KRC Genk slikt zwaar verlies bij Napoli, Liverpool klaart de klus in Salzburg

220 stemmen
KRC Genk slikt zwaar verlies bij Napoli, Liverpool klaart de klus in Salzburg

KRC Genk heeft de Champions League met het schaamrood op de wangen verlaten. De Belgische landskampioen verloor zijn laatste match bij Napoli met 4-0, waardoor Napoli naar de volgende ronde gaat. In de andere partij wist Liverpool met 0-2 te winnen na goals van Naby Keita en Mohamed Salah, ook zij gaan door. RB Salzburg is zeker van de Europa League.


Napoli begon scherp aan de partij en zocht meteen naar een goal. Het trof meteen de lat, maar na amper 3 minuten ging Vandevoordt zwaar in de fout. Hij kreeg de bal teruggespeeld, wat ook niet de beste oplossing was, en de thuisploeg zette meteen druk. De goalie probeerde uit te dribbelen, maar verspeelde de bal en Milik scoorde: 1-0. Een pijnlijk begin voor Genk.


De Limburgers herpakten zich nadien niet slecht en Onuachu kreeg dé kans op 1-1, maar de boomlange spits besloot naast. Een grote misser en die brak zuur op. Want Milik mocht na 25 minuten de 2-0 tegen de touwen duwen. Een afstraffing dreigde voor Genk, zeker toen Vandevoordt een penaltyfout maakte op Callejon, ook al leek de 17-jarige doelman nog net de bal te raken. Toch strafschop en Milik scoorde de 3-0...  Na 36 minuten... Op slag van rust kreeg Onuachu wéér een grote kans, maar de spits miste alweer. Pijnlijk voor een spits.


Genk moest in de tweede helft proberen de schade te beperken en het was Napoli dat enkel nog controlevoetbal speelde. Napoli dreigde nog wel een aantal keren, maar we keken naar een compleet overbodige tweede helft. De thuisfans, de hele partij vrij gezapig, zaten het allemaal rustig te bekijken.

Het was aftellen tot het laatste fluitsignaal, maar Napoli kreeg nog een tweede penalty na hands van De Norre, ook al kon die daar absoluut niets aan doen. Mertens zette zich achter de bal en scoorde met een panenka de 4-0. Bongonda kwam nog dicht bij de eerredder, maar hij frommelde de bal tegen de paal. Het bleef 4-0.

Scoreverloop:

1-0 (03') Arkadiusz Milik

2-0 (25') Arkadiusz Milik

3-0 (36') Arkadiusz Milik (pen.)

4-0 (75') Dries Mertens (pen.)

Eindstand:
  1. Liverpool 13 punten
  2. Napoli 12 punten
  3. RB Salzburg 7 punten
  4. KRC Genk 1 punt

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Genk onwaardig?

Meest recent

'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

5
5
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

19
19
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

53
53
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

45
45
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

121
121
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

183
183
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

416
416
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

170
170
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

258
258
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

149
149
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

177
177
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

465
465
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

175
175
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

28
28
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

112
112
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

251
251
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

535
535
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

73
73
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

353
353

Meer sportnieuws