'Carcela moet extra zware straf vrezen na vreselijke tackle'

566 stemmen
'Carcela moet extra zware straf vrezen na vreselijke tackle'

Standard zal de Clasico van volgend weekend tegen Anderlecht allicht moeten afwerken zonder twee sterkhouders. Zowel Paul-José Mpoku als Mehdi Carcela pakte zondagmiddag tegen Moeskroen immers op drieste wijze een rode kaart. Vooral de fout van die laatste was behoorlijk schandalig.


De lichtvoetige aanvaller zette immers een tackle in met gestrekt been op de enkels van Dimitri Mohamed, die vervolgens met een draagberrie van het veld gedragen moest worden. Analist Dennis van Wijk was dan ook verbouwereerd door deze ingreep. "Het is een vreselijke fout, ik denk dat Mohamed zwaar geblesseerd is. Dit vind ik heel erg. Dit kan je nooit van zijn leven goed praten", klonk het bij Play Sports.

Van Wijk hoopt dan ook dat de bond ingrijpt en Carcela nog een zware sanctie er bovenop geeft. "Ik hoop echt van harte, en dat wens ik normaal nooit iemand toe, dat Carcela heel lang geschorst wordt", aldus de Nederlander.

UPDATE 09/12
Maandag zullen beide fases voor het bondsparket verschijnen en wordt naar alle waarschijnlijkheid een eerste schorsingsvoorstel gedaan. De Rouches kunnen dan wel nog in beroep gaan om het duo eventueel toch te kunnen inzetten tegen Anderlecht. Maar wat Carcela betreft, lijkt de wens van Van Wijk toch ingelost te gaan worden. Zo weet Het Nieuwsblad dat het parket gezien zijn 'voorgeschiedenis' een extra zware straf zal eisen. Maandagnamiddag weten we in ieder geval meer.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Het zou Standard sieren moeten ze niet in beroep gaan ...

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

27
27
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

30
30
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

109
109
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

32
32
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

84
84
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

88
88
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

176
176
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

408
408
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

197
197
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

677
677
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

53
53
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

454
454
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

976
976
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

107
107
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

192
192
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

354
354
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

89
89
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

47
47
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

640
640
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

290
290
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws