De Vlieger zet Sonck héérlijk op zijn plaats

870
De Vlieger zet Sonck héérlijk op zijn plaats

Maarten Vandevoordt stond de voorbije twee wedstrijden van KRC Genk onder de lat. Het 17-jarige toptalent kan zich dinsdag tot 'jongste doelman aller tijden' in de Champions League kronen en wordt door heel wat voetbalkenners de hemel in geprezen. Ook Wesley Sonck was lyrisch over de 'Nieuwe Courtois'.


In Extra Time strooide Sonck, die uiteraard actief was al jeugdtrainer bij Genk, met lof richting Maarten Vandevoordt. "Ik heb nog nooit iemand gezien die beter is op zijn leeftijd. Ik heb hem drie jaar bezig gezien in de jeugd van KRC Genk, en hij is gewoon onwaarschijnlijk goed. Super met de voeten en met al de rest. Als je zag hoe zijn verdedigers hem inspeelden tegen Cercle, en hij zich telkens wist te redden. Onwaarschijnlijk", vertelt de ex-spits in het voetbalprogramma.

Al was er toch nog een puntje van kritiek. "Het enige wat hij nog moet gaan doen is zijn haar afknippen. Ik weet niet waarom, maar het staat niet. Ik ben niet de enige bij Genk die er zo over denkt, maar het staat en gaat gewoon niet. Helaas is hij te koppig om te luisteren", besluit Sonck. De opvallende quote van Sonck stuitte trouwens op hoongelach bij de rest van het Extra Time-panel.

UPDATE 10/12
Daags na zijn uitspraak over het kapsel van Vandevoordt, wordt Sonck weer netjes op zijn plaats gezet door Geert De Vlieger. Zijn collega-analist deelde via Twitter een foto van de ex-spits toen hij als speler zelf met een lange coupe rondliep. "Inderdaad Wesley, niet iedereen staat met lang haar", dolde de voormalige doelman.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Wie vindt u de beste analist?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

25
25
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

35
35
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

33
33
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

30
30
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

64
64
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

123
123
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

126
126
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

266
266
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

256
256
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

116
116
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

213
213
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

175
175
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

250
250
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

96
96
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

253
253
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

240
240
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

974
974

Meer sportnieuws