Genk heeft goud in handen: "Hele wereld zal hem kennen"

door
Genk heeft goud in handen:

KRC Genk sluit dinsdagavond zijn Champions League-campagne af op het veld van SSC Napoli. Een stunt lijkt er niet meteen in te zitten, maar normaal gezien zorgen de Limburgers wel voor een record. Zo kan Maarten Vandevoordt met zijn 17 jaar en 9 maanden de jongste doelman ooit in het kampioenenbal worden.


De keeper kreeg afgelopen week zijn kans omdat Gaetan Coucke niet voldeed, maar eigenlijk zat hij er al veel langer aan te komen. Ook preses Peter Croonen beseft dat hij goud in handen had. "Maarten is nog heel erg jong, zeker voor een keeper. Maar hij is ook heel getalenteerd, dat weten we allemaal. En na vandaag zal ook de hele wereld hem kennen", vertelde de preses bij VTM Nieuws.

Het wordt wel te hopen dat Genk bij zijn CL-debuut geen al te zware nederlaag lijdt, dat zou de reputatie van het toptalent niet veel goed doen. "Ik ben er zeker van dat hij het opnieuw heel rustig en met zijn natuurlijke 'cool' zal aanpakken. Ik hoop ook voor Maarten dat wij het als ploeg fantastisch doen zodat hij met opgeheven hoofd van het plein kan stappen."

LEES OOK: Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Genk zou Vandevoordt beter sparen in Napels ...

Meest recent

'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

17
17
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

32
32
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

120
120
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

131
131
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

25
25
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

70
70
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

131
131
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

80
80
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

144
144
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

152
152
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

346
346
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

325
325
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

147
147
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

120
120
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

215
215
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

74
74
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

380
380
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

122
122
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

406
406
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

177
177
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

279
279
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

719
719
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

220
220

Meer sportnieuws