'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

door
'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

Chelsea heeft vrijdag een belangrijke slag thuisgehaald. De Engelse club had van de FIFA een transferverbod voor twee mercato's gekregen omwille van inbreuken bij overgangen van minderjarige spelers. De Blues gingen echter in beroep bij het internationaal sporttribunaal CAS, dat nu besliste om het verbod op te heffen.


Concreet betekent dat dus dat Chelsea vanaf januari weer spelers mag aantrekken, en dus mogen we straks weer de nodige activiteit verwachten op Stamford Bridge. Hoewel de vele jongeren het daar vooralsnog uitstekend doen, zal Frank Lampard immers ongetwijfeld op zoek gaan naar extra vervanging voor de vertrokken Eden Hazard. Het gat dat hij achterliet werd voorlopig alleen opgevangen door Christian Pulisic. 

UPDATE 18u50
Een winger zou inderdaad bovenaan het verlanglijstje staan, want volgens El Desmarque worden er momenteel al gesprekken gevoerd met de zaakwaarnemer van Ousmane Dembélé. De 22-jarige Fransman ruilde twee jaar geleden voor 125 miljoen Borussia Dortmund in voor FC Barcelona, maar kon daar zijn dure prijskaartje tot dusver niet waarmaken. Nu wenkt dus een verhuis naar de Premier League, want behalve Chelsea zou ook Manchester City werk willen maken van de 21-voudig international.

Hoewel die de komende tijd wel nog in de lappenmand ligt met een spierblessure aan de dij, zou het dan ook best kunnen dat Dembélé zijn revalidatie in Engeland verder zet. Hoeveel Barcelona nog van zijn peperdure transfersom zal willen recupereren, is echter nog maar de vraag. Bovendien kan de snelheidsduivel mogelijk als pasmunt dienen om Kylian Mbappé naar Camp Nou te brengen, wat de vraagprijs er vast niet op zal verminderen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Zou Dembélé een goede versterking voor Chelsea zijn?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

49
49
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

150
150
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

65
65
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

212
212
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

204
204
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

61
61
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

95
95
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

365
365
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

192
192
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

940
940
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

374
374
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

199
199
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

67
67
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws