TRANSFERUURTJE: Fellaini terug naar de Premier League, Club haalt toptalent

door
TRANSFERUURTJE: Fellaini terug naar de Premier League, Club haalt toptalent

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou zijn eerste aanwinst voor januari al bijna beet hebben. Het zou immers zo goed als zeker José Cifuentes, een 20-jarige middenvelder van Universidad Catolica, aantrekken. De jonge Ecuadoraan wordt beschouwd als een zeer groot talent en kon ook rekenen op interesse van Manchester City en Celtic. Club troeft de twee buitenlandse grootmachten dus af.



Verder zoekt Blauw-Zwart ook nog naar een targetspits en het zou goed kunnen dat ze net als in augustus aankloppen bij Igor De Camargo. Mogelijk kan Club deze keer wel KV Mechelen overtuigen door Jelle Vossen in de deal te betrekken. Bij Malinwa zouden ze een dergelijke deal wel zien zitten.

Bij Anderlecht hebben ze met Amir Murillo hun eerste aanwinst al gevonden en de Panamees blijkt geen dure vogel geweest te zijn. Anderlecht zou 680.000 euro betaald hebben om hem weg te plukken bij New York Red Bulls. Verder zou de club door de vele blessures in de defensie nog zijn transferplannen aangepast hebben. Een linksachter zou de nieuwe prioriteit worden voor januari.



BUITENLAND

Hij speelt nog maar een jaar in China, maar Marouane Fellaini zou in januari alweer kunnen terugkeren naar de Premier League. Volgens La Dernière Heure wil Jose Mourinho immers opnieuw samenwerken met onze landgenoot en hem naar Tottenham halen. De eerste contacten zouden al gelegd zijn en de komst van Fellaini zou voor Mourinho een absolute prioriteit zijn.

Na zijn passage bij Anderlecht groeide Sacha Kljestan uit tot één van de meest bepalende spelers in de Amerikaanse MLS en op zijn 34ste kan hij nu nog een mooie transfer maken. Na passages bij New York Red Bulls en Orlando City is hij transfervrij en hij zou nu een contract gaan tekenen bij LA Galaxy.

LEES OOK: Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

Zou De Camargo een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

20
20
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

40
40
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

220
220
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

213
213
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

47
47
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

64
64
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

459
459
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

162
162
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

198
198
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

203
203
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

84
84
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

159
159
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

441
441
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

195
195
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

90
90
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

375
375
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

475
475
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

53
53
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

197
197
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

699
699
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

194
194
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

146
146
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

202
202
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

388
388

Meer sportnieuws