Manchester United heeft zaterdagavond een prachtige overwinning geboekt op Manchester City. Toch was de Noorse manager na afloop kritisch, op de fans van de stadsgenoot om precies te zijn.
Tijdens de Manchester Derby werden Jesse Lingard en Fred racistisch bejegend vanaf de tribunes. City heeft al afstand genomen van het incident en gaat actie ondernemen. "Ik heb de video gezien. Die gast moet zich schamen. Het is onacceptabel en ik hoop dat hij nooit meer een wedstrijd kan zien", reageert Solskjaer tegenover de BBC.
De United-manager wilde het na afloop logischerwijs vooral over de gewonnen wedstrijd hebben. "We verdedigden zo ontzettend goed, dat we bijna teleurgesteld waren dat we juist uit een corner een tegengoal kregen. De vorm van de ploeg was echt spot on."
Manchester City kwam al met een statement en gaat samen met de politie op zoek naar de man en hij zal voor het leven geband worden bij de club.
LEES OOK:
'Knaltransfer Lammens naar Europese grootmacht'