Zwoegend Club Brugge boekt gelukkige zege bij STVV

door
Zwoegend Club Brugge boekt gelukkige zege bij STVV

Een zwoegend Club Brugge heeft vanavond een nieuwe zege aan zijn palmares toegevoegd op het veld van STVV. De Kanaries gaven de leider prima partij maar moesten in de slotfase alsnog hun meerdere erkennen in Blauw-Zwart.

Club Brugge wou vanavond zijn koppositie nog wat verstevigen op het veld van STVV. Club had eerder deze week nog verlengingen nodig op het veld van KV Oostende voor de Croky Cup. De Kanaries pakten vorig weekend verrassend de drie punten op het veld van rivaal Racing Genk maar verloren eerder deze week wel kansloos in de beker op het veld van Zulte Waregem.
Matig Club stelt orde op zaken op slag van rust
Blauw-Zwart was dominant in de openingsfase en kreeg wat halve kansjes via Schrijvers en Diatta, scoren lukte voorlopig niet. Halfweg de eerste periode viel er plots een appel uit de kast voor STVV toen Boli aan de tweede paal een vrije trap in doel frommelde: zowaar 1-0 voor de thuisploeg. Club viel nadien helemaal stil en creëerde zo goed als niets meer. Vlak voor de rust viel er echter ook een bezoekend doelpunt uit de lucht toen Balanta plots teveel ruimte kreeg en de 1-1 tegen de touwen kopte. Zo mocht de leider toch nog met een gelijke stand de kleedkamer opzoeken.

Bij de rust staat het verrassend nog 1-1 op Stayen.
Gelukkige zege voor fiere leider
Ook na de rust bleef STVV goed meedoen en Boli trapte een eerste mogelijkheid binnen het bereik van ex-Kanarie Mignolet. Iets voorbij het uur leek Balanta de bezoekers te verlossen door zijn tweede van de avond voorbij Schmidt te schieten. D'Hondt zag echter een elleboog en keurde de 1-2 af. Uiteindelijk trok Club de overwinning toch nog over de streep toen Ricca op vijf minuten van het einde raak kopte. Een moedig STVV slaagde er nadien niet meer in om te reageren en leed zo een zure nederlaag. Club zet zijn rush richting de landstitel zo gewoon verder.
Scoreverloop:
1-0 (20') Boli, 1-1 (44') Balanta, 1-2 (85') Ricca

LEES OOK: STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Verdiende zege?

Meest recent

Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

5
5
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

29
29
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

25
25
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

107
107
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

235
235
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

162
162
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

164
164
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

134
134
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

279
279
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

249
249
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

116
116
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

328
328
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

81
81
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

290
290
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

111
111
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

188
188
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

222
222
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

509
509
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

86
86
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

212
212
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

774
774
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

402
402

Meer sportnieuws