Lokeren op rand van amateurklasse na nederlaag in kelderkraker

926 stemmen
Lokeren op rand van amateurklasse na nederlaag in kelderkraker

Lokeren blijft voorlopig troosteloos laatste in de Proximus League. Op eigen veld verloor de ploeg van Stijn Vreven nu ook van concurrent Roeselare. Door deze nederlaag moeten de Waaslanders stilaan vrezen voor een roemloze aftocht richting de eerste amateurklasse.

Lokeren hinkte ook in de tweede periode achterop met een flauwe één op negen. Voorlopig stond de degradant uit de Jupiler Pro League zelfs op een plek waarbij degradatie richting de eerste amateurklasse dichtbij was. Vanavond was winst een absolute must in de thuiswedstrijd tegen concurrent Roeselare. De wedstrijd begon alvast goed voor de thuisploeg want na een kleine twintig minuten spelen nam Lokeren de voorsprong toen Amano in één tijd de bal voorbij Biebauw schoot. Roeselare zocht nadien naar de gelijkmaker maar moest bij de rust achtervolgen.
Na vijf minuten in de tweede helft hadden de West-Vlamingen de gelijkmaker al te pakken toen Voet na een vrije trap de bal knap in doel draaide: 1-1. De bezoekers roken bloed en op tien minuten van het einde besliste Roeselare de wedstrijd in een paar minuten tijd toen Camargo eerst een strafschop omzette en Nouri even later Bassani vond: die maakte er 1-3 van. Zo werd het een dramatische avond voor Lokeren en moet het stilaan beginnen vrezen voor een degradatie naar de amateurklasse.
Scoreverloop:
1-0 (19') Amano, 1-1 (50') Voet, 1-2 (79') Camargo (p), 1-3 (83') Bassani

Zal Lokeren verdwijnen uit het profvoetbal?

Meest recent

Verschaeren neemt afscheid van Anderlecht: "Beste beslissing"

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

2
2
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

9
9
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

74
74
Malinwa hakt knopen door: meubelstuk neemt afscheid

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

31
31
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

78
78
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

162
162
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

66
66
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

214
214
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

83
83
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

66
66
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

154
154
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

413
413
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

146
146
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

189
189
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

144
144
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

78
78
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

332
332
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

126
126
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

231
231

Meer sportnieuws