TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wordt een targetspits de grootste prioriteit van de wintermercato en daarvoor is Blauw-Zwart bereid om diep in de buidel te tasten. Er duiken alvast enkele opvallende namen op van mogelijke doelwitten. Zo schuift Het Nieuwsblad vrijdag Michy Batshuayi (Chelsea), Christian Benteke (Crystal Palace), Zinho Gano (Antwerp), Cyle Larin (Zulte Waregem) en Igor De Camargo (KV Mechelen) naar voor als opties.



De zoektocht wordt in gang gezet door het nakende vertrek van Mbaye Diagne en hij is niet de enige die Jan Breydel zal verlaten. Ook een definitief vertrek van Sofyan Amrabat lonkt en daarbij loopt Club heel wat miljoenen mis. Hellas Verona kan de middenvelder voor 3 miljoen euro definitief overnemen, maar hem met zeer riante winst verkopen. Napoli zou al een bod van 12 miljoen euro neergelegd hebben, al zou Hellas dat nog geweigerd hebben.

BUITENLAND

Manchester City zou weleens aan een heuse transferbom kunnen werken. Er duiken immers geruchten op dat Pep Guardiola zich komende zomer wil gaan mengen in de strijd om Neymar, die nog steeds wil vertrekken bij PSG. De Braziliaan lijk zelf wel een voorkeur te hebben voor een terugkeer naar FC Barcelona, maar de Catalanen krijgen dus stevige concurrentie.



Dé sensatie van dit seizoen is zonder twijfel Erling Haland. De 19-jarige Noor scoort aan de lopende band voor RB Salzburg en is momenteel zelfs topschutter in de Champions League. Dat zorgt ervoor dat heel wat topclubs op hem azen en zij zouden hem voor een prikje kunnen binnenhalen. Door een clausule in zijn contract zou hij immers voor amper 20 miljoen euro op te halen zijn. Borussia Dortmund zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen.

Er komt mogelijk een verrassende wending in de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel leek de komende maanden te gaan vertrekken bij PSG, maar zou nu toch een nieuw contract aangeboden gekregen hebben. Het zou zelfs gaan om een sterk verbeterd voorstel. Het wordt nu dus afwachten of Meunier, die altijd aangaf in Parijs te willen blijven, dat ook zal aanvaarden.

LEES OOK: 'Supertransfer Rodri: nieuwste prijskaartje gelekt'

Is Batshuayi of Benteke haalbaar voor Club?

Meest recent

Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

38
38
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

274
274
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

375
375
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

362
362
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

129
129
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

615
615
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

158
158
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

109
109
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

195
195
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

110
110
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

503
503
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

353
353
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

276
276
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1048
1048
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

187
187
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

103
103
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

53
53
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

161
161
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

170
170
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

1085
1085
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

325
325
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

982
982
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

306
306
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

1030
1030

Meer sportnieuws