Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

door
Club Brugge naar Europa League ondanks nederlaag tegen Real

Club Brugge mag na de winterstop aantreden in de Europa League. En daarvoor moeten de West-Vlamingen vooral Paris Saint-Germain danken, dat thuis met duidelijke 5-0-cijfers won van Galatasaray. Zelf verloor de vice-kampioen voor eigen volk immers van Real Madrid: 3-1.


De eerste helft ging nochtans redelijk gelijk op. Tau kreeg al na enkele minuten een enorme kans, maar devieerde de bal van dichtbij tegen Areola aan. Aan de overzijde moest Mignolet dan weer alles uit de kast halen na een poging van Jovic. Isco trapte op zijn beurt tegen de paal, maar ook Club kon nog dreigen. De VAR had echter buitenspel gezien bij Tau, waardoor Dennis niet kon scoren.

Tijdens de rust kreeg Club te horen dat PSG op een dubbele voorsprong stond tegen Galatasaray, waardoor er heel wat druk van de schouders viel. En die uitslag in Parijs was ook noodzakelijk, Rodrygo zette de bezoekers met een fraai doelpunt op voorsprong. Maar het antwoord van Blauw-Zwart volgde meteen. Vanaken rondde goed voorbereidend werk van Dennis knap af.

Even leek een nieuwe stunt in de maak, maar Vinicius zette een domper op de feestvreugde. En in de slotminuten deed Modric de wedstrijd helemaal op slot. Geen nieuwe stunt dus, maar wel Europees voetbal na nieuwjaar. PSG had de score inmiddels opgedreven tot 5-0 en werd zo groepswinnaar. Real stoot door als tweede, Club beëindigd zijn CL-campagne dus op de derde stek en mag daarmee tevreden zijn.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

De derde plaats was het hoogst haalbare voor Club ...

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

245
245
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

18
18
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

17
17
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

22
22
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

184
184
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

232
232
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

173
173
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

48
48
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

249
249
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

180
180
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

279
279
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

182
182
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

118
118
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

177
177
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

98
98
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

209
209
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

133
133
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

721
721

Meer sportnieuws