Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

door
Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

 In Bernabéu ging Club Brugge onverhoopt met een puntje lopen, woensdag speelt Blauw-Zwart zelf gastheer voor grootmacht Real Madrid. De hoop op een nieuwe stunt is alvast levende, want De Koninklijke zakt lang niet op volle sterkte af naar Jan Breydel.


Voor de Madrilenen, die al verzekerd zijn van de tweede plaats in de groep zonder uitzicht op de koppositie, heeft de partij in Brugge geen echte inzet meer. Een pak (geblesseerde) sterkhouders werd de trip vanuit Spanje dan ook bespaard. Tussen de 19 namen die Zinédine Zidane selecteerde zien we namelijk geen spoor van Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez of Asensio. Vedetten als Karim Benzema en Thibaut Courtois starten dan weer vermoedelijk op de bank.

UPDATE 19u
Dankzij de vele afwezigen bij Real mag Club Brugge dus hoop koesteren op een nieuwe stunt. Dat vertrouwen kreeg nu bovendien nog een extra boost, want de UEFA maakte bekend dat de Duitser Tobias Stieler het duel in goede banen zal leiden. De 38-jarige scheidsrechter stond al twee keer eerder op het veld met een Belgische club en zag daarbij nog nooit onze landgenoten aan het kortste eind trekken.

Vorig seizoen hanteerde Stieler immers het fluitje tijdens de 1-1 draw tussen Genk en Besiktas, een paar maanden daarvoor was hij de arbiter bij het 2-2 gelijkspel tussen Standard en Ajax in de voorronde van de Champions League. Ook de Rode Duivels maakten al kennis met de man die naast het veld als jurist door het leven gaat. In aanloop naar het EK 2016 werd toen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Aan Club Brugge om die reeks woensdag staande te houden.

Wie zal woensdag winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

81
81
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

41
41
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

106
106
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

219
219
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

138
138
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

185
185
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

381
381
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

209
209
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

277
277
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

106
106
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

150
150
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

623
623
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws