TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

door
TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wordt een targetspits de grootste prioriteit van de wintermercato en daarvoor is Blauw-Zwart bereid om diep in de buidel te tasten. Er duiken alvast enkele opvallende namen op van mogelijke doelwitten. Zo schuift Het Nieuwsblad vrijdag Michy Batshuayi (Chelsea), Christian Benteke (Crystal Palace), Zinho Gano (Antwerp), Cyle Larin (Zulte Waregem) en Igor De Camargo (KV Mechelen) naar voor als opties.



De zoektocht wordt in gang gezet door het nakende vertrek van Mbaye Diagne en hij is niet de enige die Jan Breydel zal verlaten. Ook een definitief vertrek van Sofyan Amrabat lonkt en daarbij loopt Club heel wat miljoenen mis. Hellas Verona kan de middenvelder voor 3 miljoen euro definitief overnemen, maar hem met zeer riante winst verkopen. Napoli zou al een bod van 12 miljoen euro neergelegd hebben, al zou Hellas dat nog geweigerd hebben.

BUITENLAND

Manchester City zou weleens aan een heuse transferbom kunnen werken. Er duiken immers geruchten op dat Pep Guardiola zich komende zomer wil gaan mengen in de strijd om Neymar, die nog steeds wil vertrekken bij PSG. De Braziliaan lijk zelf wel een voorkeur te hebben voor een terugkeer naar FC Barcelona, maar de Catalanen krijgen dus stevige concurrentie.



Dé sensatie van dit seizoen is zonder twijfel Erling Haland. De 19-jarige Noor scoort aan de lopende band voor RB Salzburg en is momenteel zelfs topschutter in de Champions League. Dat zorgt ervoor dat heel wat topclubs op hem azen en zij zouden hem voor een prikje kunnen binnenhalen. Door een clausule in zijn contract zou hij immers voor amper 20 miljoen euro op te halen zijn. Borussia Dortmund zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen.

Er komt mogelijk een verrassende wending in de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel leek de komende maanden te gaan vertrekken bij PSG, maar zou nu toch een nieuw contract aangeboden gekregen hebben. Het zou zelfs gaan om een sterk verbeterd voorstel. Het wordt nu dus afwachten of Meunier, die altijd aangaf in Parijs te willen blijven, dat ook zal aanvaarden.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Is Batshuayi of Benteke haalbaar voor Club?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

4
4
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

64
64
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

172
172
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

60
60
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

111
111
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

183
183
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

75
75
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

403
403
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

568
568
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

173
173
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

454
454
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

61
61
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

177
177
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

675
675
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

49
49
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

678
678
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

372
372
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

962
962
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

275
275
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

75
75
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

199
199
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

132
132
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

656
656

Meer sportnieuws