TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

412 stemmen
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV ziet mogelijk Yohan Boli vertrekken, want de aanvaller kan rekenen op interesse van vier Belgische topclubs. Welke dat zijn is niet bekend. Cercle Brugge kent sportief moeilijke tijden en Rudi Cossey vertrok na de nederlaag tegen KRC Genk. Hij was sinds de zomer T2 bij Cercle.

Anderlecht haalde met Michael Murillo al een nieuwe speler in huis en de Brusselaars hebben ook interesse in de vijftienjarige Indonesische aanvaller Athallah Araihan. Een aantal Belgische clubs zouden de 20-jarige Roemeense centrale verdediger Andrei Chindris scouten. Hij speelt voor Botosani en kan ook rekenen op belangstelling van Hellas Verona.

Bij KRC Genk gaan ze Sander Berge verliezen. Carlos Cuesta heeft verklapt dat de Noor Genk in januari gaat verlaten en de afgelopen weken werd zijn naam gelinkt aan Napoli en Liverpool.


BUITENLAND

PSG gaat op zoek naar een nieuwe centrale verdediger en de club heeft een shortlist samengesteld. Kalidou Koulibaly (Napoli), Virgil van Dijk (Liverpool), Raphale Varane (Real Madrid) en Milan Skriniar (Internazionale) zijn de kandidaten.

Chelsea mag vanaf januari terug spelers kopen en Hakim Ziyech is een prioriteit, al vraagt Ajax wel 80 miljoen euro. Jado Sancho van Borussia Dortmund is ook een piste voor The Blues. Stadsgenoot Arsenal kent een rotseizoen en Pierre-Emerick Aubameyang zou de club willen verlaten. Real Madrid ziet zijn komst wel zitten en zou Luka Jovic op huurbasis naar Arsenal willen sturen.

The Gunners hebben ook interesse in de Turkse verdediger Merih Demiral van Juventus, maar ze krijgen zware concurrentie van rivalen Manchester United en Tottenham.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

🚀

Gaat Genk meer dan 25 miljoen euro vangen voor Berge?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

50
50
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

143
143
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

7
7
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

59
59
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

22
22
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

52
52
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

71
71
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

44
44
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

69
69
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

58
58
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

344
344
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

848
848
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

366
366
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

357
357
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

319
319
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

241
241
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

243
243
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

203
203

Meer sportnieuws