TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

339 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De strijd om Yohan Boli is losgebarsten. RSC Anderlecht toont concrete interesse in de Ivoriaanse spits, maar krijgt de concurrentie van onder meer Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zouden ook KRC Genk, Zulte Waregem en enkele buitenlandse clubs hem op de radar hebben staan. De 26-jarige Boli zit momenteel in de laatste maanden van zijn contract bij STVV. Toch zou de Limburgse club volgens LDH op minstens 3 miljoen euro mikken.

KRC Genk zou een nieuw potentieel goudhaantje op het oog hebben. Volgens Griekse media hebben de Limburgers de wedstrijden van de U19 van Griekenland een aantal keren bekeken. Dat deden ze om de 18-jarige Giorgios Vagiannidis te scouten. Deze rechterflankverdediger, die voor de Griekse topclub Panathinaikos uitkomt, zou ook op de lijstjes van Manchester City en AS Monaco staan.

Club Brugge lijkt weldra afscheid te moeten nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan liep afgelopen weekend al verstaan dat er enkele buitenlandse clubs belangstelling tonen en volgens The Nation wordt hij effectief gevolgd door verschillende ploegen. Vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. De Senegalese spits Youssouph Badji zou dan weer de eerste winteraanwinst worden, maar het veelbelovende talent zal eerst bij de beloften aansluiten.

BUITENLAND
Juventus zou concreet werk maken van de terugkeer van Paul Pogba. Het Italiaanse Tuttosport verwacht een serieuze aanbieding vanuit Turijn voor de middenvelder van Manchester United. De Fransman lijkt een terugkeer ook wel te zien zitten, al zou Real Madrid nog altijd zijn favoriete bestemming zijn. Een snelle aanbieding vanuit Italië moet hem weerhouden van die transfer.

José Mourinho zou onder meer zijn defensie bij Tottenham willen versterken. Volgens El Desmarque wil de Portugees deze winter al Kalidou Koulibaly naar Londen brengen. De ex-Genkie mag bij SSC Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel zo'n honderd miljoen bedragen.

Volgens The Daily Mail heeft Manchester United haar oog laten vallen op drie potentiële versterkingen. Tienersensatie Erling Braut Haaland zou voor een relatief klein bedrag zijn op te halen bij RB Salzburg, wat als muziek in de oren klinkt bij de Engelse grootmacht. Saúl Ñíguez (Atlético Madrid) en Bruno Fernandes (Sporting Portugal) worden genoemd als nieuwe spelers voor op het middenveld.

LEES OOK: 'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Moet Anderlecht 3 miljoen neertellen voor Boli?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

23
23
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

18
18
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

77
77
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

200
200
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

69
69
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

313
313
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

113
113
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

243
243
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

353
353
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

41
41
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

552
552
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

604
604
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

645
645
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

452
452
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

83
83
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

401
401
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

90
90
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

118
118
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

560
560
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

72
72
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

534
534
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

614
614
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

100
100
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

320
320
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1718
1718

Meer sportnieuws