'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

306 stemmen
'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

Chelsea heeft vrijdag een belangrijke slag thuisgehaald. De Engelse club had van de FIFA een transferverbod voor twee mercato's gekregen omwille van inbreuken bij overgangen van minderjarige spelers. De Blues gingen echter in beroep bij het internationaal sporttribunaal CAS, dat nu besliste om het verbod op te heffen.


Concreet betekent dat dus dat Chelsea vanaf januari weer spelers mag aantrekken, en dus mogen we straks weer de nodige activiteit verwachten op Stamford Bridge. Hoewel de vele jongeren het daar vooralsnog uitstekend doen, zal Frank Lampard immers ongetwijfeld op zoek gaan naar extra vervanging voor de vertrokken Eden Hazard. Het gat dat hij achterliet werd voorlopig alleen opgevangen door Christian Pulisic. 

UPDATE 18u50
Een winger zou inderdaad bovenaan het verlanglijstje staan, want volgens El Desmarque worden er momenteel al gesprekken gevoerd met de zaakwaarnemer van Ousmane Dembélé. De 22-jarige Fransman ruilde twee jaar geleden voor 125 miljoen Borussia Dortmund in voor FC Barcelona, maar kon daar zijn dure prijskaartje tot dusver niet waarmaken. Nu wenkt dus een verhuis naar de Premier League, want behalve Chelsea zou ook Manchester City werk willen maken van de 21-voudig international.

Hoewel die de komende tijd wel nog in de lappenmand ligt met een spierblessure aan de dij, zou het dan ook best kunnen dat Dembélé zijn revalidatie in Engeland verder zet. Hoeveel Barcelona nog van zijn peperdure transfersom zal willen recupereren, is echter nog maar de vraag. Bovendien kan de snelheidsduivel mogelijk als pasmunt dienen om Kylian Mbappé naar Camp Nou te brengen, wat de vraagprijs er vast niet op zal verminderen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

🚀

Zou Dembélé een goede versterking voor Chelsea zijn?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

5
5
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

29
29
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

26
26
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

87
87
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

293
293
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

446
446
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

420
420
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

69
69
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

382
382
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

505
505
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

240
240
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

55
55
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

221
221
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

448
448
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

703
703
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

213
213
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

242
242
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

559
559
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

387
387
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

730
730
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

617
617
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

726
726
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws