Mignolet wijst op groot Brugs manco: "Nu beseffen ze het"

door
Mignolet wijst op groot Brugs manco:

Club Brugge heeft zichzelf geen afscheid in schoonheid kunnen bezorgen in de Champions League. Tegen Real Madrid kreeg het wel kansen, maar het maakte die onvoldoende af en aan de overkant toonde de Koninklijke zich wél dodelijk efficiënt. Simon Mignolet beseft dat het stilaan een terugkerend verhaal is bij Club.


"Een gebrek aan efficiëntie is het grote verhaal van deze campagne", oppert de doelman in Het Laatste Nieuws. " Je weet dat je op dit niveau tegen deze clubs niet veel kansen krijgt. Dan moet je die afmaken, wil je écht iets betekenen. We hebben bewezen dat we ons met iedereen kunnen meten qua spel, alleen moeten we meer maturiteit tonen. Dat was tegen Real Madrid het enige verschil."

Hij wil de spitsen wel niet té veel met de vinger wijzen. "Voor hen is het een kwestie van ervaring en matchen spelen. Vóór deze campagne was dit geen item, niemand wist dat dit het geval zou zijn. Nu beseffen die jongens dat en kunnen ze ervan leren. Zoals Hans die bal binnentrapte, zo zouden er elf op het veld moeten staan. Gelukkig gaan we straks alsnog naar de Europa League. Een mooie competitie met grote ploegen, waarin we ook gevaarlijk kunnen zijn."

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Heeft Club nood aan een goalgetter?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

71
71
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

37
37
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

32
32
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

79
79
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

36
36
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

255
255
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

84
84
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

300
300
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

131
131
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

221
221
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

437
437
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

177
177
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

309
309
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

144
144
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

376
376
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

754
754
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

112
112
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

236
236
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

795
795
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

107
107
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

303
303
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

179
179

Meer sportnieuws