Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

443 stemmen
Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

Beerschot heeft voor een fantastische stunt gezorgd in de Proximus League. De leider in 1B moest in het slot met negen man verder maar kwam in een dolle slotfase toch nog op gelijke hoogte.

Beerschot deed het voorlopig uitstekend in de tweede periode van de Proximus League. De Mannekes stonden met een knappe zeven op negen helemaal bovenaan en konden vanavond nog wat meer afstand nemen van concurrent OHL, als het thuis won van Virton. Bij de ploeg uit de provincie Luxemburg stapte coach Topmöller eerder deze week verrassend op na ruzie met (een deel van) het bestuur. Bracconi (ex-Tubeke) was zijn vervanger. De thuisploeg nam vanavond de beste start in eigen huis maar Vancamp, Holzhauser en Dom kregen de bal in het eerste halfuur niet voorbij een sterk keepende doelman Morris. Op het halfuur kreeg ook Noubissi een uitgelezen kans op de 1-0 maar oog in oog met de bezoekende doelman slaagde hij er niet in om raak te treffen. De bezoekers lieten enorm weinig zien, enkel een flauwe kopbal van Couturier zorgde enigszins voor gevaar. Op slag van rust claimde Beerschot nog een strafschop maar de scheidsrechter ging er niet op in, halfweg stond het nog 0-0 in het Olympisch Stadion.
De bezoekers kwamen veel snediger uit de kleedkamer en na amper drie minuten spelen trapte Koré Virton op voorsprong. Beerschot reageerde met een prima mogelijkheid voor Holzhauser maar die vond andermaal de sterke bezoekende doelman op zijn weg. De Mannekes hadden nadien nauwelijks een reactie in huis en moesten de laatste tien minuten nog met een man minder verder na een tweede gele kaart voor Ibara en even later onderging Dom hetzelfde lot. Met negen man zorgde Holzahauser nog voor een mirakel door in minuut 97 de gelijkmaker prachtig in doel te schieten.
Scoreverloop:
0-1 (48') Koré, 1-1 (90+7') Holzhauser
Bijzonderheid:
Ibara (Beerschot) krijgt een tweede gele kaart (81')
Dom (Beerschot) krijgt zijn tweede gele kaart (87')


LEES OOK: Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

🚀

Haalt Beerschot de tweede periodetitel binnen?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

29
29
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

18
18
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

58
58
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

319
319
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

46
46
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

158
158
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

193
193
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

148
148
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

452
452
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

107
107
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

151
151
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

303
303
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

119
119
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

77
77
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

243
243
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

71
71
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

158
158
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

434
434
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

285
285
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

544
544
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws