Clement niet eens met kritiek: "Spitsen moeten niet alleen goals maken"

359 stemmen
Clement niet eens met kritiek:

Club Brugge speelde geen goede wedstrijd bij STVV, maar wist wel met 1-2 te winnen. De spitsen van Blauw-Zwart wisten weer niet te scoren en ze verkeren duidelijk in een vormdip. Trainer Philippe Clement neemt hen in bescherming.

"Dat flitsende hangt dikwijls van details af. Ik heb lang genoeg op het veld gestaan om dat te weten. Soms kan één bepaalde actie er voor zorgen dat je vertrouwen krijgt en scoort. Bovendien duwen we elke match de tegenstander achteruit waardoor we amper ruimte krijgen. We willen immers een totaalvoetbal spelen waarbij iedereen belangrijk is. De spitsen moeten niet alleen doelpunten maken, maar moeten ook druk zetten, afhaken, tussen de lijnen lopen, noem maar op", zegt hij op de website van Club.

Hij ziet progressie bij de jongere spelers. "Op het einde van de rit maakt het mij niet uit wie de doelpunten maakt. We hebben nog vijf heel interessante wedstrijden voor de winterstop. Ik weet dat vermoeidheid vooral in het hoofd speelt. We kijken immers naar elke speler elke dag om te zien wat hun status is en hoe fit ze zijn. Op die manier komt iedereen op het juiste moment aan bod. Iemand als Hans Vanaken bijvoorbeeld heeft een veel grotere motor en is dit ritme al jaren gewoon. Veel andere jongens spelen nu pas voor het eerst om de drie dagen een wedstrijd, dus voor hen is het nog aanpassen. Ik ben er daarom van overtuigd dat Club Brugge volgend seizoen nog beter zal worden. Want dan zullen die jonge spelers dat drukke programma ook gewoon zijn."

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Heeft Club een spitsenprobleem?

Meest recent

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

3
3
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

140
140
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

61
61
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

22
22
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

21
21
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

19
19
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

67
67
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

146
146
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

434
434
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

51
51
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

289
289
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

62
62
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

215
215
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

654
654
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

339
339
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

424
424
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

601
601
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

276
276
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

384
384
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

165
165
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

69
69
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

170
170

Meer sportnieuws