Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

443 stemmen
Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

Beerschot heeft voor een fantastische stunt gezorgd in de Proximus League. De leider in 1B moest in het slot met negen man verder maar kwam in een dolle slotfase toch nog op gelijke hoogte.

Beerschot deed het voorlopig uitstekend in de tweede periode van de Proximus League. De Mannekes stonden met een knappe zeven op negen helemaal bovenaan en konden vanavond nog wat meer afstand nemen van concurrent OHL, als het thuis won van Virton. Bij de ploeg uit de provincie Luxemburg stapte coach Topmöller eerder deze week verrassend op na ruzie met (een deel van) het bestuur. Bracconi (ex-Tubeke) was zijn vervanger. De thuisploeg nam vanavond de beste start in eigen huis maar Vancamp, Holzhauser en Dom kregen de bal in het eerste halfuur niet voorbij een sterk keepende doelman Morris. Op het halfuur kreeg ook Noubissi een uitgelezen kans op de 1-0 maar oog in oog met de bezoekende doelman slaagde hij er niet in om raak te treffen. De bezoekers lieten enorm weinig zien, enkel een flauwe kopbal van Couturier zorgde enigszins voor gevaar. Op slag van rust claimde Beerschot nog een strafschop maar de scheidsrechter ging er niet op in, halfweg stond het nog 0-0 in het Olympisch Stadion.
De bezoekers kwamen veel snediger uit de kleedkamer en na amper drie minuten spelen trapte Koré Virton op voorsprong. Beerschot reageerde met een prima mogelijkheid voor Holzhauser maar die vond andermaal de sterke bezoekende doelman op zijn weg. De Mannekes hadden nadien nauwelijks een reactie in huis en moesten de laatste tien minuten nog met een man minder verder na een tweede gele kaart voor Ibara en even later onderging Dom hetzelfde lot. Met negen man zorgde Holzahauser nog voor een mirakel door in minuut 97 de gelijkmaker prachtig in doel te schieten.
Scoreverloop:
0-1 (48') Koré, 1-1 (90+7') Holzhauser
Bijzonderheid:
Ibara (Beerschot) krijgt een tweede gele kaart (81')
Dom (Beerschot) krijgt zijn tweede gele kaart (87')


LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Haalt Beerschot de tweede periodetitel binnen?

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

60
60
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

14
14
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

44
44
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

51
51
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

52
52
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

82
82
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

147
147
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

255
255
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

263
263
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

185
185
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

329
329
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

126
126
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

588
588
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

59
59
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

339
339
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

141
141
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

97
97
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

182
182
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

225
225
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

554
554

Meer sportnieuws