TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De strijd om Yohan Boli is losgebarsten. RSC Anderlecht toont concrete interesse in de Ivoriaanse spits, maar krijgt de concurrentie van onder meer Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zouden ook KRC Genk, Zulte Waregem en enkele buitenlandse clubs hem op de radar hebben staan. De 26-jarige Boli zit momenteel in de laatste maanden van zijn contract bij STVV. Toch zou de Limburgse club volgens LDH op minstens 3 miljoen euro mikken.

KRC Genk zou een nieuw potentieel goudhaantje op het oog hebben. Volgens Griekse media hebben de Limburgers de wedstrijden van de U19 van Griekenland een aantal keren bekeken. Dat deden ze om de 18-jarige Giorgios Vagiannidis te scouten. Deze rechterflankverdediger, die voor de Griekse topclub Panathinaikos uitkomt, zou ook op de lijstjes van Manchester City en AS Monaco staan.

Club Brugge lijkt weldra afscheid te moeten nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan liep afgelopen weekend al verstaan dat er enkele buitenlandse clubs belangstelling tonen en volgens The Nation wordt hij effectief gevolgd door verschillende ploegen. Vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. De Senegalese spits Youssouph Badji zou dan weer de eerste winteraanwinst worden, maar het veelbelovende talent zal eerst bij de beloften aansluiten.

BUITENLAND
Juventus zou concreet werk maken van de terugkeer van Paul Pogba. Het Italiaanse Tuttosport verwacht een serieuze aanbieding vanuit Turijn voor de middenvelder van Manchester United. De Fransman lijkt een terugkeer ook wel te zien zitten, al zou Real Madrid nog altijd zijn favoriete bestemming zijn. Een snelle aanbieding vanuit Italië moet hem weerhouden van die transfer.

José Mourinho zou onder meer zijn defensie bij Tottenham willen versterken. Volgens El Desmarque wil de Portugees deze winter al Kalidou Koulibaly naar Londen brengen. De ex-Genkie mag bij SSC Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel zo'n honderd miljoen bedragen.

Volgens The Daily Mail heeft Manchester United haar oog laten vallen op drie potentiële versterkingen. Tienersensatie Erling Braut Haaland zou voor een relatief klein bedrag zijn op te halen bij RB Salzburg, wat als muziek in de oren klinkt bij de Engelse grootmacht. Saúl Ñíguez (Atlético Madrid) en Bruno Fernandes (Sporting Portugal) worden genoemd als nieuwe spelers voor op het middenveld.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Moet Anderlecht 3 miljoen neertellen voor Boli?

Meest recent

Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

6
6
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

37
37
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

28
28
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

94
94
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

283
283
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

58
58
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

28
28
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

20
20
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

136
136
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

228
228
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

402
402
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

174
174
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

153
153
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

143
143
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

84
84
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

70
70
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

361
361
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

58
58
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

84
84
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

48
48

Meer sportnieuws