Teleurstelling bij KVO: "We hadden minstens een punt moeten pakken"

door
Teleurstelling bij KVO:

KV Oostende leek weer vertrokken te zijn na goede prestaties tegen Anderlecht en Club Brugge, maar struikelde toch weer in Eupen. Het leed een 1-0-nederlaag na een wedstrijd waarin het nochtans de beste kansen leek te verzamelen. De teleurstelling bij de kustploeg was dan ook groot na de lange trip naar de Oostkantons.


"De match zat 60 minuten op slot, maar ik denk dat wij daarna de beste kansen hadden. Maar we worden gepakt op een tegenaanval. Dat is een teleurstelling. We hadden de match gesloten moeten houden. We hadden hier minstens een punt moeten pakken", zuchtte trainer Kare Ingebrigtsen bij Sporza.

De Noor ziet dat zijn ploeg nog moet leren. "
Zo moeten we te werk gaan in uitmatchen. We mogen niet zelf te gretig op zoek gaan naar die goal. Als we dan geen kans krijgen, dan is het maar 0-0 en hebben we een punt."

Had KV Oostende minstens een punt verdiend?

Meest recent

'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

27
27
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

52
52
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

20
20
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

172
172
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

35
35
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

175
175
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

229
229
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

249
249
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

246
246
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

137
137
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

125
125
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

490
490
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

263
263
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

593
593
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

77
77
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

115
115
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

69
69
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

183
183
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

321
321
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

780
780
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

572
572
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

1154
1154
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

634
634
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

1409
1409

Meer sportnieuws