TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: City plant megatransfer, Club loopt miljoenen mis

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wordt een targetspits de grootste prioriteit van de wintermercato en daarvoor is Blauw-Zwart bereid om diep in de buidel te tasten. Er duiken alvast enkele opvallende namen op van mogelijke doelwitten. Zo schuift Het Nieuwsblad vrijdag Michy Batshuayi (Chelsea), Christian Benteke (Crystal Palace), Zinho Gano (Antwerp), Cyle Larin (Zulte Waregem) en Igor De Camargo (KV Mechelen) naar voor als opties.



De zoektocht wordt in gang gezet door het nakende vertrek van Mbaye Diagne en hij is niet de enige die Jan Breydel zal verlaten. Ook een definitief vertrek van Sofyan Amrabat lonkt en daarbij loopt Club heel wat miljoenen mis. Hellas Verona kan de middenvelder voor 3 miljoen euro definitief overnemen, maar hem met zeer riante winst verkopen. Napoli zou al een bod van 12 miljoen euro neergelegd hebben, al zou Hellas dat nog geweigerd hebben.

BUITENLAND

Manchester City zou weleens aan een heuse transferbom kunnen werken. Er duiken immers geruchten op dat Pep Guardiola zich komende zomer wil gaan mengen in de strijd om Neymar, die nog steeds wil vertrekken bij PSG. De Braziliaan lijk zelf wel een voorkeur te hebben voor een terugkeer naar FC Barcelona, maar de Catalanen krijgen dus stevige concurrentie.



Dé sensatie van dit seizoen is zonder twijfel Erling Haland. De 19-jarige Noor scoort aan de lopende band voor RB Salzburg en is momenteel zelfs topschutter in de Champions League. Dat zorgt ervoor dat heel wat topclubs op hem azen en zij zouden hem voor een prikje kunnen binnenhalen. Door een clausule in zijn contract zou hij immers voor amper 20 miljoen euro op te halen zijn. Borussia Dortmund zou de beste papieren hebben om hem binnen te halen.

Er komt mogelijk een verrassende wending in de toekomst van Thomas Meunier. De Rode Duivel leek de komende maanden te gaan vertrekken bij PSG, maar zou nu toch een nieuw contract aangeboden gekregen hebben. Het zou zelfs gaan om een sterk verbeterd voorstel. Het wordt nu dus afwachten of Meunier, die altijd aangaf in Parijs te willen blijven, dat ook zal aanvaarden.

LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Is Batshuayi of Benteke haalbaar voor Club?

Meest recent

Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

2
2
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

62
62
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

108
108
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

56
56
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

68
68
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

200
200
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

27
27
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

133
133
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

73
73
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

329
329
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

283
283
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

513
513
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

527
527
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

250
250
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

360
360
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

230
230
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

277
277
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

568
568
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

224
224
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

357
357
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

411
411
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

301
301
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

103
103

Meer sportnieuws