Ljungberg: "We hadden Standard niet zover mogen laten komen"

door
Ljungberg:

Arsenal speelde met een zeer jong elftal tegen Standard en het knokte zich terug van een 2-0 en pakte nog een punt in Luik. Trainer Freddie Ljungberg was na het gelijkspel best tevreden over de weerbaarheid van zijn jonkies. Dat liet de Zweedse interim-coach weten aan Sporza.

"We wisten dat het een moeilijke match zou worden. Ik wou de jonkies kansen geven en in de eerste helft denk ik dat we goed speelden. We creëerden heel veel kansen en zij niet. Maar in de tweede helft slikken we twee goals met twee afgeweken ballen. Dat is een beetje pech, maar we bleven ons spel spelen tussen de lijnen. De twee individuele acties van Saka waren fantastisch", aldus Ljungberg.

Standard kwam 2-0 voor en dat was aanvankelijk best verrassend. "We hadden Standard niet zover mogen laten komen, maar afgeweken schoten horen er bij. We wilden voetbal spelen en toonden karakter want we konden nog bijna 2-3 maken. Voor mij was het belangrijk om jonge spelers een kans te geven. Je weet dat ze fouten kunnen maken, maar ze moeten zich ook kunnen ontwikkelen voor de club. Dat had slecht kunnen aflopen, maar de jonkies zijn hier sterker uitgekomen misschien."

LEES OOK: Standard vermijdt maar net blamage: "Niet evident"

Heeft Arsenl leuke talenten?

Meest recent

STVV pakt uit met opmerkelijke Belgische primeur

Het gaat STVV voor de wind dit seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie lijkt het volop ...

1
1
Odjidja onthult naast welke 2 Belgische clubs hij nog greep

Er staan woensdagavond nog enkele interessante affiches op het programma in de Croky Cup. ...

17
17
'Pikante transfer: Club draait mes in Anderlecht-wonde'

De voorbije maanden kwamen er bij Anderlecht weer de nodige pijnpunten bloot te liggen. Eén ...

80
80
Conte haalt snoeihard uit na uitvallen De Bruyne

Kevin De Bruyne is deze week in Antwerpen geopereerd aan de hamstring, nadat hij vorig weekend een ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt flop, straffe transfer Vermant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
Ninove maakt Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht won de bekermatch tegen Ninove met 2-0, maar toch waren de supporters niet tevreden. ...

308
308
Topkine Maesschalck duidelijk na operatie De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft de gemoederen bezighouden. De middenvelder liep bij Napoli ...

81
81
Onder druk: Stef Wils roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat in de ...

104
104
Stroeykens reageert na spreekkoren richting Hasi

Bij RSC Anderlecht mochten ze zeker niet tevreden zijn na de zwakke prestatie tegen Ninove. De ...

259
259
Vader Thorgan Hazard 'verklapt' volgende uitdaging van zoonlief

Eden Hazard stopte met voetballen en dat op veel te jonge leeftijd. Thorgan Hazard is wel nog actief ...

102
102
Pittige KV Mechelen - Lierse: "Ik ben wat boos"

KV Mechelen had het zeker niet onder de markt tegen Lierse SK. Ze wonnen met 2-1 en wisten wel door ...

111
111
Standard vermijdt maar net blamage: "Niet evident"

Standard kende een moeilijke avond op het veld van SK Beveren. Ze kwamen al snel 1-0 achter, maar ...

97
97
Fink geeft succesrecept: "Dan wordt het makkelijker"

KRC Genk leek op de goede weg, maar tegen La Louvière werd het weer een minder duel. Ze ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

84
84
Blessure De Bruyne: grijpt fenomeen kans bij Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia zag de afgelopen week drie Rode Duivels uitvallen. Zij zullen niet van de ...

229
229
Grote verandering op komst bij de Red Flames?

De Red Flames wonnen met 2-1 van Ierland na twee goals van wie anders dan Tessa Wullaert. Maar zij ...

200
200
Kompany kan Maldini & co van de troon stoten

Vincent Kompany speelt vanavond met Bayern München in de DFB Pokal op het veld van FC ...

112
112
"Hasi buiten": coach reageert op spreekkoren

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar het is duidelijk dat deze match de crisis nog groter ...

389
389
Engeland gonst: De Cuyper belandt in z’n ergste nachtmerrie

Engeland gonst, want Maxim De Cuyper beleefde op Old Trafford een nachtmerrie-avond: basisplek op ...

167
167
'Straf transfergerucht bij Club: Vermant plots genoemd'

Bij Club Brugge lopen heel wat spelers in de kijker. Vooral in de Champions League bekijken de ...

234
234
Club Brugge reageert: verdict rond zorgwekkende Meijer valt

Bjorn Meijer is vorig weekend opnieuw geblesseerd uitgevallen. De Nederlandse linksback, die in het ...

182
182
Club Brugge verrast: outcast duikt plots op in basis

Club Brugge roteert fors tegen Eendracht Aalst Lede en dat opent de deur voor een vergeten speler om ...

800
800
Lotto Park ontploft: Anderlecht-fans pakken Hasi aan

Het Lotto Park zat dinsdag tot de nok vol voor Anderlecht–Ninove: ongezien voor een bekerduel ...

579
579
Hasi hard: "Zij hebben hun kans niet gegrepen"

Anderlecht heeft zich bij de laatste zestien geschaard in de Croky Cup, maar daarmee is meteen ook ...

513
513
Anderlecht-speler valt door de mand: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft dinsdag zijn job gedaan in de Croky Cup, maar ook niet meer dan dat. Amateurclub ...

490
490

Meer sportnieuws