'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

door
'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

Chelsea heeft vrijdag een belangrijke slag thuisgehaald. De Engelse club had van de FIFA een transferverbod voor twee mercato's gekregen omwille van inbreuken bij overgangen van minderjarige spelers. De Blues gingen echter in beroep bij het internationaal sporttribunaal CAS, dat nu besliste om het verbod op te heffen.


Concreet betekent dat dus dat Chelsea vanaf januari weer spelers mag aantrekken, en dus mogen we straks weer de nodige activiteit verwachten op Stamford Bridge. Hoewel de vele jongeren het daar vooralsnog uitstekend doen, zal Frank Lampard immers ongetwijfeld op zoek gaan naar extra vervanging voor de vertrokken Eden Hazard. Het gat dat hij achterliet werd voorlopig alleen opgevangen door Christian Pulisic. 

UPDATE 18u50
Een winger zou inderdaad bovenaan het verlanglijstje staan, want volgens El Desmarque worden er momenteel al gesprekken gevoerd met de zaakwaarnemer van Ousmane Dembélé. De 22-jarige Fransman ruilde twee jaar geleden voor 125 miljoen Borussia Dortmund in voor FC Barcelona, maar kon daar zijn dure prijskaartje tot dusver niet waarmaken. Nu wenkt dus een verhuis naar de Premier League, want behalve Chelsea zou ook Manchester City werk willen maken van de 21-voudig international.

Hoewel die de komende tijd wel nog in de lappenmand ligt met een spierblessure aan de dij, zou het dan ook best kunnen dat Dembélé zijn revalidatie in Engeland verder zet. Hoeveel Barcelona nog van zijn peperdure transfersom zal willen recupereren, is echter nog maar de vraag. Bovendien kan de snelheidsduivel mogelijk als pasmunt dienen om Kylian Mbappé naar Camp Nou te brengen, wat de vraagprijs er vast niet op zal verminderen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

Zou Dembélé een goede versterking voor Chelsea zijn?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

72
72
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

59
59
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

21
21
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

162
162
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

58
58
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

351
351
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

143
143
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

154
154
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

349
349
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

360
360
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

110
110
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

211
211
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

527
527
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

113
113
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

160
160
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

398
398
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws