"De derde plaats was het hoogst haalbare voor Club"

117

Drie nederlagen, drie gelijke spelen en een derde plaats, na PSG en Real Madrid maar voor Galatasaray. Dat is het eindrapport van Club Brugge in de Champions League. Bij Club bleven ze achteraf met een gemengd gevoel achter omdat er in sommige wedstrijden meer in zat - denk maar aan de verplaatsingen naar Real en PSG -, maar waren ze anderzijds tevreden met de kwalificatie voor de Europa League.


Voor analist Eddy Snelders moet vooral dat laatste gevoel overheersen. "Je overwintert en gezien de tegenstanders moet je realistisch constateren dat dat het hoogst haalbare is geweest", is zijn mening bij Sporza. "Je hebt natuurlijk altijd momenten dat je denkt dat je er iets meer kon van profiteren: die 0-2 in Madrid had je niet mogen afgeven, die penalty in Parijs had je moeten maken, tegen Galatasaray had je moeten scoren. Anderzijds moet je toegeven dat je in Galatasaray misschien net iets te veel hebt gehad, want echt overtuigend was het daar niet."

"Club haalde 3 op 18, vorig jaar in een groep met Atletico Madrid, Dortmund en Monaco eindigde Club ook 3e met 6 op 18 en winst in Monaco. Maar ik weet niet of die ploegen van toen hetzelfde niveau hadden als die van nu. De omstandigheden zaten toen iets meer mee. Het zijn elk jaar nieuwe ploegen en nieuwe inschattingen. Wanneer je ertegen speelt, weet je pas wat de mogelijkheden zijn en hoever je kan gaan. Vorig jaar waren dat overwinningen, dit jaar was dat schade beperken en hopen van links of rechts iets mee te pikken. En dat is gedeeltelijk gelukt."

LEES OOK: Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Zat er in deze Champions League meer in voor Club Brugge?

Meest recent

Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

0
0
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

17
17
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

8
8
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

84
84
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

24
24
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

46
46
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

16
16
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

174
174
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

79
79
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

15
15
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

65
65
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

131
131
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

273
273
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

31
31
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

184
184
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

102
102
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

328
328
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

190
190
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

36
36
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

144
144
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

320
320
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

50
50
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

245
245
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

109
109

Meer sportnieuws