Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

door
Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

Manchester City moet dit seizoen wellicht een kruis maken over een nieuwe landstitel. De ploeg van Pep Guardiola verloor in eigen huis de stadsderby tegen Manchester United met 1-2. Daardoor staan The Citizens nu al veertien punten achter op de ongenaakbare leider Liverpool.


De partij begon meteen aan een hoog tempo en beide ploegen kozen voor de aanval. Manchester United en Manchester City kregen beiden kansen en na 20 minuten beging Bernardo Silva een strafschopfout op Marcus Rashford en die zette de elfmeter ijzig kalm om: 0-1. Enkele minuten later kreeg die dé kans op 0-2, maar hij besloot naast. De Engelse aanvaller trof ook nog de lat en dat allemaal in amper vijf minuten. Wat een spektakel!


En het bleef maar duren toen Martial met een schot in de korte hoek de 0-2 op het bord zette. Man City kreeg na een geweldige assist van Kevin De Bruyne nog een enorme kans op de aansluitingstreffer, maar Gabriel Jesus kopte naast. Zo bleef het 0-2 na 45 minuten, een verrassende tussenstand.

Na de pauze kreeg De Bruyne een grote kans, maar Man Utd verdedigde zeer sterk en zorgde voor wanhoop bij de thuisploeg. Ze bleven er voor gaan, maar het zat ook niet mee. In de 85ste minuut kreeg City toch loon naar werken toen Nicolas Otamendi op hoekschop de 1-2 tegen de touwen kopte. Een minuut later hield David De Gea Riyad Mahred van de 2-2. Zo kregen we nog een spannende slotfase te zien, maar het bleef 1-2.

Scoreverloop:

0-1 (21') Marcus Rashford (pen.)

0-2 (28') Anthony Martial

1-2 (85') Nicolas Otamendi

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

🚀

Mag City de titel nu al vergeten?

Meest recent

Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

1
1
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

21
21
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

13
13
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

31
31
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

18
18
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

16
16
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

125
125
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

66
66
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

146
146
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

118
118
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

118
118
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

229
229
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

297
297
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

118
118
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

385
385
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

43
43
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

151
151
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

253
253
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

448
448
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

283
283
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

280
280
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

429
429

Meer sportnieuws