De Vlieger zet Sonck héérlijk op zijn plaats

870 stemmen
De Vlieger zet Sonck héérlijk op zijn plaats

Maarten Vandevoordt stond de voorbije twee wedstrijden van KRC Genk onder de lat. Het 17-jarige toptalent kan zich dinsdag tot 'jongste doelman aller tijden' in de Champions League kronen en wordt door heel wat voetbalkenners de hemel in geprezen. Ook Wesley Sonck was lyrisch over de 'Nieuwe Courtois'.


In Extra Time strooide Sonck, die uiteraard actief was al jeugdtrainer bij Genk, met lof richting Maarten Vandevoordt. "Ik heb nog nooit iemand gezien die beter is op zijn leeftijd. Ik heb hem drie jaar bezig gezien in de jeugd van KRC Genk, en hij is gewoon onwaarschijnlijk goed. Super met de voeten en met al de rest. Als je zag hoe zijn verdedigers hem inspeelden tegen Cercle, en hij zich telkens wist te redden. Onwaarschijnlijk", vertelt de ex-spits in het voetbalprogramma.

Al was er toch nog een puntje van kritiek. "Het enige wat hij nog moet gaan doen is zijn haar afknippen. Ik weet niet waarom, maar het staat niet. Ik ben niet de enige bij Genk die er zo over denkt, maar het staat en gaat gewoon niet. Helaas is hij te koppig om te luisteren", besluit Sonck. De opvallende quote van Sonck stuitte trouwens op hoongelach bij de rest van het Extra Time-panel.

UPDATE 10/12
Daags na zijn uitspraak over het kapsel van Vandevoordt, wordt Sonck weer netjes op zijn plaats gezet door Geert De Vlieger. Zijn collega-analist deelde via Twitter een foto van de ex-spits toen hij als speler zelf met een lange coupe rondliep. "Inderdaad Wesley, niet iedereen staat met lang haar", dolde de voormalige doelman.

LEES OOK: ‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

🚀

Wie vindt u de beste analist?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

12
12
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

51
51
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

112
112
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

345
345
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

222
222
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

226
226
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

324
324
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

302
302
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

241
241
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

144
144
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

372
372
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

258
258
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

109
109
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

159
159
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

197
197
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

146
146
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

462
462
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

303
303
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

412
412

Meer sportnieuws