MPH: "Spijtig dat ze ons niet meer erkennen in België"

367 stemmen
MPH:

Standard had donderdagavond een klein mirakel nodig om door te stoten in de Europa League, maar bijna was het zover. Vitoria Guimaraes won immers verrassend op het veld van Frankfurt. Een zege tegen Arsenal was daardoor voldoende voor de Rouches, maar ze gaven een dubbele voorsprong zelf uit handen.


Op voorhand werd bij de Luikenaars weinig rekening gehouden met kwalificatie voor de volgende ronde. Toch kon men achteraf niet anders dan te stellen dat dit een gemiste kans was. "Ik ben teleurgesteld dat we de wedstrijd niet gewonnen hebben, we hebben daar alles aan gedaan. Maar we wisten dat we bij een gelijkspel in Frankfurt zelf drie keer moesten scoren en daarom zijn we ook doorgegaan bij de 2-0. Als we vroeger wisten dat Guimaraes op voorsprong was gekomen, hadden we andere maatregelen genomen", klonk het bij Sporza.

Een grote gemiste kans dus, al kunnen we niet stellen dat de campagne van de Rouches helemaal een teleurstelling was. "Vorig seizoen gaan we eruit met 10 punten, dit jaar met 8 stuks. We speelden ook tegen twee sterke ploegen en in drie van die vier wedstrijden hebben we onze job gedaan. Dat is positief. Maar het is spijtig dat het mirakel vanavond niet gebeurd is."

Standard oogstte in ieder geval lof van Freddie Ljungberg, interim-coach bij Arsenal. "Dat was toch een grote speler. Mijn spelers hebben dat ook gelezen en zeiden: 'zie je wel coach, in het buitenland zien ze dat we goed voetbal brengen'. Spijtig dat ze dat niet meer erkennen in België", aldus MPH.

LEES OOK: Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Standard krijgt te weinig erkenning in België ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

48
48
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

45
45
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

304
304
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

135
135
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

294
294
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

302
302
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

137
137
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

608
608
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

191
191
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

530
530
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

147
147
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

744
744
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

248
248
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

827
827
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

531
531
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

205
205
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

385
385
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1334
1334
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

492
492
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

337
337
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

499
499
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

414
414
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

287
287
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

227
227
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

490
490

Meer sportnieuws