Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

door
Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

Manchester City moet dit seizoen wellicht een kruis maken over een nieuwe landstitel. De ploeg van Pep Guardiola verloor in eigen huis de stadsderby tegen Manchester United met 1-2. Daardoor staan The Citizens nu al veertien punten achter op de ongenaakbare leider Liverpool.


De partij begon meteen aan een hoog tempo en beide ploegen kozen voor de aanval. Manchester United en Manchester City kregen beiden kansen en na 20 minuten beging Bernardo Silva een strafschopfout op Marcus Rashford en die zette de elfmeter ijzig kalm om: 0-1. Enkele minuten later kreeg die dé kans op 0-2, maar hij besloot naast. De Engelse aanvaller trof ook nog de lat en dat allemaal in amper vijf minuten. Wat een spektakel!


En het bleef maar duren toen Martial met een schot in de korte hoek de 0-2 op het bord zette. Man City kreeg na een geweldige assist van Kevin De Bruyne nog een enorme kans op de aansluitingstreffer, maar Gabriel Jesus kopte naast. Zo bleef het 0-2 na 45 minuten, een verrassende tussenstand.

Na de pauze kreeg De Bruyne een grote kans, maar Man Utd verdedigde zeer sterk en zorgde voor wanhoop bij de thuisploeg. Ze bleven er voor gaan, maar het zat ook niet mee. In de 85ste minuut kreeg City toch loon naar werken toen Nicolas Otamendi op hoekschop de 1-2 tegen de touwen kopte. Een minuut later hield David De Gea Riyad Mahred van de 2-2. Zo kregen we nog een spannende slotfase te zien, maar het bleef 1-2.

Scoreverloop:

0-1 (21') Marcus Rashford (pen.)

0-2 (28') Anthony Martial

1-2 (85') Nicolas Otamendi

LEES OOK: 'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Mag City de titel nu al vergeten?

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-coach dient fans van antwoord

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

4
4
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

71
71
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

189
189
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

173
173
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

313
313
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

176
176
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

292
292
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

275
275
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

70
70
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

457
457
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

288
288
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

86
86
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

173
173
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

280
280
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

65
65
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

103
103
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

71
71
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

441
441
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

383
383
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

140
140
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

32
32
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

218
218
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

137
137

Meer sportnieuws