'STVV maakt pittige vraagprijs voor Boli bekend'

door
'STVV maakt pittige vraagprijs voor Boli bekend'

De wintermercato nadert met rasse schreden en ook in de Jupiler Pro League worden opnieuw een aantal interessante transfers verwacht. Daarbij zullen ook verschillende Belgische (top)clubs met mekaar de degens kruisen. Zo geraakte maandag al bekend dat zowel Anderlecht als Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Yohan Boli.


Maar zij zijn niet de enigen die hun oog hebben laten vallen op de topschutter van STVV. Ook KRC Genk en Zulte Waregem zouden belangstelling tonen, net zoals enkele ploegen uit het buitenland. Volgens Het Laatste Nieuws zou Anderlecht echter het meest concreet zijn. Meer nog, de Brusselaars zouden al 'verkennende gesprekken' hebben gehouden omtrent de komst van Ivoriaan.

UPDATE 8u50
Paars-Wit zou momenteel dus over de beste papieren beschikken, maar de Brusselaars zijn allerminst zeker van hun zaak. De concurrentie is immers behoorlijk groot. Volgens La Dernière Heure zouden naast de vermelde ploegen uit de Jupiler Pro League ook het Engelse Brighton en een niet nader genoemde club uit de Bundesliga belangstelling tonen. Eerder zou hij al 'neen' hebben gezegd tegen FC Nantes.

Boli zou echter ook voor het financiële aspect kunnen kiezen, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten zou zijn salaris willen verveelvoudigen. En ook STVV wil een financiële slag slaan. De spits mag na het seizoen dan wel einde contract zijn, de Kanaries zullen hem niet gratis laten gaan. Zo schrijft de Waalse krant dat men op Stayen zo'n 3 miljoen euro hoopt te vangen. Behoorlijk pittig voor een speler van 26 die binnen enkele maanden gratis is op te pikken.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Drie miljoen voor Boli is te veel gezien zijn huidige contractsituatie ...

Meest recent

Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

15
15
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

5
5
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

137
137
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

73
73
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

65
65
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

161
161
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

99
99
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

120
120
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

287
287
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

263
263
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

323
323
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

515
515
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

85
85
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

152
152
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

405
405
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

83
83
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

129
129
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

357
357
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

326
326
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1010
1010
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

141
141
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

380
380
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

546
546
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

624
624

Meer sportnieuws