TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

412
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV ziet mogelijk Yohan Boli vertrekken, want de aanvaller kan rekenen op interesse van vier Belgische topclubs. Welke dat zijn is niet bekend. Cercle Brugge kent sportief moeilijke tijden en Rudi Cossey vertrok na de nederlaag tegen KRC Genk. Hij was sinds de zomer T2 bij Cercle.

Anderlecht haalde met Michael Murillo al een nieuwe speler in huis en de Brusselaars hebben ook interesse in de vijftienjarige Indonesische aanvaller Athallah Araihan. Een aantal Belgische clubs zouden de 20-jarige Roemeense centrale verdediger Andrei Chindris scouten. Hij speelt voor Botosani en kan ook rekenen op belangstelling van Hellas Verona.

Bij KRC Genk gaan ze Sander Berge verliezen. Carlos Cuesta heeft verklapt dat de Noor Genk in januari gaat verlaten en de afgelopen weken werd zijn naam gelinkt aan Napoli en Liverpool.


BUITENLAND

PSG gaat op zoek naar een nieuwe centrale verdediger en de club heeft een shortlist samengesteld. Kalidou Koulibaly (Napoli), Virgil van Dijk (Liverpool), Raphale Varane (Real Madrid) en Milan Skriniar (Internazionale) zijn de kandidaten.

Chelsea mag vanaf januari terug spelers kopen en Hakim Ziyech is een prioriteit, al vraagt Ajax wel 80 miljoen euro. Jado Sancho van Borussia Dortmund is ook een piste voor The Blues. Stadsgenoot Arsenal kent een rotseizoen en Pierre-Emerick Aubameyang zou de club willen verlaten. Real Madrid ziet zijn komst wel zitten en zou Luka Jovic op huurbasis naar Arsenal willen sturen.

The Gunners hebben ook interesse in de Turkse verdediger Merih Demiral van Juventus, maar ze krijgen zware concurrentie van rivalen Manchester United en Tottenham.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Gaat Genk meer dan 25 miljoen euro vangen voor Berge?

Meest recent

Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

0
0
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

2
2
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

64
64
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

120
120
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

148
148
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

322
322
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

304
304
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

295
295
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

42
42
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

303
303
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

75
75
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

152
152
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

139
139
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

81
81
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

56
56
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

373
373
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

55
55
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

155
155

Meer sportnieuws