TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

door
TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wordt een targetspits de grootste prioriteit van de wintermercato en daarvoor is Blauw-Zwart bereid om diep in de buidel te tasten. Er duiken alvast enkele opvallende namen op van mogelijke doelwitten. Zo schuift Het Nieuwsblad vrijdag Michy Batshuayi (Chelsea), Christian Benteke (Crystal Palace), Zinho Gano (Antwerp), Cyle Larin (Zulte Waregem) en Igor De Camargo (KV Mechelen) naar voor als opties.



De zoektocht wordt in gang gezet door het nakende vertrek van Mbaye Diagne en hij is niet de enige die Jan Breydel zal verlaten. Ook een definitief vertrek van Sofyan Amrabat lonkt en daarbij loopt Club heel wat miljoenen mis. Hellas Verona kan de middenvelder voor 3 miljoen euro definitief overnemen, maar hem met zeer riante winst verkopen. Napoli zou al een bod van 12 miljoen euro neergelegd hebben, al zou Hellas dat nog geweigerd hebben.

BUITENLAND

Manchester City zou weleens aan een heuse transferbom kunnen werken. Er duiken immers geruchten op dat Pep Guardiola zich komende zomer wil gaan mengen in de strijd om Neymar, die nog steeds wil vertrekken bij PSG. De Braziliaan lijk zelf wel een voorkeur te hebben voor een terugkeer naar FC Barcelona, maar de Catalanen krijgen dus stevige concurrentie.



Dé sensatie van dit seizoen is zonder twijfel Erling Haland. De 19-jarige Noor scoort aan de lopende band voor RB Salzburg en is momenteel zelfs topschutter in de Champions League. Dat zorgt ervoor dat heel wat topclubs op hem azen en zij zouden hem voor een prikje kunnen binnenhalen. Door een clausule in zijn contract zou hij immers voor amper 20 miljoen euro op te halen zijn. Borussia Dortmund zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen.

Er komt mogelijk een verrassende wending in de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel leek de komende maanden te gaan vertrekken bij PSG, maar zou nu toch een nieuw contract aangeboden gekregen hebben. Het zou zelfs gaan om een sterk verbeterd voorstel. Het wordt nu dus afwachten of Meunier, die altijd aangaf in Parijs te willen blijven, dat ook zal aanvaarden.

LEES OOK: Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

Is Batshuayi of Benteke haalbaar voor Club?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

41
41
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

90
90
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

247
247
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

30
30
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

83
83
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

799
799
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

423
423
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

592
592
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

353
353
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

315
315
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

276
276
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

261
261
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

590
590
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

550
550
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

539
539
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

619
619
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

286
286
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

319
319
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

542
542

Meer sportnieuws