'Carcela moet extra zware straf vrezen na vreselijke tackle'

door
'Carcela moet extra zware straf vrezen na vreselijke tackle'

Standard zal de Clasico van volgend weekend tegen Anderlecht allicht moeten afwerken zonder twee sterkhouders. Zowel Paul-José Mpoku als Mehdi Carcela pakte zondagmiddag tegen Moeskroen immers op drieste wijze een rode kaart. Vooral de fout van die laatste was behoorlijk schandalig.


De lichtvoetige aanvaller zette immers een tackle in met gestrekt been op de enkels van Dimitri Mohamed, die vervolgens met een draagberrie van het veld gedragen moest worden. Analist Dennis van Wijk was dan ook verbouwereerd door deze ingreep. "Het is een vreselijke fout, ik denk dat Mohamed zwaar geblesseerd is. Dit vind ik heel erg. Dit kan je nooit van zijn leven goed praten", klonk het bij Play Sports.

Van Wijk hoopt dan ook dat de bond ingrijpt en Carcela nog een zware sanctie er bovenop geeft. "Ik hoop echt van harte, en dat wens ik normaal nooit iemand toe, dat Carcela heel lang geschorst wordt", aldus de Nederlander.

UPDATE 09/12
Maandag zullen beide fases voor het bondsparket verschijnen en wordt naar alle waarschijnlijkheid een eerste schorsingsvoorstel gedaan. De Rouches kunnen dan wel nog in beroep gaan om het duo eventueel toch te kunnen inzetten tegen Anderlecht. Maar wat Carcela betreft, lijkt de wens van Van Wijk toch ingelost te gaan worden. Zo weet Het Nieuwsblad dat het parket gezien zijn 'voorgeschiedenis' een extra zware straf zal eisen. Maandagnamiddag weten we in ieder geval meer.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Het zou Standard sieren moeten ze niet in beroep gaan ...

Meest recent

'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

44
44
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

15
15
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

93
93
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

373
373
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

221
221
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

467
467
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

219
219
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

488
488
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

86
86
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

525
525
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

343
343
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

683
683
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

582
582
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

183
183
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

114
114
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

479
479
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

418
418
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

252
252
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

223
223
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

266
266
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

450
450
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

251
251
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

73
73

Meer sportnieuws