AA Gent groepswinnaar na moeizame zege tegen Oleksandriya

door
AA Gent groepswinnaar na moeizame zege tegen Oleksandriya

AA Gent heeft zijn zesde groepswedstrijd in de Europa League winnen weten af te sluiten, maar dat koste zeer veel moeite. Het werd 2-1 tegen Oleksandriya en daardoor is Gent groepswinnaar. In de andere partij won VfL Wolfsburg met 1-0 van Saint-Etienne na een goal van Paulo Silva.


AA Gent begon sterk aan de partij en Bezus bediende Depoitre en die zorgde al na zeven minuten voor de 1-0. Tien minuten later was hetzelfde duo weer aan het feest: Bezus legde knap af met het hoofd voor Depoitre en die zette de 2-0 op het bord. AA Gent was stevig baas en kreeg nog een aantal kansen, maar na 45 minuten bleef het 2-0 staan.

De Buffalo's begonnen zwak aan de tweede helft en Miroshnichenko zogde met een heerlijke lage knal voor de 2-1. De bezoekers roken bloed en ze scoorden enkele minuten later weer, maar de goal werd terecht afgekeurd voor buitenspel. Oleksandriya was de betere ploeg en AA Gent moest zich gaan herpakken, maar dat deed het niet. De 2-2 hing in de lucht en de Oekraëiners kregen plots kans na kans.

AA Gent was zich naar het einde aan het slepen en het wist de belangrijke 2-1 over de streep te trekken.

Scoreverloop:

1-0 (07') Laurent Depoitre

2-0 (17') Laurent Depoitre

2-1 (52') Denys Miroshnichenko

Eindstand:
  1. AA Gent 12 punten
  2. Wolfsburg 11 punten
  3. Saint-Etienne 4 punten
  4. Oleksandriya 3 punten

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Knappe prestatie van Gent?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

85
85
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

10
10
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

120
120
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

70
70
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

240
240
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

73
73
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

130
130
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

51
51
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

214
214
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

179
179
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

112
112
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

656
656
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

283
283
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

304
304
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

862
862
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

600
600
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

396
396
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

298
298
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

835
835
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

210
210
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

64
64
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

410
410
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

68
68

Meer sportnieuws