TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

349
TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wordt een targetspits de grootste prioriteit van de wintermercato en daarvoor is Blauw-Zwart bereid om diep in de buidel te tasten. Er duiken alvast enkele opvallende namen op van mogelijke doelwitten. Zo schuift Het Nieuwsblad vrijdag Michy Batshuayi (Chelsea), Christian Benteke (Crystal Palace), Zinho Gano (Antwerp), Cyle Larin (Zulte Waregem) en Igor De Camargo (KV Mechelen) naar voor als opties.



De zoektocht wordt in gang gezet door het nakende vertrek van Mbaye Diagne en hij is niet de enige die Jan Breydel zal verlaten. Ook een definitief vertrek van Sofyan Amrabat lonkt en daarbij loopt Club heel wat miljoenen mis. Hellas Verona kan de middenvelder voor 3 miljoen euro definitief overnemen, maar hem met zeer riante winst verkopen. Napoli zou al een bod van 12 miljoen euro neergelegd hebben, al zou Hellas dat nog geweigerd hebben.

BUITENLAND

Manchester City zou weleens aan een heuse transferbom kunnen werken. Er duiken immers geruchten op dat Pep Guardiola zich komende zomer wil gaan mengen in de strijd om Neymar, die nog steeds wil vertrekken bij PSG. De Braziliaan lijk zelf wel een voorkeur te hebben voor een terugkeer naar FC Barcelona, maar de Catalanen krijgen dus stevige concurrentie.



Dé sensatie van dit seizoen is zonder twijfel Erling Haland. De 19-jarige Noor scoort aan de lopende band voor RB Salzburg en is momenteel zelfs topschutter in de Champions League. Dat zorgt ervoor dat heel wat topclubs op hem azen en zij zouden hem voor een prikje kunnen binnenhalen. Door een clausule in zijn contract zou hij immers voor amper 20 miljoen euro op te halen zijn. Borussia Dortmund zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen.

Er komt mogelijk een verrassende wending in de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel leek de komende maanden te gaan vertrekken bij PSG, maar zou nu toch een nieuw contract aangeboden gekregen hebben. Het zou zelfs gaan om een sterk verbeterd voorstel. Het wordt nu dus afwachten of Meunier, die altijd aangaf in Parijs te willen blijven, dat ook zal aanvaarden.

LEES OOK: Deadline Deals: ultieme climax Fofana-soap; City verbreekt record

Is Batshuayi of Benteke haalbaar voor Club?

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

38
38
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

43
43
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

410
410
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

127
127
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

112
112
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

90
90
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

116
116
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

53
53
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

223
223
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

501
501
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

46
46
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

196
196
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

113
113
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

104
104
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

176
176
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

45
45
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

239
239
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

446
446
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

83
83
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

255
255
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

927
927
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

304
304
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

427
427
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

288
288

Meer sportnieuws