Zege tegen Genk baat niet: Napoli zet Ancelotti op straat

493 stemmen
Zege tegen Genk baat niet: Napoli zet Ancelotti op straat

Napoli heeft zich dinsdagavond verzekerd van een ticket voor de tweede ronde van de Champions League met een ruime zege tegen KRC Genk. De Limburgers kregen in het San Paolo een 4-0 om de oren. Desondanks was er in Italië maar één gespreksonderwerp na de match: de toekomst van Carlo Ancelotti.

Ondanks de zege moet de trainer nog steeds voor zijn job vrezen. Napoli staat immers pas zevende in de Serie A. "Ik hoop dat ik mag blijven", verklaarde Ancelotti aan Sport Mediaset. "Morgen zit ik samen met De Laurentiis (voorzitter, nvdr) en dan zullen we beslissen."

Zelf is Ancelotti niet van plan om de handdoek te gooien. "Ik heb nog nooit ontslag genomen en ik zal dat ook nooit in mijn leven doen. We staan ver achter in de competitie en ook in de Champions League hebben we spijt van een paar zaken. Het is normaal dat ik ter discussie sta in die omstandigheden. Maar er is geen wrijving tussen de spelers en mij."

UPDATE 23u45
Het heeft uiteindelijk zelfs niet tot woensdag geduurd voor er een beslissing genomen is over de job van Ancelotti. Napoli communiceerde dinsdagavond, amper enkele uren na de klinkende zege tegen Genk, dat er een einde gemaakt is aan de samenwerking met de coach. Op een opvolger zal het wellicht niet lang wachten zijn, want verschillende Italiaanse media melden dat Gennaro Gattuso woensdag voorgesteld zal worden als nieuwe trainer. De 41-jarige is een vrije coach nadat hij in mei opstapte bij AC Milan.


LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Heb je begrip voor de beslissing van Napoli?

Meest recent

'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

43
43
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

38
38
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

38
38
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

405
405
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

126
126
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

53
53
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

80
80
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

311
311
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

457
457
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

299
299
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

584
584
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

212
212
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

301
301
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

108
108
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

453
453
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

229
229
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

282
282
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

136
136
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

174
174
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

501
501
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

274
274

Meer sportnieuws