AA Gent prikt datum voor terugkeer David

door
AA Gent prikt datum voor terugkeer David

AA Gent zag woensdagavond een einde komen aan zijn avontuur in de Croky Cup na een 1-0-nederlaag op het veld van Charleroi. Nochtans had Jess Thorup in de mate van het mogelijke voor zijn sterkste elftal gekozen. Hij moest wel twee belangrijke pionnen missen op het middenveld in de vorm van Elisha Owusu en Jonathan David.

De afwezigheid van die laatste werd aanvankelijk afgedaan met de mededeling dat hij een ziek familielid ging bezoeken in Canada, maar de waarheid blijkt een pak tragischer te zijn. Het Laatste Nieuws weet immers dat David teruggekeerd is naar Canada omdat zijn moeder overleden is.

De jonge aanvaller krijgt nu even de tijd om het zware verlies te verwerken, maar dat zorgt ervoor dat er momenteel geen duidelijkheid is over de duur van zijn afwezigheid. "Ik weet niet wanneer Jonathan terug zal zijn", moest ook trainer Jess Thorup toegeven.

UPDATE 06/12
Ondertussen is AA Gent met meer nieuws gekomen over de afwezigheid van David. Op zijn website betuigt het zijn medeleven met de speler om het overlijden van zijn moeder. "Jonathan reisde dinsdag in allerijl af naar Canada toen hem het nieuws bereikte dat haar gezondsheidtoestand snel verslechterde. Bij de tussenstop in London kreeg hij echter te horen dat zij tragisch genoeg reeds overleden was. Jonathan zal bij zijn vader en zus blijven tot de begrafenis op 14 december", klinkt het ook. David blijft dus nog minstens een week in Canada. Het Nieuwsblad weet dat de club ook overweegt iemand van de staf te sturen om de 19-jarige fysiek en mentaal te begeleiden.

LEES OOK: Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Goed dat AA Gent hem die tijd geeft?

Meest recent

Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

5
5
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

32
32
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

47
47
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

45
45
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

225
225
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

53
53
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

90
90
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

103
103
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

258
258
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

279
279
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

110
110
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

113
113
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

416
416
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

457
457
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

410
410
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

503
503
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

300
300
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

117
117
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

163
163
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

269
269

Meer sportnieuws