Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

door
Hoop op Brugse stunt tegen Real Madrid blijft maar toenemen

 In Bernabéu ging Club Brugge onverhoopt met een puntje lopen, woensdag speelt Blauw-Zwart zelf gastheer voor grootmacht Real Madrid. De hoop op een nieuwe stunt is alvast levende, want De Koninklijke zakt lang niet op volle sterkte af naar Jan Breydel.


Voor de Madrilenen, die al verzekerd zijn van de tweede plaats in de groep zonder uitzicht op de koppositie, heeft de partij in Brugge geen echte inzet meer. Een pak (geblesseerde) sterkhouders werd de trip vanuit Spanje dan ook bespaard. Tussen de 19 namen die Zinédine Zidane selecteerde zien we namelijk geen spoor van Sergio Ramos, Marcelo, Toni Kroos, Eden Hazard, James Rodriguez, Lucas Vasquez of Asensio. Vedetten als Karim Benzema en Thibaut Courtois starten dan weer vermoedelijk op de bank.

UPDATE 19u
Dankzij de vele afwezigen bij Real mag Club Brugge dus hoop koesteren op een nieuwe stunt. Dat vertrouwen kreeg nu bovendien nog een extra boost, want de UEFA maakte bekend dat de Duitser Tobias Stieler het duel in goede banen zal leiden. De 38-jarige scheidsrechter stond al twee keer eerder op het veld met een Belgische club en zag daarbij nog nooit onze landgenoten aan het kortste eind trekken.

Vorig seizoen hanteerde Stieler immers het fluitje tijdens de 1-1 draw tussen Genk en Besiktas, een paar maanden daarvoor was hij de arbiter bij het 2-2 gelijkspel tussen Standard en Ajax in de voorronde van de Champions League. Ook de Rode Duivels maakten al kennis met de man die naast het veld als jurist door het leven gaat. In aanloop naar het EK 2016 werd toen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Aan Club Brugge om die reeks woensdag staande te houden.

Wie zal woensdag winnen?

Meest recent

Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

9
9
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

30
30
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

110
110
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

135
135
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

76
76
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

58
58
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

21
21
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

209
209
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

43
43
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

144
144
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

365
365
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

279
279
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

107
107
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

245
245
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

405
405
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

171
171
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

390
390
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

689
689
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

173
173
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

305
305

Meer sportnieuws