Club Brugge is titelconcurrent armer: "Op die manier geen uitdager"

door
Club Brugge is titelconcurrent armer:

Mazzu-time is sinds het ontslag van de Italo-Belg bij KRC Genk niet meer, en dus moet de Jupiler Pro League misschien wel op zoek naar een nieuwe koning van de slotfase. Michel Preud’homme is alvast een goede kandidaat, want in Moeskroen sloeg Standard nog maar eens toe in de toegevoegde tijd.


Volgens Peter Vandenbempt mogen ze in Luik desondanks toch niet tevreden met het late gelijkspel. "Standard kon met zijn negenen nog gelijk maken in de slotfase, maar toch mag je spreken van twee verloren punten. In de eerste helft was Standard zoveel beter dan Moeskroen, maar alweer hebben ze de wedstrijd niet doodgemaakt", klonk het namelijk bij Sporza. "Ze hebben zich al zo vaak in de voet geschoten."

"Bij de rust was Mpoku nog zeer scherp voor zijn ploegmaat Boljevic, maar uitgerekend hij keldert nadien zelf zijn ploeg met die domme rode kaart. Het is een weerkerend probleem voor de Rouches: van wedstrijdmanagement hebben ze weinig kaas gegeten. Het is wel een kwaliteit dat ze in de slotfase nog kunnen terugkeren, bij wijze van spreken al voor de tiende keer. Maar op lange termijn zijn ze op die manier geen uitdager voor Club Brugge", besloot de analist/commentator dan ook.

LEES OOK: Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

Heeft Vandenbempt hier gelijk?

Meest recent

'Ontslag Wils? Kleedkamer Antwerp geeft doorslag'

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. De club verkocht weer heel wat ...

6
6
Riedewald maakt na vertrek bij Antwerp opmerkelijke transfer

Antwerp liet in de zomer alweer heel wat spelers vertrekken. Opvallend was dat ook een aantal ...

4
4
Vanderbiest onthult pikante aanbieding van Anderlecht

KV Mechelen is tot dusver één van de aangename verrassingen van het seizoen. Malinwa ...

35
35
Man Utd watertandend na uitspraak over Lammens

Zondag staat er in de Premier League een absolute topper op het programma, want dan gaat Manchester ...

54
54
'Club en Anderlecht strijden om peperdure doelman'

Pas binnen een tweetal maanden gaat de wintermercato van start, maar vele clubs speuren nu al rond ...

263
263
'Union bezorgt Anderlecht wéér schaamrood op wangen'

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend weer op gang en daarbij wordt het onder meer uitkijken ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom Bayern, Real haalt uit'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Hommeles bij Barça: Club Brugge wrijft zich in de handen

Club Brugge neemt het op 5 november op tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart is ...

240
240
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

72
72
Leoni gooit alles op tafel na vertrek Anderlecht

Theo Leoni maakte een opvallende opmars mee bij RSC Anderlecht. Pas op latere leeftijd wist de ...

220
220
Échte reden mislukte knaltransfer Van den Bosch: “Door hem”

Zeno Van den Bosch werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een zomerse knaltransfer. De ...

106
106
Penders onthult transferperikelen Genk: “Niet gemakkelijk”

Mike Penders wordt gezien als een enorm talent. Op jonge leeftijd legde Chelsea al 20 miljoen euro ...

100
100
Driedubbele uppercut Anderlecht: “Héél pijnlijk”

RSC Anderlecht is veranderingen aan het doorvoeren achter de schermen en ook Brusselse rivaal Union ...

371
371
'Charleroi wil uitpakken met knaltransfer'

Sporting Charleroi kan in januari versterking gebruiken, dat is duidelijk. Trainer Rik De Mil kreeg ...

34
34
Standard met enorm probleem: Euvrard ziet oplossing

Standard neemt het vanavond in eigen huis op tegen Royal Antwerp FC. Beiden stellen tot op heden ...

157
157
Kompany-gekte bij Bayern: voorzitter maakt balans op

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. Voor wie de carrière van ...

246
246
Standard krijgt open sollicitatie van 'man van 45 miljoen'

Standard haalde heel wat oude bekenden terug naar Luik. Zij moeten de club op en naast het veld weer ...

349
349
Bataille doet boekje open: JPL-topclub informeerde

Jelle Bataille en Royal Antwerp FC gingen afgelopen zomer uit elkaar. Het werd een pijnlijk ...

143
143
"Geen slap afkooksel"-Van Gucht zet sportwereld op zijn kop

Ruben Van Gucht heeft zijn reputatie als opvallende persoonlijkheid in de sportwereld opnieuw alle ...

49
49
Nederlandse pers waarschuwt Ajax voor Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht gaat het nog maar eens anders proberen. Het is ook voor hoofdaandeelhouder Marc ...

175
175
Paniek bij Antwerp: duurste speler gratis weg?

Bij Royal Antwerp FC moeten ze ook in 2026 stevig gaan verkopen om de rekeningen te laten kloppen. ...

290
290
‘Koude douche: Onyedika keert Club Brugge de rug toe'

De wintermercato nadert en bij Club Brugge dreigt een koude douche: Eintracht Frankfurt loert ...

865
865
Zetterberg ziet cruciale rol voor één man in RSCA-organigram

Marc Coucke stelde Michael Verschueren aan als voorzitter en Kenneth Bornauw als CEO. Pär ...

258
258
Nederlandse pers denkt totaal anders over Rode Duivels

De Rode Duivels zijn anno 2025 niet meer zo sterk als 2018. Toen waren ze een team dat aan elke ...

773
773
Union SG zet coach op straat: oude bekende als vervanger

Bij de eerste ploeg van Union SG loopt alles bijzonder goed. Daardoor werd Sebastien Pocognoli door ...

108
108

Meer sportnieuws