Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

629 stemmen
Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

 In Bernabéu ging Club Brugge onverhoopt met een puntje lopen, woensdag speelt Blauw-Zwart zelf gastheer voor grootmacht Real Madrid. De hoop op een nieuwe stunt is alvast levende, want De Koninklijke zakt lang niet op volle sterkte af naar Jan Breydel.


Voor de Madrilenen, die al verzekerd zijn van de tweede plaats in de groep zonder uitzicht op de koppositie, heeft de partij in Brugge geen echte inzet meer. Een pak (geblesseerde) sterkhouders werd de trip vanuit Spanje dan ook bespaard. Tussen de 19 namen die Zinédine Zidane selecteerde zien we namelijk geen spoor van Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez of Asensio. Vedetten als Karim Benzema en Thibaut Courtois starten dan weer vermoedelijk op de bank.

UPDATE 19u
Dankzij de vele afwezigen bij Real mag Club Brugge dus hoop koesteren op een nieuwe stunt. Dat vertrouwen kreeg nu bovendien nog een extra boost, want de UEFA maakte bekend dat de Duitser Tobias Stieler het duel in goede banen zal leiden. De 38-jarige scheidsrechter stond al twee keer eerder op het veld met een Belgische club en zag daarbij nog nooit onze landgenoten aan het kortste eind trekken.

Vorig seizoen hanteerde Stieler immers het fluitje tijdens de 1-1 draw tussen Genk en Besiktas, een paar maanden daarvoor was hij de arbiter bij het 2-2 gelijkspel tussen Standard en Ajax in de voorronde van de Champions League. Ook de Rode Duivels maakten al kennis met de man die naast het veld als jurist door het leven gaat. In aanloop naar het EK 2016 werd toen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Aan Club Brugge om die reeks woensdag staande te houden.

Wie zal woensdag winnen?

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

22
22
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

43
43
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

45
45
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

120
120
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

338
338
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

96
96
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

164
164
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

332
332
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

76
76
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

526
526
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

219
219
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

231
231
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

396
396
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

887
887
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

164
164
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

485
485
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

268
268
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

753
753
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

698
698
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

136
136

Meer sportnieuws