Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

443
Negenkoppig Beerschot zorgt voor knappe stunt in 1B

Beerschot heeft voor een fantastische stunt gezorgd in de Proximus League. De leider in 1B moest in het slot met negen man verder maar kwam in een dolle slotfase toch nog op gelijke hoogte.

Beerschot deed het voorlopig uitstekend in de tweede periode van de Proximus League. De Mannekes stonden met een knappe zeven op negen helemaal bovenaan en konden vanavond nog wat meer afstand nemen van concurrent OHL, als het thuis won van Virton. Bij de ploeg uit de provincie Luxemburg stapte coach Topmöller eerder deze week verrassend op na ruzie met (een deel van) het bestuur. Bracconi (ex-Tubeke) was zijn vervanger. De thuisploeg nam vanavond de beste start in eigen huis maar Vancamp, Holzhauser en Dom kregen de bal in het eerste halfuur niet voorbij een sterk keepende doelman Morris. Op het halfuur kreeg ook Noubissi een uitgelezen kans op de 1-0 maar oog in oog met de bezoekende doelman slaagde hij er niet in om raak te treffen. De bezoekers lieten enorm weinig zien, enkel een flauwe kopbal van Couturier zorgde enigszins voor gevaar. Op slag van rust claimde Beerschot nog een strafschop maar de scheidsrechter ging er niet op in, halfweg stond het nog 0-0 in het Olympisch Stadion.
De bezoekers kwamen veel snediger uit de kleedkamer en na amper drie minuten spelen trapte Koré Virton op voorsprong. Beerschot reageerde met een prima mogelijkheid voor Holzhauser maar die vond andermaal de sterke bezoekende doelman op zijn weg. De Mannekes hadden nadien nauwelijks een reactie in huis en moesten de laatste tien minuten nog met een man minder verder na een tweede gele kaart voor Ibara en even later onderging Dom hetzelfde lot. Met negen man zorgde Holzahauser nog voor een mirakel door in minuut 97 de gelijkmaker prachtig in doel te schieten.
Scoreverloop:
0-1 (48') Koré, 1-1 (90+7') Holzhauser
Bijzonderheid:
Ibara (Beerschot) krijgt een tweede gele kaart (81')
Dom (Beerschot) krijgt zijn tweede gele kaart (87')


LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Haalt Beerschot de tweede periodetitel binnen?

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

3
3
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

36
36
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

166
166
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

20
20
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

235
235
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

99
99
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

147
147
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

353
353
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

132
132
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

128
128
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

583
583
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

128
128
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

330
330
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

44
44
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

130
130
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

60
60
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

235
235
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

80
80
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240

Meer sportnieuws