'Ongelukkige val kan dramatische gevolgen hebben voor Witsel'

door
'Ongelukkige val kan dramatische gevolgen hebben voor Witsel'

Afgelopen weekend was Borussia Dortmund aan het feest met een 5-0-zege tegen Fortuna Düsseldorf, maar na het weekend wordt het met een stevige opdoffer geconfronteerd. Zaterdag speelde Axel Witsel nog de hele wedstrijd mee, maar maandag raakte bekend dat de Rode Duivel voor de rest van het jaar niet meer in actie zal komen.


Bij Bild weten ze immers dat Witsel zich in zijn eigen huis zwaar geblesseerd heeft. De middenvelder zou ten val gekomen zijn en zich daarbij in het gezicht verwond hebben. De verwondingen waren zelfs zo erg dat er een operatie aan te pas moest komen. Die operatie zou ondertussen al achter de rug zijn en gezien de omstandigheden zou Witsel het goed stellen. Door zijn val zou Rode Duivel wel zeker niet meer in actie komen in 2019.

UPDATE 10/12
Dit kalenderjaar zullen we Witsel dus niet meer in actie zien komen, maar de schade zou wel eens veel zwaarder kunnen oplopen. Volgens Het Laatste Nieuws moet de middenvelder zelfs vrezen voor het verdere verloop van het seizoen. De krant wijst er namelijk op dat osteopaten al een tijdje de link leggen tussen gezichtstrauma's en latere spierblessures.

In het ergste geval zou Witsel zelfs als hij genezen is aan het aangezicht, geblesseerd kunnen raken ten gevolge van zijn val. Dat zou uiteraard een flinke streep door rekening zijn met oog op de voorbereiding van het EK of wie weet zelfs tijdens het tornooi zelf. In het beste geval staat Witsel echter binnen enkele weken terug op het veld en komt hij er vanaf met enkele littekens.

LEES OOK: Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Zonder Witsel kan België het EK niet winnen ...

Meest recent

‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

21
21
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

13
13
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

17
17
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

45
45
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

75
75
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

66
66
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

40
40
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

52
52
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

112
112
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

32
32
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

131
131
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

28
28
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

107
107
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

188
188
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

61
61
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

296
296
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

179
179
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

181
181
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

123
123
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

88
88
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

117
117
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

47
47
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

251
251
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

263
263
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

248
248

Meer sportnieuws