Zege tegen Genk baat niet: Napoli zet Ancelotti op straat

door
Zege tegen Genk baat niet: Napoli zet Ancelotti op straat

Napoli heeft zich dinsdagavond verzekerd van een ticket voor de tweede ronde van de Champions League met een ruime zege tegen KRC Genk. De Limburgers kregen in het San Paolo een 4-0 om de oren. Desondanks was er in Italië maar één gespreksonderwerp na de match: de toekomst van Carlo Ancelotti.

Ondanks de zege moet de trainer nog steeds voor zijn job vrezen. Napoli staat immers pas zevende in de Serie A. "Ik hoop dat ik mag blijven", verklaarde Ancelotti aan Sport Mediaset. "Morgen zit ik samen met De Laurentiis (voorzitter, nvdr) en dan zullen we beslissen."

Zelf is Ancelotti niet van plan om de handdoek te gooien. "Ik heb nog nooit ontslag genomen en ik zal dat ook nooit in mijn leven doen. We staan ver achter in de competitie en ook in de Champions League hebben we spijt van een paar zaken. Het is normaal dat ik ter discussie sta in die omstandigheden. Maar er is geen wrijving tussen de spelers en mij."

UPDATE 23u45
Het heeft uiteindelijk zelfs niet tot woensdag geduurd voor er een beslissing genomen is over de job van Ancelotti. Napoli communiceerde dinsdagavond, amper enkele uren na de klinkende zege tegen Genk, dat er een einde gemaakt is aan de samenwerking met de coach. Op een opvolger zal het wellicht niet lang wachten zijn, want verschillende Italiaanse media melden dat Gennaro Gattuso woensdag voorgesteld zal worden als nieuwe trainer. De 41-jarige is een vrije coach nadat hij in mei opstapte bij AC Milan.


LEES OOK: Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Heb je begrip voor de beslissing van Napoli?

Meest recent

Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

5
5
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

58
58
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

137
137
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

52
52
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

44
44
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

40
40
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

57
57
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

121
121
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

136
136
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

79
79
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

275
275
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

195
195
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

226
226
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

161
161
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

175
175
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

210
210
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

55
55
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1054
1054
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

75
75
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

105
105
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

391
391
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

104
104
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

426
426
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

408
408

Meer sportnieuws