TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

door
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op toptalent, Real wil grote ruildeal doen

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

STVV ziet mogelijk Yohan Boli vertrekken, want de aanvaller kan rekenen op interesse van vier Belgische topclubs. Welke dat zijn is niet bekend. Cercle Brugge kent sportief moeilijke tijden en Rudi Cossey vertrok na de nederlaag tegen KRC Genk. Hij was sinds de zomer T2 bij Cercle.

Anderlecht haalde met Michael Murillo al een nieuwe speler in huis en de Brusselaars hebben ook interesse in de vijftienjarige Indonesische aanvaller Athallah Araihan. Een aantal Belgische clubs zouden de 20-jarige Roemeense centrale verdediger Andrei Chindris scouten. Hij speelt voor Botosani en kan ook rekenen op belangstelling van Hellas Verona.

Bij KRC Genk gaan ze Sander Berge verliezen. Carlos Cuesta heeft verklapt dat de Noor Genk in januari gaat verlaten en de afgelopen weken werd zijn naam gelinkt aan Napoli en Liverpool.


BUITENLAND

PSG gaat op zoek naar een nieuwe centrale verdediger en de club heeft een shortlist samengesteld. Kalidou Koulibaly (Napoli), Virgil van Dijk (Liverpool), Raphale Varane (Real Madrid) en Milan Skriniar (Internazionale) zijn de kandidaten.

Chelsea mag vanaf januari terug spelers kopen en Hakim Ziyech is een prioriteit, al vraagt Ajax wel 80 miljoen euro. Jado Sancho van Borussia Dortmund is ook een piste voor The Blues. Stadsgenoot Arsenal kent een rotseizoen en Pierre-Emerick Aubameyang zou de club willen verlaten. Real Madrid ziet zijn komst wel zitten en zou Luka Jovic op huurbasis naar Arsenal willen sturen.

The Gunners hebben ook interesse in de Turkse verdediger Merih Demiral van Juventus, maar ze krijgen zware concurrentie van rivalen Manchester United en Tottenham.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Gaat Genk meer dan 25 miljoen euro vangen voor Berge?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

76
76
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

101
101
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

197
197
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

61
61
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

334
334
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

275
275
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

186
186
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

145
145
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

314
314
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

194
194
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

253
253
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

72
72
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

186
186
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

429
429
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

126
126
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

409
409
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

415
415
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

323
323
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

129
129
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

321
321
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

157
157
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

619
619

Meer sportnieuws