Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

629 stemmen
Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

 In Bernabéu ging Club Brugge onverhoopt met een puntje lopen, woensdag speelt Blauw-Zwart zelf gastheer voor grootmacht Real Madrid. De hoop op een nieuwe stunt is alvast levende, want De Koninklijke zakt lang niet op volle sterkte af naar Jan Breydel.


Voor de Madrilenen, die al verzekerd zijn van de tweede plaats in de groep zonder uitzicht op de koppositie, heeft de partij in Brugge geen echte inzet meer. Een pak (geblesseerde) sterkhouders werd de trip vanuit Spanje dan ook bespaard. Tussen de 19 namen die Zinédine Zidane selecteerde zien we namelijk geen spoor van Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez of Asensio. Vedetten als Karim Benzema en Thibaut Courtois starten dan weer vermoedelijk op de bank.

UPDATE 19u
Dankzij de vele afwezigen bij Real mag Club Brugge dus hoop koesteren op een nieuwe stunt. Dat vertrouwen kreeg nu bovendien nog een extra boost, want de UEFA maakte bekend dat de Duitser Tobias Stieler het duel in goede banen zal leiden. De 38-jarige scheidsrechter stond al twee keer eerder op het veld met een Belgische club en zag daarbij nog nooit onze landgenoten aan het kortste eind trekken.

Vorig seizoen hanteerde Stieler immers het fluitje tijdens de 1-1 draw tussen Genk en Besiktas, een paar maanden daarvoor was hij de arbiter bij het 2-2 gelijkspel tussen Standard en Ajax in de voorronde van de Champions League. Ook de Rode Duivels maakten al kennis met de man die naast het veld als jurist door het leven gaat. In aanloop naar het EK 2016 werd toen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Aan Club Brugge om die reeks woensdag staande te houden.

Wie zal woensdag winnen?

Meest recent

Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

1
1
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

128
128
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

26
26
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

334
334
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

416
416
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

57
57
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

120
120
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

12
12
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

242
242
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

148
148
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

88
88
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

145
145
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

298
298
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

245
245
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

419
419
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

726
726
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

132
132
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

330
330
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

168
168
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

87
87
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

249
249

Meer sportnieuws