Topaanwinst valt door de mand bij Club: "Andermaal een wanprestatie"

1304
Topaanwinst valt door de mand bij Club:

In aanloop naar de cruciale wedstrijd van woensdag tegen Real Madrid, won Club Brugge zaterdag op het veld van STVV. Maar Blauw-Zwart kende een vrij moeilijke avond op Stayen. Andermaal lukte het de mannen van coach Philippe Clement om de tegenstander echt te overklassen.


Club creëerde weliswaar opnieuw voldoende kansen, het aanvallende compartiment sprong daar wederom veel te kwistig mee om. Efficiëntie voor doel is dan ook een groot probleem geworden. Niet toevallig kwamen de doelpunten op naam van Eder Balanta en Fede Ricca, een controlerende middenvelder en een flankverdediger. De aanvallers zelf kregen opnieuw amper een bal tussen de palen.

Vooral David Okereke viel wat dat betreft opnieuw door de mand. Bij Het Laatste Nieuws plaatst men dan ook grote bedenkingen bij de dure zomeraanwinst. "De Nigeriaan leverde andermaal een wanprestatie. Okereke is zijn vertrouwen volledig kwijt. Tegenwoordig kan hij geen bal meer stoppen of tot bij een ploegmaat deviëren - Okereke is een schim van de balvaardige, doeltreffende spits van het seizoensbegin", klinkt het.

Bij Blauw-Zwart blijft men voorlopig in de dure investering geloven. Clement nam het vrijdag zelfs nog voor hem op door te stellen dat een spits meer moet doen dan enkel scoren. "Club neemt hem in bescherming. Aanpassingsperiode en dat soort termen. Mogen we dan niet meer dan dit verwachten van de topaankoop van acht miljoen euro?", aldus HLN.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Okereke moet tegen Real opnieuw op de bank beginnen ...

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

0
0
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

12
12
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

23
23
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

108
108
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

62
62
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

23
23
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

200
200
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

86
86
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

67
67
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

162
162
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

37
37
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

118
118
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

57
57
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

113
113

Meer sportnieuws