Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

door
Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

Club Brugge mag na de winterstop aantreden in de Europa League. En daarvoor moeten de West-Vlamingen vooral Paris Saint-Germain danken, dat thuis met duidelijke 5-0-cijfers won van Galatasaray. Zelf verloor de vice-kampioen voor eigen volk immers van Real Madrid: 3-1.


De eerste helft ging nochtans redelijk gelijk op. Tau kreeg al na enkele minuten een enorme kans, maar devieerde de bal van dichtbij tegen Areola aan. Aan de overzijde moest Mignolet dan weer alles uit de kast halen na een poging van Jovic. Isco trapte op zijn beurt tegen de paal, maar ook Club kon nog dreigen. De VAR had echter buitenspel gezien bij Tau, waardoor Dennis niet kon scoren.

Tijdens de rust kreeg Club te horen dat PSG op een dubbele voorsprong stond tegen Galatasaray, waardoor er heel wat druk van de schouders viel. En die uitslag in Parijs was ook noodzakelijk, Rodrygo zette de bezoekers met een fraai doelpunt op voorsprong. Maar het antwoord van Blauw-Zwart volgde meteen. Vanaken rondde goed voorbereidend werk van Dennis knap af.

Even leek een nieuwe stunt in de maak, maar Vinicius zette een domper op de feestvreugde. En in de slotminuten deed Modric de wedstrijd helemaal op slot. Geen nieuwe stunt dus, maar wel Europees voetbal na nieuwjaar. PSG had de score inmiddels opgedreven tot 5-0 en werd zo groepswinnaar. Real stoot door als tweede, Club beëindigd zijn CL-campagne dus op de derde stek en mag daarmee tevreden zijn.

LEES OOK: 10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

De derde plaats was het hoogst haalbare voor Club ...

Meest recent

Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

4
4
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

77
77
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

97
97
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

47
47
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

143
143
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

54
54
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

298
298
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

118
118
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

173
173
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

89
89
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

312
312
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

182
182
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

159
159
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

462
462
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

154
154
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

163
163
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

262
262
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

274
274
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

380
380
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

140
140
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

125
125

Meer sportnieuws