstjes, dus misschien heeft Malinwa een uitgelezen kans om er als vierde club een punt mee te pakken. Als dat hen lukt, rekenen wij ons 7,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een scorende Boli in Waregem, een faire Clasico en een kleine stunt van KV Mechelen in Brugge, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Hoeveel gele kaarten zullen er getrokken worden in Standard-Anderlecht?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

2
2
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

87
87
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

109
109
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

33
33
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

54
54
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

300
300
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

291
291
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

147
147
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

262
262
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

822
822
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

197
197
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

276
276
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

209
209
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

209
209
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

354
354
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

189
189
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

61
61
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

151
151
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

44
44
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

233
233
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

240
240
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

297
297

Meer sportnieuws