TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

339 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De strijd om Yohan Boli is losgebarsten. RSC Anderlecht toont concrete interesse in de Ivoriaanse spits, maar krijgt de concurrentie van onder meer Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zouden ook KRC Genk, Zulte Waregem en enkele buitenlandse clubs hem op de radar hebben staan. De 26-jarige Boli zit momenteel in de laatste maanden van zijn contract bij STVV. Toch zou de Limburgse club volgens LDH op minstens 3 miljoen euro mikken.

KRC Genk zou een nieuw potentieel goudhaantje op het oog hebben. Volgens Griekse media hebben de Limburgers de wedstrijden van de U19 van Griekenland een aantal keren bekeken. Dat deden ze om de 18-jarige Giorgios Vagiannidis te scouten. Deze rechterflankverdediger, die voor de Griekse topclub Panathinaikos uitkomt, zou ook op de lijstjes van Manchester City en AS Monaco staan.

Club Brugge lijkt weldra afscheid te moeten nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan liep afgelopen weekend al verstaan dat er enkele buitenlandse clubs belangstelling tonen en volgens The Nation wordt hij effectief gevolgd door verschillende ploegen. Vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. De Senegalese spits Youssouph Badji zou dan weer de eerste winteraanwinst worden, maar het veelbelovende talent zal eerst bij de beloften aansluiten.

BUITENLAND
Juventus zou concreet werk maken van de terugkeer van Paul Pogba. Het Italiaanse Tuttosport verwacht een serieuze aanbieding vanuit Turijn voor de middenvelder van Manchester United. De Fransman lijkt een terugkeer ook wel te zien zitten, al zou Real Madrid nog altijd zijn favoriete bestemming zijn. Een snelle aanbieding vanuit Italië moet hem weerhouden van die transfer.

José Mourinho zou onder meer zijn defensie bij Tottenham willen versterken. Volgens El Desmarque wil de Portugees deze winter al Kalidou Koulibaly naar Londen brengen. De ex-Genkie mag bij SSC Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel zo'n honderd miljoen bedragen.

Volgens The Daily Mail heeft Manchester United haar oog laten vallen op drie potentiële versterkingen. Tienersensatie Erling Braut Haaland zou voor een relatief klein bedrag zijn op te halen bij RB Salzburg, wat als muziek in de oren klinkt bij de Engelse grootmacht. Saúl Ñíguez (Atlético Madrid) en Bruno Fernandes (Sporting Portugal) worden genoemd als nieuwe spelers voor op het middenveld.

LEES OOK: KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

Moet Anderlecht 3 miljoen neertellen voor Boli?

Meest recent

SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

1
1
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

23
23
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

32
32
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

34
34
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

70
70
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

27
27
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

108
108
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

88
88
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

16
16
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

137
137
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

316
316
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

205
205
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

61
61
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

655
655
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

452
452
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

452
452
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

343
343
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

630
630
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

319
319
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

473
473
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

131
131
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2056
2056
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

261
261
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

247
247

Meer sportnieuws