'Mourinho aast op ex-Genkie als vervanger voor Rode Duivels'

door
'Mourinho aast op ex-Genkie als vervanger voor Rode Duivels'

Van Eden Hazard langs Kevin De Bruyne, Thibaut Courtois en Romelu Lukaku tot Marouane Fellaini: José Mourinho werkte in het verleden al met een flink aantal Rode Duivels. Bij Tottenham heeft de Special One met Jan Vertonghen en Toby Alderweireld nu ook twee landgenoten onder zijn hoede, al is het nog maar de vraag voor hoe lang.


Beide verdedigers zijn na dit seizoen namelijk einde contract bij de Spurs, wat betekent dat ze vanaf januari al gesprekken mogen opstarten met niet-Engelse teams over een nieuwe thuis. Vooral in het geval van Vertonghen wordt dan ook volop gesuggereerd dat deze campagne wel eens zijn laatste zou kunnen zijn in Noord-Londen, ook Alderweireld werd al meermaals gelinkt aan een vertrek. De voorbije weken stond het duo wel gewoon in de basis, en dus valt het nog af te wachten of het effectief zo ver zal komen.

Volgens El Desmarque wil Mourinho de onderhandelingen evenwel niet afwachten en deze winter al Kalidou Koulibaly naar Tottenham brengen. De ex-Genkie mag bij Napoli na de hetze met voorzitter Aurelio De Laurentiis mogelijk vertrekken, al blijft zijn prijskaartje naar verluidt wel een honderdtal miljoen bedragen. Mourinho wou Koulibaly er echter ook destijds bij Manchester United al bij en zou de Senegalees dus koste wat het kost in huis willen halen. Met datzelfde United en Real Madrid liggen er wel nog twee geduchte kapers op de kust.

LEES OOK: Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Wat is volgens u de beste bestemming voor Koulibaly?

Meest recent

Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

44
44
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

57
57
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

113
113
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

534
534
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

289
289
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

264
264
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

241
241
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

460
460
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

141
141
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

51
51
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

77
77
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

354
354
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

48
48
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

479
479
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

423
423
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

83
83
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

262
262
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

214
214
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

307
307
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

160
160
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

370
370

Meer sportnieuws