Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

443
Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

Beerschot heeft voor een fantastische stunt gezorgd in de Proximus League. De leider in 1B moest in het slot met negen man verder maar kwam in een dolle slotfase toch nog op gelijke hoogte.

Beerschot deed het voorlopig uitstekend in de tweede periode van de Proximus League. De Mannekes stonden met een knappe zeven op negen helemaal bovenaan en konden vanavond nog wat meer afstand nemen van concurrent OHL, als het thuis won van Virton. Bij de ploeg uit de provincie Luxemburg stapte coach Topmöller eerder deze week verrassend op na ruzie met (een deel van) het bestuur. Bracconi (ex-Tubeke) was zijn vervanger. De thuisploeg nam vanavond de beste start in eigen huis maar Vancamp, Holzhauser en Dom kregen de bal in het eerste halfuur niet voorbij een sterk keepende doelman Morris. Op het halfuur kreeg ook Noubissi een uitgelezen kans op de 1-0 maar oog in oog met de bezoekende doelman slaagde hij er niet in om raak te treffen. De bezoekers lieten enorm weinig zien, enkel een flauwe kopbal van Couturier zorgde enigszins voor gevaar. Op slag van rust claimde Beerschot nog een strafschop maar de scheidsrechter ging er niet op in, halfweg stond het nog 0-0 in het Olympisch Stadion.
De bezoekers kwamen veel snediger uit de kleedkamer en na amper drie minuten spelen trapte Koré Virton op voorsprong. Beerschot reageerde met een prima mogelijkheid voor Holzhauser maar die vond andermaal de sterke bezoekende doelman op zijn weg. De Mannekes hadden nadien nauwelijks een reactie in huis en moesten de laatste tien minuten nog met een man minder verder na een tweede gele kaart voor Ibara en even later onderging Dom hetzelfde lot. Met negen man zorgde Holzahauser nog voor een mirakel door in minuut 97 de gelijkmaker prachtig in doel te schieten.
Scoreverloop:
0-1 (48') Koré, 1-1 (90+7') Holzhauser
Bijzonderheid:
Ibara (Beerschot) krijgt een tweede gele kaart (81')
Dom (Beerschot) krijgt zijn tweede gele kaart (87')


LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Haalt Beerschot de tweede periodetitel binnen?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

9
9
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

178
178
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

45
45
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

28
28
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

19
19
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

230
230
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

291
291
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

193
193
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

257
257
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

193
193
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

63
63
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

284
284
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

95
95
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

278
278
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

186
186
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1150
1150
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

53
53
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws