'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

306 stemmen
'Chelsea schiet in actie en richt pijlen op peperdure Barça-flop'

Chelsea heeft vrijdag een belangrijke slag thuisgehaald. De Engelse club had van de FIFA een transferverbod voor twee mercato's gekregen omwille van inbreuken bij overgangen van minderjarige spelers. De Blues gingen echter in beroep bij het internationaal sporttribunaal CAS, dat nu besliste om het verbod op te heffen.


Concreet betekent dat dus dat Chelsea vanaf januari weer spelers mag aantrekken, en dus mogen we straks weer de nodige activiteit verwachten op Stamford Bridge. Hoewel de vele jongeren het daar vooralsnog uitstekend doen, zal Frank Lampard immers ongetwijfeld op zoek gaan naar extra vervanging voor de vertrokken Eden Hazard. Het gat dat hij achterliet werd voorlopig alleen opgevangen door Christian Pulisic. 

UPDATE 18u50
Een winger zou inderdaad bovenaan het verlanglijstje staan, want volgens El Desmarque worden er momenteel al gesprekken gevoerd met de zaakwaarnemer van Ousmane Dembélé. De 22-jarige Fransman ruilde twee jaar geleden voor 125 miljoen Borussia Dortmund in voor FC Barcelona, maar kon daar zijn dure prijskaartje tot dusver niet waarmaken. Nu wenkt dus een verhuis naar de Premier League, want behalve Chelsea zou ook Manchester City werk willen maken van de 21-voudig international.

Hoewel die de komende tijd wel nog in de lappenmand ligt met een spierblessure aan de dij, zou het dan ook best kunnen dat Dembélé zijn revalidatie in Engeland verder zet. Hoeveel Barcelona nog van zijn peperdure transfersom zal willen recupereren, is echter nog maar de vraag. Bovendien kan de snelheidsduivel mogelijk als pasmunt dienen om Kylian Mbappé naar Camp Nou te brengen, wat de vraagprijs er vast niet op zal verminderen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

🚀

Zou Dembélé een goede versterking voor Chelsea zijn?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

26
26
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

80
80
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

173
173
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

113
113
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

10
10
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

97
97
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

49
49
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

78
78
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

198
198
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

75
75
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

160
160
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

415
415
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

139
139
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

85
85
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

99
99
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

212
212
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

226
226
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

98
98
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

50
50
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

216
216
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

243
243
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

102
102
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

448
448

Meer sportnieuws