'Anderlecht rekent op Bayat om miljoenentransfer af te ronden'

door
'Anderlecht rekent op Bayat om miljoenentransfer af te ronden'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste winteraanwinst inmiddels beet in de vorm van de Panamese back Amir Murillo. Er mogen in de komende weken ook nog een nieuwe spits en een extra linksback verwacht worden bij de Brusselaars. Maar vooral aan uitgaande zijde zal er in januari heel wat beweging heersen.


Zo staan een pak namen op de lijst met potentiële vertrekkers. Eén daarvan is Adrien Trebel. De Franse middenvelder ligt niet zo hoog in de schuif bij speler-manager, bovendien zou het bestuur liefst zo snel mogelijk verlost zijn van zijn hoge salaris. En een oplossing lijkt nu ook in de maak. Zo meldt La Dernière Heure dat Trebel zijn ja-woord gegeven heeft aan Al-Shabab. De middenvelder ging enkele weken geleden al op bezoek bij de Saudische topclub en geraakte toen blijkbaar overtuigd. Inmiddels zou er zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord.

Op clubniveau zijn we zover echter nog lang niet. Al Shabab wil het zware loon op zich wel overnemen, maar is niet geneigd om daarnaast een noemenswaardige transfersom te betalen. Anderlecht wil op zijn beurt toch nog enkele miljoenen verdienen. Om dat euvel op te lossen wordt nu gerekend op Mogi Bayat.

Die was een tijdje persona non grata bij RSCA, maar Trebel is zijn makelaar altijd blijven verdedigen. Bovendien kreeg hij (nog?) geen sanctie in de nasleep van de Propere Handen-affaire en kan hij de club nu een financiële dienst bewijzen. Daarom dat Anderlecht geen problemen maakt van zijn betrokkenheid in het dossier.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Anderlecht moet Trebel houden tot na dit seizoen ...

Meest recent

Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

29
29
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

68
68
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

205
205
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

30
30
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

101
101
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

400
400
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

162
162
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

331
331
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

105
105
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

34
34
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

111
111
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

191
191
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

153
153
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

496
496
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

173
173
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

306
306
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

315
315
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

453
453
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

266
266
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

86
86
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

139
139
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

139
139

Meer sportnieuws