MPH: "Spijtig dat ze ons niet meer erkennen in België"

door
MPH:

Standard had donderdagavond een klein mirakel nodig om door te stoten in de Europa League, maar bijna was het zover. Vitoria Guimaraes won immers verrassend op het veld van Frankfurt. Een zege tegen Arsenal was daardoor voldoende voor de Rouches, maar ze gaven een dubbele voorsprong zelf uit handen.


Op voorhand werd bij de Luikenaars weinig rekening gehouden met kwalificatie voor de volgende ronde. Toch kon men achteraf niet anders dan te stellen dat dit een gemiste kans was. "Ik ben teleurgesteld dat we de wedstrijd niet gewonnen hebben, we hebben daar alles aan gedaan. Maar we wisten dat we bij een gelijkspel in Frankfurt zelf drie keer moesten scoren en daarom zijn we ook doorgegaan bij de 2-0. Als we vroeger wisten dat Guimaraes op voorsprong was gekomen, hadden we andere maatregelen genomen", klonk het bij Sporza.

Een grote gemiste kans dus, al kunnen we niet stellen dat de campagne van de Rouches helemaal een teleurstelling was. "Vorig seizoen gaan we eruit met 10 punten, dit jaar met 8 stuks. We speelden ook tegen twee sterke ploegen en in drie van die vier wedstrijden hebben we onze job gedaan. Dat is positief. Maar het is spijtig dat het mirakel vanavond niet gebeurd is."

Standard oogstte in ieder geval lof van Freddie Ljungberg, interim-coach bij Arsenal. "Dat was toch een grote speler. Mijn spelers hebben dat ook gelezen en zeiden: 'zie je wel coach, in het buitenland zien ze dat we goed voetbal brengen'. Spijtig dat ze dat niet meer erkennen in België", aldus MPH.

LEES OOK: Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Standard slaat toe en legt talent onder contract
Standard slaat toe en legt talent onder contract
117

Standard krijgt te weinig erkenning in België ...

Meest recent

Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

12
12
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

149
149
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

27
27
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

124
124
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

128
128
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

56
56
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

125
125
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

47
47
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

124
124
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

163
163
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

231
231
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

355
355
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

142
142
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

74
74
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

204
204
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

180
180
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

100
100
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

425
425
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

168
168
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

232
232
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

173
173
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

91
91
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

232
232

Meer sportnieuws