Vrancken en De Carmargo duiden hét probleem van KVM aan

499 stemmen
Vrancken en De Carmargo duiden hét probleem van KVM aan

KV Mechelen was één van de grote revelaties in de eerste fase van de Jupiler Pro League, maar de terugronde van de reguliere competitie verloopt tot dusver vrij tegenvallend. Na drie speeldagen is de promovendus nog steeds op zoek naar de eerste overwinning. Zaterdag moest voor eigen volk vrede genomen worden met een puntje tegen KV Kortrijk.


Nochtans had Malinwa voldoende kansen om meer uit die match te halen. En dat is volgens coach Wouter Vrancken ook het grote probleem van KVM op dit moment: een gebrek aan efficiëntie vooraan. "We creëerden in de tweede helft 4 à 5 open kansen, met Togui, Van Damme, Engvall en De Camargo. Het is dan ook echt jammer dat we het niet konden afmaken. We hebben eigenlijk ook niets weggegeven. We komen ongelukkig achter, door een positionele fout… Spijtig dat we in die eindfase de beloning, de match, niet kunnen binnenhalen", klonk het op de clubwebstek.

En ook Igor De Camargo, die de netten welliswaar liet trillen, legde de vinger op de wonde. "We hebben het in eigen huis moeilijk omdat we niet efficiënt genoeg zijn. Zo simpel is het. De kansen hebben we, de doelpunten niet. Daar moeten we aan werken, zeker als we Play-Off I willen halen. Want we mogen ambitieus blijven. Ik hoop dat iedereen daar vol voor blijft gaan."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

KVM moet in januari een extra spits halen ...

Meest recent

'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

53
53
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

208
208
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

272
272
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

350
350
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

106
106
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

140
140
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

69
69
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

76
76
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

162
162
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

277
277
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

608
608
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

153
153
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

82
82
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

105
105
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

273
273
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

411
411
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

295
295
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

230
230
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

385
385
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

639
639
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

84
84
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

244
244

Meer sportnieuws