Malinwa pakt opnieuw geen thuiszege tegen stug KVK

door
Malinwa pakt opnieuw geen thuiszege tegen stug KVK

Na een zwakke eerste en een vermakelijke tweede helft hebben KV Mechelen en KV Kortrijk de punten onder elkaar verdeeld. Beide ploegen kunnen hun matige vormcurve zo voorlopig niet ombuigen. Malinwa slaagt er al een tijdje niet meer in om thuis te winnen.

Malinwa zat in een mindere periode en pakte recent slechts vier op vijftien. Hierdoor verloor het (voorlopig) zijn plek in Play-Off I. Vanavond kon Rood-Geel die plaats alvast voorlopig terug innemen als het thuis won van KV Kortrijk. De Kerels wonnen al geruime tijd niet meer in competitie maar wonnen eerder deze week wel hun bekerwedstrijd tegen Eupen. Bij de thuisploeg koos Vrancken voor het duo Engvall-Togui voorin, het duo De Camargo-Vanzeir zat op de bank. Vanderhaeghe koos deze keer wel voor Mboyo, De Sart en Kage vanaf de aftrap.
Duel der KV's is voorlopig soep zonder ballekes
KV Mechelen nam meteen het heft in handen en kreeg al in minuut twee een prima kans, Engvall had echter teveel tijd nodig en trapte via een Kortrijks been in hoekschop. De thuisploeg had nadien wel veelvuldig balbezit maar deed daar o zo weinig mee. Ook de bezoekers slaagden er amper in om de bal in de ploeg te houden zodat we keken naar een wedstrijd 'holderdeboldervoetbal'.  Na dik twintig minuten spelen kon Malinwa nog eens dreigen via Storm, zijn afgeweken schot vloog in hoekschop en even later was Mechelse flankspeler weer gevaarlijk, doelman Jakubech moest een eerste keer echt ingrijpen. De Kerels stelden daar zo goed als niets tegenover, enkel Kage kon het duo Swinkels-Peyre een paar keer in verlegenheid brengen, kansen vloeiden daar echter niet uit voort. Halfweg stond het in een koud AFAS-stadion nog 0-0.

Vrancken ziet zijn ploeg voorlopig matig voor de dag komen tegen een nog zwakker KV Kortrijk.
Wedstrijd komt helemaal 'los' in slotkwartier
De thuisploeg kwam met nieuwe energie uit de kleedkamer en de ingevallen Bijker dwong doelman Jakubech meteen tot een knappe redding. De Kerels slaagden er ook na de pauze in het eerste kwartier niet in om ook maar één keer gevaarlijk te zijn. Op het uur greep Vanderhaeghe in en de onzichtbare Hornby werd vervangen door Ezekiel. Het zorgde er alvast voor dat de bezoekers eindelijk een kans afdwongen: Mboyo schoot na een warrige fase in de handen van Thoelen. Aan de overzijde kopte de totaal vrijstaande Van Damme dan weer onbegrijpelijk naast na een prima hoekschop en ook Hairemans vergat om de 1-0 te maken toen doelman Jakubech even uit zijn doel was. KV Mechelen miste de kansen en liep op een kwartier van het einde in het mes toen Ezekiel wat gelukkig in balbezit kwam en de bal eenvoudig voorbij Thoelen schoot: 0-1 zowaar voor KV Kortrijk. De bezoekers konden nauwelijks genieten van hun voorsprong want een minuut later legde Togui de bal al panklaar voor De Camargo en die vloerde op zijn beurt Jakubech. Malinwa rook nu bloed en De Camargo trapte op vijf minuten van het einde te centraal. Uiteindelijk bleef het gelijk na een boeiende tweede helft.
Scoreverloop:
0-1 (76') Ezekiel, 1-1 (78') De Camargo

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Zal KV Mechelen nog Play-Off I halen?

Meest recent

Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

19
19
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

22
22
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

224
224
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

23
23
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

22
22
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

101
101
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

95
95
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

105
105
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

79
79
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

134
134
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

88
88
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

221
221
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

311
311
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

297
297
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

197
197
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

315
315
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

522
522
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

639
639
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

97
97
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

269
269
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

276
276
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

37
37
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

247
247

Meer sportnieuws