WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

98
WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 19 in de Jupiler Pro League gaat van start met de streekderby tussen KV Kortrijk en Moeskroen. Met een schamele twee op 21 zijn de Kerels bij uitstek de zwakste ploeg van het moment, al wisten Les Hurles nu toch ook al meer dan een maand niet te winnen. Hoewel beide teams dus doorgaans op niet veel meer dan een gelijkspel mogen rekenen, weten ze zeker tegen de mindere tegenstanders wel vaak te scoren. Wij tippen dan ook op een gelijkspel met een goal langs elke kant, wat 4,60x onze inzet oplevert.



Op zaterdag trekt STVV weer op verplaatsing, en dus zijn alle ogen andermaal op Yohan Boli gericht. Gezien de vermeende interesse van naar verluidt zowel Anderlecht als Club Brugge, uiteraard, maar tevens omdat de spits de onvervalste koning van de uitdoelpunten is. Maar liefst zes wedstrijden op rij wist Boli al buiten Stayen te scoren, de laatste keer dat hij het kunstje niet kon flikken dateert nu al van bijna vier (!) maanden geleden. Indien het hem ook op bezoek bij Zulte Waregem lukt, vermenigvuldigen wij onze bet maal 2,50x.

In Genk gaat het momenteel dan weer vooral over de keeperskwestie, want na Gaëtan Coucke ging nu ook Maarten Vandevoordt stevig in de fout. In de competitie hielden de Limburgers dan ook nog maar drie keer de nul, sinds eind oktober thuis Cercle Brugge bleef die niet meer op het bord. Indien die andere degradatiekandidaat Waasland-Beveren wél de zoveelste ploeg wordt die weet te scoren in de Luminus Arena, maar daarbij zelf een zoveelste nederlaag niet kan vermijden, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.



Op zondag trappen we af met de Clasico tussen Standard en Anderlecht. Een altijd fel beladen topper, en dus zouden we uit kunnen gaan van een kaartenfestival op Sclessin. De laatste vijf onderlinge confrontaties in Luik leverden echter maar één keer meer dan vier gele kaarten op, de brave jonkies van Paars-Wit staan bovendien niet gekend als schenenschoppers. Zij werden tot dusver slechts 25 keer bestraft, de Rouches doen met amper 21 kartons zowaar nog beter. Een gokje op minder dan vijf stuks is 2,48x onze inzet waard.

Eindigen doen we in Jan Breydel, waar Club Brugge na Real Madrid nu het iets bescheidenere KV Mechelen ontvangt. Ondanks de trouwe steun van de felle fans in eigen huis is de promovendus vreemd genoeg een van de weinige teams die het beter doet op verplaatsing, iets wat we eveneens over Blauw-Zwart kunnen zeggen. De koploper vertoont stilaan ook de eerste barstjes, dus misschien heeft Malinwa een uitgelezen kans om er als vierde club een punt mee te pakken. Als dat hen lukt, rekenen wij ons 7,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een scorende Boli in Waregem, een faire Clasico en een kleine stunt van KV Mechelen in Brugge, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

Hoeveel gele kaarten zullen er getrokken worden in Standard-Anderlecht?

Meest recent

Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

9
9
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

9
9
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

6
6
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

58
58
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

2
2
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

21
21
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

143
143
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

42
42
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

95
95
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

47
47
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

46
46
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

218
218
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

113
113
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

320
320
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

501
501
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

265
265
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

362
362
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

378
378
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

456
456
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

595
595
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

490
490
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

479
479
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

76
76
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

78
78

Meer sportnieuws