Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

door
Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

Club Brugge mag na de winterstop aantreden in de Europa League. En daarvoor moeten de West-Vlamingen vooral Paris Saint-Germain danken, dat thuis met duidelijke 5-0-cijfers won van Galatasaray. Zelf verloor de vice-kampioen voor eigen volk immers van Real Madrid: 3-1.


De eerste helft ging nochtans redelijk gelijk op. Tau kreeg al na enkele minuten een enorme kans, maar devieerde de bal van dichtbij tegen Areola aan. Aan de overzijde moest Mignolet dan weer alles uit de kast halen na een poging van Jovic. Isco trapte op zijn beurt tegen de paal, maar ook Club kon nog dreigen. De VAR had echter buitenspel gezien bij Tau, waardoor Dennis niet kon scoren.

Tijdens de rust kreeg Club te horen dat PSG op een dubbele voorsprong stond tegen Galatasaray, waardoor er heel wat druk van de schouders viel. En die uitslag in Parijs was ook noodzakelijk, Rodrygo zette de bezoekers met een fraai doelpunt op voorsprong. Maar het antwoord van Blauw-Zwart volgde meteen. Vanaken rondde goed voorbereidend werk van Dennis knap af.

Even leek een nieuwe stunt in de maak, maar Vinicius zette een domper op de feestvreugde. En in de slotminuten deed Modric de wedstrijd helemaal op slot. Geen nieuwe stunt dus, maar wel Europees voetbal na nieuwjaar. PSG had de score inmiddels opgedreven tot 5-0 en werd zo groepswinnaar. Real stoot door als tweede, Club beëindigd zijn CL-campagne dus op de derde stek en mag daarmee tevreden zijn.

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

De derde plaats was het hoogst haalbare voor Club ...

Meest recent

Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

5
5
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

17
17
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

249
249
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

220
220
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

99
99
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

383
383
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

57
57
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

276
276
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

525
525
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

169
169
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

203
203
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

295
295
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

299
299
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

359
359
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

537
537
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

180
180
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

300
300
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

496
496
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

383
383
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

198
198
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

439
439
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733

Meer sportnieuws