'Club ruikt miljoenen: sterkhouder wordt grof wild'

door
'Club ruikt miljoenen: sterkhouder wordt grof wild'

Club Brugge maakt dit seizoen indruk in de Jupiler Pro League als in de Champions League. Eén speler die eerder wisselvallig presteert is Emmanuel Dennis, maar hij geniet wel grote interesse van verschillende clubs.

Althans als we het Nigeriaanse The Nation mogen geloven. Dennis gaf enkele dagen geleden een interview met het medium vanuit zijn thuisland. Daarin viel te lezen dat zowel Arsenal, Manchester United, Leicester, Lyon, Fenerbahce, Manchester City en AS Monaco de kwieke aanvaller van Club Brugge de voorbije jaren hebben gevolgd.

Een aantal andere bronnen namen dat nieuws over alsof deze interesse actueel is, maar de meeste geruchten dateren al van een hele poos geleden. United en City kwamen bijvoorbeeld even ter sprake na Dennis' kanonstart bij Club Brugge, maar werden nadien niet meer aangehaald. En dat dateert inmiddels toch al van augustus 2017.

Om te stellen dat bovengenoemde ploegen momenteel allemaal aan zijn mouw trekken, is dan ook flink overdreven. Wel is het zo dat de Nigeriaan op belangstelling van verschillende buitenlandse clubs kan rekenen, vooral Leicester en Monaco zouden op dit moment concreet zijn. Dennis' marktwaarde wordt geschat op 9,5 miljoen euro, al lijkt Club Brugge flink wat meer te kunnen gaan vangen. Eerder werden al bedragen tot 20 miljoen genoemd.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Kan Dennis het niveau van de Premier League aan?

Meest recent

'Gouden zaak Renard: Anderlecht troeft Club Brugge af'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

33
33
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

238
238
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

25
25
Plots lof voor Renard: "Anders dan met Fredberg"

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

160
160
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

187
187
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

41
41
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

126
126
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

408
408
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

145
145
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

107
107
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

189
189
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

98
98
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

208
208
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

149
149
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

52
52
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

95
95
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

357
357
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

97
97
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

403
403
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

41
41
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

98
98
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

118
118
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

336
336
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

290
290

Meer sportnieuws