Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

door
Man City verliest van Man Utd en lijkt nu al kruis te mogen maken over titel

Manchester City moet dit seizoen wellicht een kruis maken over een nieuwe landstitel. De ploeg van Pep Guardiola verloor in eigen huis de stadsderby tegen Manchester United met 1-2. Daardoor staan The Citizens nu al veertien punten achter op de ongenaakbare leider Liverpool.


De partij begon meteen aan een hoog tempo en beide ploegen kozen voor de aanval. Manchester United en Manchester City kregen beiden kansen en na 20 minuten beging Bernardo Silva een strafschopfout op Marcus Rashford en die zette de elfmeter ijzig kalm om: 0-1. Enkele minuten later kreeg die dé kans op 0-2, maar hij besloot naast. De Engelse aanvaller trof ook nog de lat en dat allemaal in amper vijf minuten. Wat een spektakel!


En het bleef maar duren toen Martial met een schot in de korte hoek de 0-2 op het bord zette. Man City kreeg na een geweldige assist van Kevin De Bruyne nog een enorme kans op de aansluitingstreffer, maar Gabriel Jesus kopte naast. Zo bleef het 0-2 na 45 minuten, een verrassende tussenstand.

Na de pauze kreeg De Bruyne een grote kans, maar Man Utd verdedigde zeer sterk en zorgde voor wanhoop bij de thuisploeg. Ze bleven er voor gaan, maar het zat ook niet mee. In de 85ste minuut kreeg City toch loon naar werken toen Nicolas Otamendi op hoekschop de 1-2 tegen de touwen kopte. Een minuut later hield David De Gea Riyad Mahred van de 2-2. Zo kregen we nog een spannende slotfase te zien, maar het bleef 1-2.

Scoreverloop:

0-1 (21') Marcus Rashford (pen.)

0-2 (28') Anthony Martial

1-2 (85') Nicolas Otamendi

LEES OOK: Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

🚀

Mag City de titel nu al vergeten?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

7
7
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

43
43
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

7
7
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

107
107
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

73
73
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

125
125
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

62
62
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

73
73
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

46
46
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

100
100
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

180
180
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

52
52
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

392
392
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

71
71
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

244
244
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

89
89
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

113
113
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

99
99
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

73
73
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

373
373
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

326
326
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

308
308
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws