TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

339 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Boli barst los, Mourinho wil monstertransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De strijd om Yohan Boli is losgebarsten. RSC Anderlecht toont concrete interesse in de Ivoriaanse spits, maar krijgt de concurrentie van onder meer Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zouden ook KRC Genk, Zulte Waregem en enkele buitenlandse clubs hem op de radar hebben staan. De 26-jarige Boli zit momenteel in de laatste maanden van zijn contract bij STVV. Toch zou de Limburgse club volgens LDH op minstens 3 miljoen euro mikken.

KRC Genk zou een nieuw potentieel goudhaantje op het oog hebben. Volgens Griekse media hebben de Limburgers de wedstrijden van de U19 van Griekenland een aantal keren bekeken. Dat deden ze om de 18-jarige Giorgios Vagiannidis te scouten. Deze rechterflankverdediger, die voor de Griekse topclub Panathinaikos uitkomt, zou ook op de lijstjes van Manchester City en AS Monaco staan.

Club Brugge lijkt weldra afscheid te moeten nemen van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan liep afgelopen weekend al verstaan dat er enkele buitenlandse clubs belangstelling tonen en volgens The Nation wordt hij effectief gevolgd door verschillende ploegen. Vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. De Senegalese spits Youssouph Badji zou dan weer de eerste winteraanwinst worden, maar het veelbelovende talent zal eerst bij de beloften aansluiten.

BUITENLAND
Juventus zou concreet werk maken van de terugkeer van Paul Pogba. Het Italiaanse Tuttosport verwacht een serieuze aanbieding vanuit Turijn voor de middenvelder van Manchester United. De Fransman lijkt een terugkeer ook wel te zien zitten, al zou Real Madrid nog altijd zijn favoriete bestemming zijn. Een snelle aanbieding vanuit Italië moet hem weerhouden van die transfer.

José Mourinho zou onder meer zijn defensie bij Tottenham willen versterken. Volgens El Desmarque wil de Portugees deze winter al Kalidou Koulibaly naar Londen brengen. De ex-Genkie mag bij SSC Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel zo'n honderd miljoen bedragen.

Volgens The Daily Mail heeft Manchester United haar oog laten vallen op drie potentiële versterkingen. Tienersensatie Erling Braut Haaland zou voor een relatief klein bedrag zijn op te halen bij RB Salzburg, wat als muziek in de oren klinkt bij de Engelse grootmacht. Saúl Ñíguez (Atlético Madrid) en Bruno Fernandes (Sporting Portugal) worden genoemd als nieuwe spelers voor op het middenveld.

LEES OOK: Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

Moet Anderlecht 3 miljoen neertellen voor Boli?

Meest recent

'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

10
10
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

139
139
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

76
76
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

149
149
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

305
305
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

314
314
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

81
81
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

405
405
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

137
137
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

49
49
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

530
530
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

285
285
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

260
260
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

494
494
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

197
197
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

263
263
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

421
421
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106

Meer sportnieuws