Wolf pakt eerste zege met Racing Genk tegen stugge hekkensluiter

door
Wolf pakt eerste zege met Racing Genk tegen stugge hekkensluiter

Wolf heeft eindelijk zijn eerste zege geboekt met Racing Genk. De landskampioen had het niet onder de markt met een prima Cercle Brugge maar maakte het verschil met enkele klasse flitsen. De Vereniging blijft zo voorlopig troosteloos laatste.

Cercle Brugge kon vanavond een prima zaak doen in de degradatiestrijd als het thuis won van landskampioen Racing Genk. De Vereniging zou zo op gelijke hoogte komen van concurrent Waasland-Beveren, die vrijdag nog op een zware thuisnederlaag liepen tegen Antwerp. Bij de Limburgers ging coach Wolf dan weer op zoek naar zijn eerste overwinning als T1 van Blauw-Wit.
Cercle moet weer achtervolgen na gelukkig doelpunt Ito
We zagen een evenwichtige openingsfase op Jan Breydel waar de thuisploeg al na een kwartier spelen twee keer moest wisselen nadat Gory en Omolo met blessures naar de kant moesten. Halfweg de eerste periode zorgde Donsah voor de eerste kans, doelman Vandevoordt pareerde. Iets voorbij het halfuur kwam de landskampioen met een gelukje op voorsprong toe Ito via Donsah doelman Hubert vloerde: 0-1 voor Wolf en co. Cercle Brugge kon nadien nog nauwelijks een echte vuist maken en moest met een nipte achterstand de kleedkamer opzoeken.

Werd het eindelijk een eerste zege voor de nieuwe coach van Racing Genk?
Thuisploeg vecht terug maar schiet zichzelf in de voet
Na de rust ging Cercle Brugge verwoed op zoek naar de gelijkmaker, Foster zorgde voor het eerste doelgevaar door na vijf minuten spelen voorlangs te trappen. Een paar minuten later kreeg Hazard een prima kans maar de middenvelder trapte zwak in de handen van doelman Vandevoordt. Aan de overzijde vloog een kopbal van Samatta niet zo ver naast de kooi van Hubert. De Vereniging bleef de betere ploeg en had pech toen Vandevoordt een prima redding in huis had op een lage schuiver van Peeters. De gelijkmaker hing in de lucht en viel ook halfweg weg tweede helft: Somers maakte zijn eerste doelpunt met een afgeweken schot: 1-1. Lang kon de thuisploeg niet genieten van die gelijkmaker want een paar minuten later trapte Berge een afvallende bal knap in doel: 1-2 en een nieuwe Genkse voorsprong. Cercle Brugge vocht nog voor wat het waard was maar kwam finaal tekort. Zo pakt Hannes Wolf zijn eerste zege als T1 van de landskampioen.
Scoreverloop:
0-1 (33') Ito, 1-1 (65') Somers

LEES OOK: Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zal Cercle zich nog redden?

Meest recent

Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

1
1
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

14
14
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

19
19
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

11
11
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

28
28
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

227
227
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

110
110
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

69
69
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

364
364
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

159
159
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

63
63
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

324
324
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

345
345
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

99
99
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

283
283
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

354
354
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

459
459
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

356
356
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

121
121
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

686
686
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

793
793
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

253
253

Meer sportnieuws