Trekken Neymar en Mbappé straks sámen naar nieuwe topclub?

661 stemmen
Trekken Neymar en Mbappé straks sámen naar nieuwe topclub?

Bijna elke week wordt er in voetballand over gesproken: Neymar en zijn onvrede bij PSG. Volgens The Mirror zou de Braziliaanse sterspeler nog steeds uitkijken naar een nieuwe club en het liefste aankomende transferperiode al.

Liverpool is naar verluidt een van de zes clubs die Neymar in de gaten houdt en in contact staat met zijn agenten met een vooruitzicht op een transfer. Volgens een rapport van Le Parisien wordt Neymar, maar ook Kylian Mbappe, nauwlettend in de gaten gehouden en is er al meerdere keren contact geweest met hun entourages. Premier League-concurrenten Chelsea en Manchester City worden hierin ook genoemd.

Zowel Neymar als Mbappe hebben de afgelopen maanden de transfergeruchten aangewakkerd en worden hierom in verband gebracht met een vertrek bij de club uit Parijs. Verhuizingen naar de Spaanse competitie, met Real Madrid en Barcelona in het bijzonder, zijn het meeste verschenen in de nieuwsbladen. Maar ook de Premier League-clubs bereiden zich nu voor. Onlangs liet Jurgen Klopp zich nog uit over het Franse supertalent.

"Sportief gezien zijn er niet veel redenen om Mbappe niet te tekenen, wat een speler is hij. Maar het gaat natuurlijk om geld. We hebben geen kans, absoluut niet. Sorry voor het vermoorden van dat verhaal. Ik denk niet dat er een club ter wereld is die Kylian Mbappe bij PSG kan kopen. We kunnen het niet, zo simpel is het", zo weersprak de trainer van Liverpool.

UPDATE 12/12

Heel wat topclubs houden dus de situatie van Neymar en Kylian Mbappé in de gaten bij Paris Saint Germain. Het valt te bedenken dat ze in Parijs absoluut afkeurend staan tegen een vertrek van beíde heren, maar het lijkt er dus wel op dat ze daar rekening mee moeten houden. Wie weet moeten we wel rekening houden met een absolute transferbom, waarbij zowel Neymar als Mbappé (terug) naar dezelfde club trekken. Enkele topclubs tonen namelijk interesse in zowel de Braziliaanse áls Franse superster, zoals Le Parisien stelt.

Dat lijkt op het eerste zicht onmogelijk, maar PSG deed het zelf zo’n 2,5 jaar geleden. Ook de financiële sterkte van enkele clubs, maakt dit al realistischer. Bovendien werd bijvoorbeeld Barça al in verband gebracht met een ruildeal, waarbij Dembélé en/of Griezmann de andere richting zouden kunnen uitgaan. Voorlopig allemaal nog wilde veronderstellingen, maar het belooft toch alvast weer een spannende transferzomer te zullen worden. En niet in het minst voor PSG.

LEES OOK: PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

Zie jij dit gebeuren?

Meest recent

'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

10
10
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

63
63
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

130
130
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

43
43
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

80
80
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

34
34
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

416
416
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

216
216
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

109
109
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

170
170
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

106
106
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

116
116
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

420
420
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

52
52
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

141
141
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

188
188
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

62
62
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

233
233
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

575
575
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

184
184
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

183
183
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

789
789
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

2144
2144
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

251
251

Meer sportnieuws