TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De strijd om Yohan Boli is losgebarsten. RSC Anderlecht toont concrete interesse in de Ivoriaanse spits, maar krijgt de concurrentie van onder meer Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zouden ook KRC Genk, Zulte Waregem en enkele buitenlandse clubs hem op de radar hebben staan. De 26-jarige Boli zit momenteel in de laatste maanden van zijn contract bij STVV. Toch zou de Limburgse club volgens LDH op minstens 3 miljoen euro mikken.

KRC Genk zou een nieuw potentieel goudhaantje op het oog hebben. Volgens Griekse media hebben de Limburgers de wedstrijden van de U19 van Griekenland een aantal keren bekeken. Dat deden ze om de 18-jarige Giorgios Vagiannidis te scouten. Deze rechterflankverdediger, die voor de Griekse topclub Panathinaikos uitkomt, zou ook op de lijstjes van Manchester City en AS Monaco staan.

Club Brugge lijkt weldra afscheid te moeten nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan liep afgelopen weekend al verstaan dat er enkele buitenlandse clubs belangstelling tonen en volgens The Nation wordt hij effectief gevolgd door verschillende ploegen. Vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. De Senegalese spits Youssouph Badji zou dan weer de eerste winteraanwinst worden, maar het veelbelovende talent zal eerst bij de beloften aansluiten.

BUITENLAND
Juventus zou concreet werk maken van de terugkeer van Paul Pogba. Het Italiaanse Tuttosport verwacht een serieuze aanbieding vanuit Turijn voor de middenvelder van Manchester United. De Fransman lijkt een terugkeer ook wel te zien zitten, al zou Real Madrid nog altijd zijn favoriete bestemming zijn. Een snelle aanbieding vanuit Italië moet hem weerhouden van die transfer.

José Mourinho zou onder meer zijn defensie bij Tottenham willen versterken. Volgens El Desmarque wil de Portugees deze winter al Kalidou Koulibaly naar Londen brengen. De ex-Genkie mag bij SSC Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel zo'n honderd miljoen bedragen.

Volgens The Daily Mail heeft Manchester United haar oog laten vallen op drie potentiële versterkingen. Tienersensatie Erling Braut Haaland zou voor een relatief klein bedrag zijn op te halen bij RB Salzburg, wat als muziek in de oren klinkt bij de Engelse grootmacht. Saúl Ñíguez (Atlético Madrid) en Bruno Fernandes (Sporting Portugal) worden genoemd als nieuwe spelers voor op het middenveld.

LEES OOK: 'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Moet Anderlecht 3 miljoen neertellen voor Boli?

Meest recent

Mechele onder de indruk: "Dat zie je niet in België"

Club Brugge had het defensief zeker niet makkelijk tegen FC Barcelona. Het speelde zeker niet slecht ...

0
0
Fink met verrassende uitspraak: “Sterker dan de Serie A"

KRC Genk speelt vanavond tegen Sporting Braga. Dat is een pittige tegenstander en de Limburgers gaan ...

3
3
Van Basten ontploft na duel Club Brugge: “Schandalig!”

Club Brugge speelde een bijzonder goede partij tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart juichte nog eens twee ...

210
210
Luis Oliveira is terug: Belgische ex-topspits opnieuw coach

De jonge garde onder jullie zal Luis Oliveira wellicht niet kennen. Hij was pakweg dertig jaar ...

36
36
‘Antwerp davert: ex-Club Brugge coach staat al klaar’

Antwerp wankelt en de druk op Stef Wils piekt. De vijf trainers die in juni nog op de shortlist ...

1128
1128
Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

FC Barcelona speelde 3-3 op het veld van Club Brugge. Dat was alles bij elkaar een verdiende ...

300
300
Croonen zet puntjes op de i over geruchten Fink

KRC Genk is de laatste weken weer beter bezig. De Limburgers leggen goede resultaten neer en over ...

63
63
Club Brugge maakt indruk: Spaanse pers ziet twee uitblinkers

Club Brugge heeft héél veel indruk gemaakt tegen FC Barcelona. De Catalanen zagen af ...

561
561
Vanaken geniet nog na: "Pure wereldklasse!"

Hans Vanaken was enorm goed tegen FC Barcelona. De beste middenvelder op het veld en dat wil ...

179
179
Hayen na wonderbaarlijke avond: "Zij waren indrukwekkend"

Club Brugge speelde een ijzersterke partij tegen FC Barcelona. De 3-3 was een juiste uitslag, beide ...

180
180
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

198
198
Eerlijke Vanaken geeft verrassende uitleg na VAR-spektakel

Ei zo na zorgde Club voor een nog grotere stunt in de Champions League. De ploeg van Nicky Hayen ...

480
480
Doku schittert weer bij City, De Ketelaere baalt en viert

Het was een avond vol spektakel in de Champions League, met verrassingen, sensatie en drama op ...

80
80
Club laat Barcelona sidderen: VAR verpest totale extase

Club Brugge leverde een weergaloze prestatie af tegen FC Barcelona en bezorgde Jan Breydel een avond ...

314
314
Celine Van Ouytsel onthutst: "Ik ben er ingetrapt"

De Vlaamse showbizzwereld gonst van de geruchten en warme gevoelens: Celine Van Ouytsel en Metejoor ...

81
81
X gaat los op stuntend Club: 'Bedankt Ajax voor altijd!'

Jan Breydel kolkt van enthousiasme: Club Brugge staat halfweg verrassend op voorsprong tegen FC ...

142
142
Smets geeft verklaring voor metamorfose Genkse defensie

KRC Genk kende dit seizoen een zeer moeizame start, zeker in de competitie. De resultaten vielen ...

69
69
Club zorgt voor sensatie: één speler bewijst ieders ongelijk

Club Brugge kreeg twee weken geleden nog een pandoering van Bayern München, maar wil nu wel ...

180
180
Club en Anderlecht aangepakt: "Dan heb je niet goed gewerkt"

De voorbije jaren wisten Club Brugge en Anderlecht heel wat talent op te leiden. Ze lieten echter ...

142
142
Qarabag en Pafos zorgen voor enorme stunts in CL

De eerste twee wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben meteen sensatie ...

60
60
Tragedie net vermeden: bus met Barça-fans in vlammen op

Het Jan Breydelstadion maakt zich op voor een droomaffiche, want om 21u krijgt Club Brugge in de ...

79
79
Straks twee wereldkampioenen in basiself Anderlecht?

Anderlecht beleeft weer een wisselvallig seizoen. Het staat wel nog derde in het klassement, maar ...

211
211
11 namen: Club start met Onyedika, geen Lewandowski

Club Brugge staat om 21u alweer voor een topaffiche in de Champions League. Twee weken geleden kreeg ...

69
69
Fink verbaast met keuze voor belangrijke Europese clash

De resultaten lijken de laatste weken in stijgende lijn te gaan bij KRC Genk. Sinds de verrassende ...

322
322
Het stopt maar niet: Lavia slikt alwéér pijnlijke domper

De weelde lijkt de komende jaren groot te gaan worden op het middenveld bij de Rode Duivels. Er ...

101
101

Meer sportnieuws