TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

door
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV ziet mogelijk Yohan Boli vertrekken, want de aanvaller kan rekenen op interesse van vier Belgische topclubs. Welke dat zijn is niet bekend. Cercle Brugge kent sportief moeilijke tijden en Rudi Cossey vertrok na de nederlaag tegen KRC Genk. Hij was sinds de zomer T2 bij Cercle.

Anderlecht haalde met Michael Murillo al een nieuwe speler in huis en de Brusselaars hebben ook interesse in de vijftienjarige Indonesische aanvaller Athallah Araihan. Een aantal Belgische clubs zouden de 20-jarige Roemeense centrale verdediger Andrei Chindris scouten. Hij speelt voor Botosani en kan ook rekenen op belangstelling van Hellas Verona.

Bij KRC Genk gaan ze Sander Berge verliezen. Carlos Cuesta heeft verklapt dat de Noor Genk in januari gaat verlaten en de afgelopen weken werd zijn naam gelinkt aan Napoli en Liverpool.


BUITENLAND

PSG gaat op zoek naar een nieuwe centrale verdediger en de club heeft een shortlist samengesteld. Kalidou Koulibaly (Napoli), Virgil van Dijk (Liverpool), Raphale Varane (Real Madrid) en Milan Skriniar (Internazionale) zijn de kandidaten.

Chelsea mag vanaf januari terug spelers kopen en Hakim Ziyech is een prioriteit, al vraagt Ajax wel 80 miljoen euro. Jado Sancho van Borussia Dortmund is ook een piste voor The Blues. Stadsgenoot Arsenal kent een rotseizoen en Pierre-Emerick Aubameyang zou de club willen verlaten. Real Madrid ziet zijn komst wel zitten en zou Luka Jovic op huurbasis naar Arsenal willen sturen.

The Gunners hebben ook interesse in de Turkse verdediger Merih Demiral van Juventus, maar ze krijgen zware concurrentie van rivalen Manchester United en Tottenham.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Gaat Genk meer dan 25 miljoen euro vangen voor Berge?

Meest recent

Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

7
7
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

14
14
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

93
93
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

40
40
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

21
21
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

80
80
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

174
174
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

388
388
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

105
105
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

90
90
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

410
410
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

110
110
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

151
151
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

397
397
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

233
233
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

224
224
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

250
250
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

79
79
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

123
123
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

201
201
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

137
137
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

624
624

Meer sportnieuws