Club haalt opgelucht adem daags voor clash met Real

door
Club haalt opgelucht adem daags voor clash met Real

Indien Paris Saint-Germain doet wat het moet tegen Galatasaray, is Club Brugge sowieso verzekerd van Europees voetbal na de winterstop. Maar Blauw-Zwart kan het Europese voorjaar ook zelf afdwingen. Al heeft het daarvoor wel een goed resultaat nodig tegen Real Madrid.


En dat wordt niet evident. Sinds de heenmatch (2-2) in Madrid loopt het immers veel beter bij de Koninklijke. Bovendien zal Philippe Clement woensdag niet op zijn beste ploeg kunnen rekenen. Ruud Vormer is weliswaar terug beschikbaar, door hun rode kaarten in Istanbul zijn Clinton Mata en Krépin Diatta echter geschorst. En ook achter Simon Deli staat nog een vraagteken.

Volgens Het Laatste Nieuws is de Ivoriaan niet ongeschonden uit de bekermatch tegen KV Oostende gekomen. Daarom werd hij zaterdag tegen STVV ook gespaard. Club doet er nu alles aan om Deli klaar te stomen voor woensdag. Lukt dat niet, dan zal Clement dus twee van zijn drie vaste verdedigers moeten missen.

UPDATE 10/12
Even was het hout vasthouden voor de fitheid van Deli, maar daags voor de wedstrijd kan Club opgelucht ademhalen. Blauw-Zwart trainde woensdagmiddag een laatste keer in het Belfius Basecamp. Het eerste kwartier was open voor pers en media, daarin was te zien hoe Deli zonder problemen kon deelnemen aan de sessie. Enkel Diatta was afwezig, maar hij is sowieso geschorst.

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Wie moet Mata vervangen tegen Real?

Meest recent

Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

31
31
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

97
97
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

31
31
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

154
154
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

90
90
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

85
85
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

276
276
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

137
137
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

250
250
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

126
126
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

171
171
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

299
299
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

442
442
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

99
99
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

388
388
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

314
314
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

51
51
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

658
658
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

199
199
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

82
82
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

200
200
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

200
200

Meer sportnieuws