'Geen B-elftal Real: Zidane hakt knoop door over Courtois'

door
'Geen B-elftal Real: Zidane hakt knoop door over Courtois'

Real Madrid neemt het woensdag op tegen Club Brugge en voor de Spaanse topclub heeft de partij geen enkele sportieve waarde meer. Ze zijn eerste, maar Club Brugge moet mogelijk wel punten pakken. Dan moet Galatasaray wel winnen bij PSG. Real komt zonder een pak sterkhouders naar Brugge.

De club maakte de negentien namen bekend die naar Brugge zullen afzakken en Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez en Asensio zullen niet van de partij zijn.

Topspelers als Thibaut Courtois en Karim Benzema zijn wel mee, maar de kans is groot dat zij op de bank zullen starten. Voor Club Brugge vergroten zo de kansen op een eerste zege, maar met namen als Gareth Bale, Militao, Luka Jovic, Luka Modric en anderen is er nog genoeg kwaliteit aanwezig.

UPDATE 10/12

Maandag wisten wij u al te melden dat de kans klein is dat Thibaut Courtois woensdag tussen de palen zal staan in Jan Breydel. Vandaag meldt ook Het Laatste Nieuws dat Zidane normaliter voor Alphonse Areola zal kiezen in doel. De Fransman komt sowieso al weinig in actie, dus is het nu de ideale moment (er valt niets meer te winnen of verliezen of Real, nvdr) om hem te laten spelen.

Er valt ook te lezen dat Real straks met een B-elftal aan de aftrap zal verschijnen, maar dat is toch wel een beetje kort door te bocht. Akkoord, Hazard en Ramos lopen er straks niet bij. Maar met (waarschijnlijk) namen als Modric, Bale, Isco, Casemiro, Rodrygo, Vinicius en zomeraankopen Militao en Mendy tussen de lijnen, staat er straks heel wat kwaliteit op Jan Breydel. Al deze genoemde namen maken trouwens meer dan regelmatig deel uit van de basiself in La Liga en/of Champions League.

LEES OOK: Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Vindt u dat een B-elftal?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

43
43
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

203
203
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

127
127
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

353
353
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

163
163
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

99
99
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

480
480
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

283
283
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

265
265
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

540
540
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

798
798
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

861
861
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

637
637
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

373
373
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

412
412

Meer sportnieuws