WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 434 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 19 in de Jupiler Pro League gaat van start met de streekderby tussen KV Kortrijk en Moeskroen. Met een schamele twee op 21 zijn de Kerels bij uitstek de zwakste ploeg van het moment, al wisten Les Hurles nu toch ook al meer dan een maand niet te winnen. Hoewel beide teams dus doorgaans op niet veel meer dan een gelijkspel mogen rekenen, weten ze zeker tegen de mindere tegenstanders wel vaak te scoren. Wij tippen dan ook op een gelijkspel met een goal langs elke kant, wat 4,60x onze inzet oplevert.



Op zaterdag trekt STVV weer op verplaatsing, en dus zijn alle ogen andermaal op Yohan Boli gericht. Gezien de vermeende interesse van naar verluidt zowel Anderlecht als Club Brugge, uiteraard, maar tevens omdat de spits de onvervalste koning van de uitdoelpunten is. Maar liefst zes wedstrijden op rij wist Boli al buiten Stayen te scoren, de laatste keer dat hij het kunstje niet kon flikken dateert nu al van bijna vier (!) maanden geleden. Indien het hem ook op bezoek bij Zulte Waregem lukt, vermenigvuldigen wij onze bet maal 2,50x.

In Genk gaat het momenteel dan weer vooral over de keeperskwestie, want na Gaëtan Coucke ging nu ook Maarten Vandevoordt stevig in de fout. In de competitie hielden de Limburgers dan ook nog maar drie keer de nul, sinds eind oktober thuis Cercle Brugge bleef die niet meer op het bord. Indien die andere degradatiekandidaat Waasland-Beveren wél de zoveelste ploeg wordt die weet te scoren in de Luminus Arena, maar daarbij zelf een zoveelste nederlaag niet kan vermijden, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.



Op zondag trappen we af met de Clasico tussen Standard en Anderlecht. Een altijd fel beladen topper, en dus zouden we uit kunnen gaan van een kaartenfestival op Sclessin. De laatste vijf onderlinge confrontaties in Luik leverden echter maar één keer meer dan vier gele kaarten op, de brave jonkies van Paars-Wit staan bovendien niet gekend als schenenschoppers. Zij werden tot dusver slechts 25 keer bestraft, de Rouches doen met amper 21 kartons zowaar nog beter. Een gokje op minder dan vijf stuks is 2,48x onze inzet waard.

Eindigen doen we in Jan Breydel, waar Club Brugge na Real Madrid nu het iets bescheidenere KV Mechelen ontvangt. Ondanks de trouwe steun van de felle fans in eigen huis is de promovendus vreemd genoeg een van de weinige teams die het beter doet op verplaatsing, iets wat we eveneens over Blauw-Zwart kunnen zeggen. De koploper vertoont stilaan ook de eerste barstjes, dus misschien heeft Malinwa een uitgelezen kans om er als vierde club een punt mee te pakken. Als dat hen lukt, rekenen wij ons 7,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een scorende Boli in Waregem, een faire Clasico en een kleine stunt van KV Mechelen in Brugge, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 43x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Hoeveel gele kaarten zullen er getrokken worden in Standard-Anderlecht?

Meest recent

‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

2
2
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

76
76
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

74
74
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

99
99
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

115
115
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

281
281
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

172
172
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

122
122
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

64
64
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

133
133
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

182
182
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

415
415
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

288
288
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

107
107
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

179
179
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

623
623
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

329
329
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

435
435
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

295
295
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

123
123
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

802
802
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

604
604
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

383
383
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

268
268
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

472
472

Meer sportnieuws