Broos: "Op één voorwaarde kan Club winnen van Real Madrid"

307 stemmen
Broos:

Club Brugge maakt zich op voor 21u, want dan mag het Real Madrid verwelkomen in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart hoopt op een zege tegen de al geplaatste Spanjaarden, want op die manier zouden ze ook sowieso de derde plaats in de groep veilig stellen zonder naar de uitslag van Galatasaray te moeten kijken.


Hugo Broos acht dat geen onrealistisch scenario. "Of Club kan winnen? Ja! En daar zijn enkele redenen voor. Ten eerste weet Club waarvoor het staat. Om absolute zekerheid te hebben en niet te moeten kijken naar het duel in PSG, moeten ze simpelweg winnen. Het is dus goed om met die ingesteldheid op het veld te stappen. Ten tweede zoeken ze naar revanche voor de match in Madrid. Dat duel hadden ze altijd moeten winnen. Komt daar nog eens bij dat Real niet met zijn sterkste ploeg komt afgezakt", legt de ex-trainer uit aan Het Laatste Nieuws.

"Ergens is dat spijtig voor het publiek, maar niet voor Club. Hoe minder vedetten, hoe meer kans op winst. Zo simpel is het. Er is wel één voorwaarde dat Club de zege pakt, en dat is dat ze hun niveau van de laatste weken optrekken. Want in de eigen competitie waren ze niet meer zo dominant. Dat moet vanavond beter. Het is eenvoudig: Club heeft zelf de sleutel in handen en ze moeten ervoor zorgen dat er niet naar de match tussen PSG en Galatasaray moet gekeken worden voor die derde plek te pakken."

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Zal Club Brugge de derde plaats veilig stellen?

Meest recent

Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

0
0
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

155
155
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

48
48
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

268
268
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

101
101
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

562
562
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

148
148
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

468
468
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

155
155
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

295
295
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

916
916
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

385
385
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

290
290
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

421
421
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

364
364
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

263
263
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

193
193
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

444
444
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

350
350
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

235
235
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

175
175
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

106
106

Meer sportnieuws