'Anderlecht drukt door: nog twee winteraanwinsten op komst'

1021
'Anderlecht drukt door: nog twee winteraanwinsten op komst'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste winteraanwinst nu al beet. De recordkampioen kondigde vrijdag de komst van de Panamese back Amir Murillo aan. Hij komt over van New York Red Bulls en is pas vanaf januari speelgerechtigd, maar zal van de komende weken gebruik maken om zich aan te passen aan zijn nieuwe omgeving.


De eerste inkomende transfer is dus een feit, maar daar zal het in de wintermercato niet bij stoppen. Volgens Het Laatste Nieuws wil de recordkampioen zeker nog twee extra aanwinsten aantrekken. Zo zou speler-manager Vincent Kompay er graag nog een nieuwe spits bij willen. Naast Kemar Roofe werkt ook Landry Dimata hard aan zijn comeback, maar Kompany is niet overtuigd van Isaac Thelin. Een vervanger voor hem wordt dus gezocht, de Zweed zelf mag naar alle waarschijnlijkheid beschikken.

Daarnaast zou Paars-Wit mikken op nog een tweede nieuwe back, dit keer voor de linkerflank. Bij Het Laatste Nieuws laat men opnieuw de naam van Toni Lato vallen. Zoals eerder al gemeld zou RSCA hem in januari een uitweg willen aanbieden. Momenteel wordt de Spanjaard immers door Valencia aan PSV verhuurd, maar daar komt hij niet in actie. Een nieuwe huurbeurt dringt zich dus op en Anderlecht is één van de opties, al zijn er nog kapers op de kust.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Anderlecht zou ook een extra controlerende middenvelder moeten halen ...

Meest recent

Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

0
0
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

48
48
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

32
32
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

135
135
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

128
128
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

200
200
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

163
163
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

206
206
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

351
351
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

168
168
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

176
176
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

152
152
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

134
134
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

204
204
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

128
128
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

74
74
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

121
121

Meer sportnieuws