Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

door
Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

Club Brugge mag na de winterstop aantreden in de Europa League. En daarvoor moeten de West-Vlamingen vooral Paris Saint-Germain danken, dat thuis met duidelijke 5-0-cijfers won van Galatasaray. Zelf verloor de vice-kampioen voor eigen volk immers van Real Madrid: 3-1.


De eerste helft ging nochtans redelijk gelijk op. Tau kreeg al na enkele minuten een enorme kans, maar devieerde de bal van dichtbij tegen Areola aan. Aan de overzijde moest Mignolet dan weer alles uit de kast halen na een poging van Jovic. Isco trapte op zijn beurt tegen de paal, maar ook Club kon nog dreigen. De VAR had echter buitenspel gezien bij Tau, waardoor Dennis niet kon scoren.

Tijdens de rust kreeg Club te horen dat PSG op een dubbele voorsprong stond tegen Galatasaray, waardoor er heel wat druk van de schouders viel. En die uitslag in Parijs was ook noodzakelijk, Rodrygo zette de bezoekers met een fraai doelpunt op voorsprong. Maar het antwoord van Blauw-Zwart volgde meteen. Vanaken rondde goed voorbereidend werk van Dennis knap af.

Even leek een nieuwe stunt in de maak, maar Vinicius zette een domper op de feestvreugde. En in de slotminuten deed Modric de wedstrijd helemaal op slot. Geen nieuwe stunt dus, maar wel Europees voetbal na nieuwjaar. PSG had de score inmiddels opgedreven tot 5-0 en werd zo groepswinnaar. Real stoot door als tweede, Club beëindigd zijn CL-campagne dus op de derde stek en mag daarmee tevreden zijn.

LEES OOK: Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

De derde plaats was het hoogst haalbare voor Club ...

Meest recent

'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

34
34
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

61
61
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

45
45
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

142
142
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

105
105
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

242
242
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

220
220
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

127
127
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

124
124
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

86
86
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

86
86
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

423
423
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

148
148
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

296
296
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

366
366
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

279
279
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

336
336
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

269
269
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

512
512
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

791
791
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

551
551
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

708
708

Meer sportnieuws