Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

door
Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

Manchester City moet dit seizoen wellicht een kruis maken over een nieuwe landstitel. De ploeg van Pep Guardiola verloor in eigen huis de stadsderby tegen Manchester United met 1-2. Daardoor staan The Citizens nu al veertien punten achter op de ongenaakbare leider Liverpool.


De partij begon meteen aan een hoog tempo en beide ploegen kozen voor de aanval. Manchester United en Manchester City kregen beiden kansen en na 20 minuten beging Bernardo Silva een strafschopfout op Marcus Rashford en die zette de elfmeter ijzig kalm om: 0-1. Enkele minuten later kreeg die dé kans op 0-2, maar hij besloot naast. De Engelse aanvaller trof ook nog de lat en dat allemaal in amper vijf minuten. Wat een spektakel!


En het bleef maar duren toen Martial met een schot in de korte hoek de 0-2 op het bord zette. Man City kreeg na een geweldige assist van Kevin De Bruyne nog een enorme kans op de aansluitingstreffer, maar Gabriel Jesus kopte naast. Zo bleef het 0-2 na 45 minuten, een verrassende tussenstand.

Na de pauze kreeg De Bruyne een grote kans, maar Man Utd verdedigde zeer sterk en zorgde voor wanhoop bij de thuisploeg. Ze bleven er voor gaan, maar het zat ook niet mee. In de 85ste minuut kreeg City toch loon naar werken toen Nicolas Otamendi op hoekschop de 1-2 tegen de touwen kopte. Een minuut later hield David De Gea Riyad Mahred van de 2-2. Zo kregen we nog een spannende slotfase te zien, maar het bleef 1-2.

Scoreverloop:

0-1 (21') Marcus Rashford (pen.)

0-2 (28') Anthony Martial

1-2 (85') Nicolas Otamendi

LEES OOK: Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Mag City de titel nu al vergeten?

Meest recent

Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

9
9
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

62
62
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

153
153
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

81
81
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

106
106
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

61
61
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

113
113
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

377
377
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

128
128
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

78
78
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

588
588
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

175
175
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

42
42
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

756
756
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

145
145
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

267
267
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

461
461
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

786
786
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

946
946
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

217
217
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

137
137
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

161
161
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

193
193
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

125
125

Meer sportnieuws