Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

door
Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

 In Bernabéu ging Club Brugge onverhoopt met een puntje lopen, woensdag speelt Blauw-Zwart zelf gastheer voor grootmacht Real Madrid. De hoop op een nieuwe stunt is alvast levende, want De Koninklijke zakt lang niet op volle sterkte af naar Jan Breydel.


Voor de Madrilenen, die al verzekerd zijn van de tweede plaats in de groep zonder uitzicht op de koppositie, heeft de partij in Brugge geen echte inzet meer. Een pak (geblesseerde) sterkhouders werd de trip vanuit Spanje dan ook bespaard. Tussen de 19 namen die Zinédine Zidane selecteerde zien we namelijk geen spoor van Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez of Asensio. Vedetten als Karim Benzema en Thibaut Courtois starten dan weer vermoedelijk op de bank.

UPDATE 19u
Dankzij de vele afwezigen bij Real mag Club Brugge dus hoop koesteren op een nieuwe stunt. Dat vertrouwen kreeg nu bovendien nog een extra boost, want de UEFA maakte bekend dat de Duitser Tobias Stieler het duel in goede banen zal leiden. De 38-jarige scheidsrechter stond al twee keer eerder op het veld met een Belgische club en zag daarbij nog nooit onze landgenoten aan het kortste eind trekken.

Vorig seizoen hanteerde Stieler immers het fluitje tijdens de 1-1 draw tussen Genk en Besiktas, een paar maanden daarvoor was hij de arbiter bij het 2-2 gelijkspel tussen Standard en Ajax in de voorronde van de Champions League. Ook de Rode Duivels maakten al kennis met de man die naast het veld als jurist door het leven gaat. In aanloop naar het EK 2016 werd toen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Aan Club Brugge om die reeks woensdag staande te houden.

Wie zal woensdag winnen?

Meest recent

‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

32
32
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

1
1
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

105
105
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

66
66
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

94
94
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

20
20
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

123
123
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

41
41
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

33
33
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

67
67
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

95
95
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

73
73
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

65
65
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

543
543
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

260
260
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

149
149
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

188
188
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

211
211
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

209
209
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1411
1411

Meer sportnieuws