Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

door
Denkt Anderlecht aan terugkeer oude bekende?

Bij Anderlecht zijn ze al volop in de weer met de wintermercato, ook al gaat de transfermarkt pas binnen een drietal weken officieel weer open. Met rechtsachter Amir Murillo werd al een eerste versterking vastgelegd en één van de grootste prioriteiten zou nog een linksachter zijn. De flanken bleken de voorbije maanden immers het grootste pijnpunt.


Zowel op de rechts- als linksachter werd een karrenvracht spelers getest. Cobbaut, Luckassen, Lutonda, El Kababri, Sardella, Kayembe, Dewaele... Allemaal passeerden ze de revue. Murillo moet samen met Anthony Vanden Borre na Nieuwjaar gaan strijden om een plaatsje op rechts, maar Het Laatste Nieuws oppert ook nog dat een andere oude bekende zou kunnen terugkeren.

Zij stellen Anderlecht voor om te polsen naar een terugkeer van Denis Odoi, die straks einde contract is bij Fulham. De 31-jarige verdediger, die op alle posities achterin uit de voeten kan, speelde tussen 2011 en 2013 al zonder veel succes voor Paars-Wit. "Toch denken wij dat de intelligente Odoi een missing link kan zijn in het Anderlecht van Kompany en Vercauteren. Odoi heeft intussen 6 jaar méér ervaring en métier, je maakt hem niet snel gek. Hij past bovendien ook in het systeem van Anderlecht, waar van de backs niet wordt verwacht dat ze vaak de achterlijn halen. Odoi is een degelijke verdediger -hij kan op élke positie achterin uit de voeten- die in mei 32 wordt. Een contract van twee of drie jaar kan best verleidelijk zijn voor de Leuvenaar."

LEES OOK: Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Zou hij een aanwinst kunnen zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

6
6
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

52
52
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

36
36
'Saudische megaplannen: twee Duivels op straffe lijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

28
28
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

13
13
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

48
48
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

111
111
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

265
265
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

169
169
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

204
204
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

312
312
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

48
48
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

437
437
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

309
309
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

620
620
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

439
439
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

340
340
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

128
128
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

777
777
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

608
608
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

293
293
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

354
354
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

894
894
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

419
419

Meer sportnieuws