Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

443 stemmen
Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

Beerschot heeft voor een fantastische stunt gezorgd in de Proximus League. De leider in 1B moest in het slot met negen man verder maar kwam in een dolle slotfase toch nog op gelijke hoogte.

Beerschot deed het voorlopig uitstekend in de tweede periode van de Proximus League. De Mannekes stonden met een knappe zeven op negen helemaal bovenaan en konden vanavond nog wat meer afstand nemen van concurrent OHL, als het thuis won van Virton. Bij de ploeg uit de provincie Luxemburg stapte coach Topmöller eerder deze week verrassend op na ruzie met (een deel van) het bestuur. Bracconi (ex-Tubeke) was zijn vervanger. De thuisploeg nam vanavond de beste start in eigen huis maar Vancamp, Holzhauser en Dom kregen de bal in het eerste halfuur niet voorbij een sterk keepende doelman Morris. Op het halfuur kreeg ook Noubissi een uitgelezen kans op de 1-0 maar oog in oog met de bezoekende doelman slaagde hij er niet in om raak te treffen. De bezoekers lieten enorm weinig zien, enkel een flauwe kopbal van Couturier zorgde enigszins voor gevaar. Op slag van rust claimde Beerschot nog een strafschop maar de scheidsrechter ging er niet op in, halfweg stond het nog 0-0 in het Olympisch Stadion.
De bezoekers kwamen veel snediger uit de kleedkamer en na amper drie minuten spelen trapte Koré Virton op voorsprong. Beerschot reageerde met een prima mogelijkheid voor Holzhauser maar die vond andermaal de sterke bezoekende doelman op zijn weg. De Mannekes hadden nadien nauwelijks een reactie in huis en moesten de laatste tien minuten nog met een man minder verder na een tweede gele kaart voor Ibara en even later onderging Dom hetzelfde lot. Met negen man zorgde Holzahauser nog voor een mirakel door in minuut 97 de gelijkmaker prachtig in doel te schieten.
Scoreverloop:
0-1 (48') Koré, 1-1 (90+7') Holzhauser
Bijzonderheid:
Ibara (Beerschot) krijgt een tweede gele kaart (81')
Dom (Beerschot) krijgt zijn tweede gele kaart (87')


LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

🚀

Haalt Beerschot de tweede periodetitel binnen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

96
96
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws